Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 72

Téma: O žádostech o práva

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Arrow O žádostech o práva

    téma založeny kvůli tomuhle :) http://csko.cz/forum/showthread.php?...m-o-pr%C3%A1va
    .
    .
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...-na-serveru-JB
    skvělá žádost a choval se v ní zakladatel dobře. A jak tam admini psali, že je přestává bavit chodit na jb, tak by se mohli vzdát o jeden server a dát ho jemu, když žádá jen na něj;)

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...a-na-FY-server
    nápodobně jako předchozí, slušná žádost

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...%C3%A1va/page2
    lock;) lidi jako on, nemají co dělat v adminství. Co jsem četl co předvedl v žádosti.
    .
    .
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...%A1dost%C3%AD-!!!
    bych přidal ještě tam navíc podmínku, mít nahráno na steamu víc jak 300 hodin, když jsem se koukal na ty žádosti, tak tam píšou i ty co si teprve koupili steam a vymlouvaj se na to, že tady hrajou dlouho

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: O žádostech o práva

    Rosi a Deamon dostali ANO. hapOh.... čiže tak ako by si to vyriešil ty, to je vyriešené už dávno. Ale posledné slovo má Kotel.

    Počet nahraých hodín na steame sa sleduje. Ale napr. na JB nie je treba mať toľko odohratého, takže je to zbytočné dávať do pravidiel. :)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: O žádostech o práva

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...i-o-pr%C3%A1va
    Jestli je dostane, hráli by jste tady ještě? Já už asi ne, ptž tohle je už příliš takovy nadržování. Jak všichni jako ovečky se přidávali k ano. Jak psal tam Valdez, může říct bratroj,ikdyž nejsou u sebe tak může napsat sms :p ale kčemu je takej admin dobrej, když chce kickovat všechny co poví- lamy,uninstal.... k hovnu je. Ale jak tohle on napsal až když byl admin, že by tohle kickoval banoval, ptž věděl že charon by ho s tím poslal doprčic. Kotel by mu je za to měl ty práva sebrat (zneužívání práv) ale kotel je nesebere, ptž by nechtěl přiznat svoji chybu, že ho přijmul

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: O žádostech o práva

    Ten nemuze dostat prava. Djkofy by o ne mel prijit a nemik taky. To se ale nestane a kazdymu kdo uz tady chvili je, je jasny jak to tu chodi a jak to dopadne. Nic se nestane ;)

  5. #5
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno Svacinar Zobrazit příspěvky
    Ten nemuze dostat prava. Djkofy by o ne mel prijit a nemik taky. To se ale nestane a kazdymu kdo uz tady chvili je, je jasny jak to tu chodi a jak to dopadne. Nic se nestane ;)
    Tech kandidatu na odebrani prav je tu vice a kazdej kdo to tu pravidelne sleduje to vi.
    +1 Svaco

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: O žádostech o práva

    Jestli je Kofi jr. dostane, tak mě kotel fakt zklame.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: O žádostech o práva

    náboráři (chmod,charon) by měli taky dostat právo na odebrání práv. Však se starají o tohle, tak by to měli mít taky umožněno

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno |B4D B0YS|xXx Zobrazit příspěvky
    To je dôvod!

    "iksdé"


    A Bezdakovi +1 za to, že ako jeden z mála adminov sa odvážil ísť "proti prúdu".
    Heh.....tak tak, Bezdak má u mě taky velké +
    Naposledy upraveno Cegan z Lesa; 17-02-12 v 19:41.

  9. #9
    Kotel
    Guest

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    http://csko.cz/forum/showthread.php?5291-Žádosti-o-práva
    Jestli je dostane, hráli by jste tady ještě? Já už asi ne, ptž tohle je už příliš takovy nadržování. Jak všichni jako ovečky se přidávali k ano. Jak psal tam Valdez, může říct bratroj,ikdyž nejsou u sebe tak může napsat sms :p ale kčemu je takej admin dobrej, když chce kickovat všechny co poví- lamy,uninstal.... k hovnu je. Ale jak tohle on napsal až když byl admin, že by tohle kickoval banoval, ptž věděl že charon by ho s tím poslal doprčic. Kotel by mu je za to měl ty práva sebrat (zneužívání práv) ale kotel je nesebere, ptž by nechtěl přiznat svoji chybu, že ho přijmul
    Adminy vybiraji admini, nestaram se o to, ci to je chyba. Hraci se mohou vyjadrit na foru v jinem topicu nebo pres pm. Další věty nechápu. Nepíše tam nic o lamách. Dej prosím odkaz, kde to psal a koho se to tyka.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: O žádostech o práva


  11. #11
    Kotel
    Guest

    Re: O žádostech o práva

    Takze, kdyz nekdo napise, abyste respektovali ostatni a nenadavali, tak si zaslouzi odebrat prava? Netreba komentovat.

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Adminy vybiraji admini, nestaram se o to, ci to je chyba.
    ok, moj fail ;) ale práva na odebrání by mohli mít i náboráři

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    jsi mě předběhl, jinak thx :)

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Takze, kdyz nekdo napise, abyste respektovali ostatni a nenadavali, tak si zaslouzi odebrat prava? Netreba komentovat.
    Citovat Původně založeno djkofi Zobrazit příspěvky
    otevřeně tu říkám, že podobné jednání nebudu za svojí přítomnosti na serveru nikomu tolerovat. Hráč bude upozorněn, pokud nepomůže kicknut a pokud ani to, tak si mě nepřejte :)
    ;) za napsaní slova lama,uninstal, jak to tam on napsal, že by dával kick. To je docela divny ne? Takej člověk nemá mít práva, ptž je to fail
    Naposledy upraveno 1488.6; 15-02-12 v 23:11.

  13. #13
    Kotel
    Guest

    Re: O žádostech o práva

    Staci kdyz 1 admin/hrac napise, ze s nekym neni neco v poradku a bude to pravda, o prava prijde. Ale stiznosti typu: "rekl jsem mu, ze je curak a dal mi kick/ban" fakt neberu. Ve stiznostech jste mohli kolikrat videt jak hraci chteji potopit nejakeho admina a nakonec se ukazalo, ze si to vymyslel.

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    ;) za napsaní slova lama,uninstal, jak to tam on napsal, že by dával kick. To je docela divny ne? Takej člověk nemá mít práva, ptž je to fail
    A dává? Myslim, ze se to vyresilo, kdyz vetsina napsala, ze je blbost to resit. Kdyby za to chtel kickovat, nebude se nas ptat, jestli muze.
    Naposledy upraveno Kotel; 15-02-12 v 23:16.

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: O žádostech o práva

    tojo čurák to je klidně na kick, ale ne tamto

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: O žádostech o práva

    Přijde mi to, že mu ty práva závidíte, proč by si Kofi jr. nemohl zažádat o práva ? Vy jste si taky zažádali o práva ! Máte někde v pravidlech žádostí, jak musí tu bejt dlouho na foru ? Zkušenosti s cheaterama má, skill má a steam taktéž má. Takže všechny podmínky splňuje. Aktivní na serveru je, což je nejdůležitější.
    Btw. Bay boysi, všiml sis tam někde mého ana ? Já tam teda nikde nevidím. Kofi se mě ptal, zda si má podat žádost o práva, řekl jsem mu, že za zkoušku nic nedá. Tak nevím, co furt píšete, že dostane práva z protekce.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •