Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 72

Téma: O žádostech o práva

  1. #16
    Kotel
    Guest

    Re: O žádostech o práva

    Kofi dal zatim 5 banu za vulgarnost. Posledni hrac psal tohle:
    22:52:51 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> *DEAD*DJ Salam : chcem byt admin
    22:52:54 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> *DEAD*DJ Salam : vy svineee
    22:53:10 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> *DEAD*DJ Salam : drz papulu ty kurva ciganska bo ta zajebem nozom
    22:55:44 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> DJ Salam : ako moze admin kicknut buduceho sefa serveru ti jebeee?
    22:55:51 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> DJ Salam : hend zajtra mas po pravach
    22:56:04 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> DJ Salam : jj hlavne bann sa nauc ako sa to pice
    22:56:14 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> DJ Salam : ty kokooot


    Ban mu dal az kdyz kick nepomohl. Nemel si ho vsimat? Za hodinu by naskakalo pet filutu do stiznosti, ze admin si jen hraje a nic nedela.

    Dalsi ban:
    22:34:21 <STEAM_0:0:41648495><89.190.43.85> *DEAD*knife or awp : dmnce posrana
    22:34:25 <VALVE_0:0:729095625><213.81.138.74> :-)) :
    22:34:28 <STEAM_0:1:31943062><90.179.127.239> M!KO : klidni slovnik sefe
    22:34:33 <STEAM_0:0:41648495><89.190.43.85> knife or awp : drz picu
    22:34:34 <STEAM_0:1:3913772><89.102.104.66> desp' :
    22:34:36 <STEAM_0:0:41648495><89.190.43.85> knife or awp : nulo posrana
    22:34:36 <VALVE_0:0:729095625><213.81.138.74> :-)) : BAN !

    Celkove dal ten den 3 kicky. Napiste prosim argumenty, cim poskozuje tento admin server a ostatni hrace. Sprosty slova nebo urazky jsem od nej nevidel.
    Naposledy upraveno Kotel; 15-02-12 v 22:30.

  2. #17
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: O žádostech o práva

    M!KO si prava zasluzi rozhodne, len je Fakt ze brat mu povie ze tam je hrac co ma WH zabanuj ho naco byt dvaja Ale ano zasluzi si to aj kofi

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: O žádostech o práva

    přijde mi smutný tohle číst, protože nikdo by tohle nenapsal, když bych dnes nereagoval na jejich kamaráda Karlose....jestli Kotel řekne, že mi práva vezme, přijmu to...ale psát, aby mi sebrali práva, protože jste kámoši s Karlosem a ja si dovolil mu něco říct, mi přijde jako těžká ubohost...a můžu se tomu jenom smát...ale klidně si na mě něco hledejte dál, já mám svědomí čistý...a obouvat se do mýho bratra kvůli tomu, že je můj příbuznej? Ubohost číslo dvě...Jinak, jestli jste si nevšimli, nehlasoval jsem pro to, aby bratr práva dostal...laskavě si to přečtěte ještě jednou, jestli jste to nepochopili :D nebo mám kopírovat koment z threadu? kdybych jasně nenapsal, že je to mů bratr, nikdo z vás by po tom ani neštěkl....opět musím říct, že mi nezbývá, než se smát vaší ubohosti....nevim co víc k tomu dodat..jinak zdravím všechny Karlosovy hochy

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno ZEUS Zobrazit příspěvky
    Přijde mi to, že mu ty práva závidíte, proč by si Kofi jr. nemohl zažádat o práva ? Vy jste si taky zažádali o práva ! Máte někde v pravidlech žádostí, jak musí tu bejt dlouho na foru ? Zkušenosti s cheaterama má, skill má a steam taktéž má. Takže všechny podmínky splňuje. Aktivní na serveru je, což je nejdůležitější.
    Btw. Bay boysi, všiml sis tam někde mého ana ? Já tam teda nikde nevidím. Kofi se mě ptal, zda si má podat žádost o práva, řekl jsem mu, že za zkoušku nic nedá. Tak nevím, co furt píšete, že dostane práva z protekce.

    Ahoj Zeusi, promiň že se ti do toho motám ale nesouhlasím s tebou. Tady nikdo nepsal, že si o ty práva žádat nemůže, tady se řeší to, že tady má podporu svého bratra a jeho " kamíku", jak tu někdo psal. A prosím, neříkej mi, že to není pravda. Když si tady žádá o práva někdo, kdo není vůbec známý (protože tu nemá své kamíky), má pár příspěvků na fóru a má nahráno na severech málo času (což kofi jr. má), tak se mu většina adminů "vysměje",napíše zkus to za rok dva a okamžitě to lockuje...Tak by to samozřejmě mělo být, tak proč to tak není u Kofiho jr. ?? Proč asi.....
    Jak už jsem psal v jiném postu, jestli si myslíte, že to píšu jen proto, že já ty práva nedostal a nějak mu závidím, že on je bude mít, tak si to klidně myslete dál...Já práva nedostal a souhlasím s tím. Zkusil jsem to a nevyšlo to... ale myslím že jsem na tom byl hodně podobně jako Kofi jr.
    Je to můj názor, pokud s ním nesouhlasíš ty nebo i ostatní, budu to respektovat.

    Takže jak říkám, nic osobního proti nikomu nemám, ale každý by se měl měřit stejným metrem bez ohledu na kamarádství nebo bratrství.
    Jinak tě taky zdravím M!KO.
    Naposledy upraveno Cegan z Lesa; 23-02-12 v 21:45.

  5. #20
    Kotel
    Guest

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    M!KO si prava zasluzi rozhodne, len je Fakt ze brat mu povie ze tam je hrac co ma WH zabanuj ho naco byt dvaja Ale ano zasluzi si to aj kofi
    Tyhle faily jsou tu porad i bez bratru. Maly buu ma bratra, co hraje/hral na jeho steamu 2 roky a resil to nekdo?
    Porad resite hovna. Zkuste neco na rozptyleni: http://csko.cz/download/fun.jpg
    Naposledy upraveno Kotel; 15-02-12 v 23:56.

  6. #21
    BUBEN
    Guest

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Zase jsem něco propásnul? To už máme i vlastní disk? :)
    Naposledy upraveno BUBEN; 16-02-12 v 00:17.

  7. #22
    Pokročilý člen Avatar uživatele NUME
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    NY-PILSEN-CZ-EUROPE-EARTH-SUN SYSTEM-MILKY WAY-UNIVERSE-?
    Příspěvky
    133

    Re: O žádostech o práva

    Dobře Kotel...
    Rozjel se tady krutej flejm, připadam si jak v Beverly Hills...
    Kofíci předvedli , že v hlavě nemají nasráno.
    Je tu plno těch, co mají 150 nesmyslnejch postů typu ":D". Ti můžou jen tiše závidět, co poslali tihle bratři.

    Je mi jedno, jak to bude s Kofiho právama, ale jsem pro to, aby udílení práv vedlo ke zvýšení kvality csko.cz...
    Ať už jsou admini spolužáci, nebo z jednoho baráku, nebo bratři, nebo ať s polu klidně chrápou, hlavně ať ví co dělaj a ať to dělají poctivě.

    Toť vše. Dík za prostor.
    NUME
    ŽIVOT JE BOJ...
    1993-1996: ATARI 7800
    1996-1999: AMD 486dx4-120MHz-8MB RAM-S3TRIO 1MB-344MB HDD
    1999-2003: AMD K6 2-366MHz-64MB RAM-RIVA TNT2 32MB-3.2GB HDD
    2003-2011: AMD ATHLON XP1600+-1400MHz-768MB RAM-ATI RADEON 9800/X1050 128MB-80GB HDD
    !NOW!: AMD FX4100-3600MHz-8GB RAM DDR3-ASUS ENGTX550TI DC/DI/1GD5 1024MB-320GB HDD

  8. #23
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Tyhle faily jsou tu porad i bez bratru. Maly buu ma bratra, co hraje/hral na jeho steamu 2 roky a resil to nekdo?
    Porad resite hovna. Zkuste neco na rozptyleni: http://csko.cz/download/fun.jpg
    Nejaká mi je povedomá

    @1488: Právo na odobranie práv by bolo aj tak zbytočné. Kotel by aj tak musel s každým, ktorému by sa práva odoberali, súhlasiť. Čiže len zdvojená robota. Jedine mať plnú moc na dávanie/odoberanie práv. Len to určite nevíde, ani neviem, či by som sa na to cítil. Už aj tak som ten najhorší pre niektorých.

    Inak fakt neviem, o čo tu ide. Už ste to videli u Cegana. Skoro všetci boli ZA, aj tak ich nedostal. Nemyslíte, že ste len urobili zbytočný rozruch okolo toho?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #24
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Inak fakt neviem, o čo tu ide. Už ste to videli u Cegana. Skoro všetci boli ZA, aj tak ich nedostal. Nemyslíte, že ste len urobili zbytočný rozruch okolo toho?
    To je fakt, trochu jsem se nechal unést, když už s tím nesouhlasilo více lidí. Všichni jsme tu začli psát jako kdyby už ty práva měl. Mě šlo jen o to, že jsem Kofiho jr. potkal na classiku opravdu jen párkrát a s jeho žádostí souhlasili skoro všichni jako by tu byl nějaký veterán, což mi přišlo dost nefér vůči ostatním. Kotel už se k jeho žádosti vyjádřil a určitě s ním souhlasím.Tím bych to uzavřel.
    Naposledy upraveno Cegan z Lesa; 16-02-12 v 01:05.

  10. #25
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: O žádostech o práva

    hlavně si myslim, že mluvit o někom, koho neznáte takovym stylem je dost nefér vůči němu i mě.. Nevim co je špatnýho na tom, že zkusil požádat o práva...je tu spousta dalších lidí co o ně žádá úplně stejně a neviděl jsem, že by to někdo takhle propíral, tak kde je zakopanej pes???... Nezastávám se ho a nedělám mu protekci a rozhodně kvůli tomu nelezu nikomu do zadku, a je mi celkem jedno jestli bude mít práva nebo ne, a taky, pokud se admin team shodne a vetšina řekne a't jdu, klidně se práv vzdám..než abych poslouchal kecy lidí, který si neviděj ani na špičku nosu...šlo jen o to, že chtěl být v admin teamu proto, že by mohl pomoct...má s adminingem podstatně víc zkušeností než já a většina co o ně žádá i když mu je 16...a když už se chytáte pravidel, který jsou daný kotlem jako základní, tj hrát na kotelně aspoň tři měsíce ( nikde se nepíše, kolik hodin by měl mít odehráno) tak s klidem můžu říct, že na kotelně jsem s nim hrával občas už když jsem s cskem začínal...tj cca 2-3 roky zpátky...a to že zná několik lidí, co jsou v admin teamu a hraje s nima, by rozhodně neměla bejt nevýhoda...naopak, ty lidi ho aspoň znaj, ne jako vy, co sem dáváte zcesntný komentáře...GN

  11. #26
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: O žádostech o práva

    Hlavně bych se vykašlal na tohle, melete tu kraviny, je mi jedno kolik má admin příspěvků na fóru u admina jde o to, aby byl na serveru, aby se uměl ovládat a měl v hlavě mozek, což většina co žádá o práva ani nemá. Kofi jr, rozumí vše módům má v hlavě mozek a hraje to aspoň 3 roky. Ruku na srdce, řekněte mi, kdo z vás tu hru hraje 3 roky a kdo z vás je na úrovni aby mohl psát co píšete?

    Když jsem na kotelně začínal byl jsem těžká lama, začínal jsem tady a kolektiv takovej, že jsme se spolu normálně bavili a na kotelně se všichni znali, tehdy byli admini Opixie, HunticSVK dlouhis a další. Nikdy si na serveru nikdo nenadával... Po roce hraní na kotelně na mě přišla touha po tom být lepší, byl jsem malej, blbej a lama, učil jsem se hrát a učil se znát tu hru a všechno jsem se učil sám. Na kotelně už jsem byl kdysi admin, přišel jsem o práva, a proč? Protože jsem byl lama a neuměl se ovládat. Za 4 roky hraní jsem se naučil jedno jediný co je důležitý, neřešit "hovna" a to, že mi někdo píše na serveru neřešit. Dneska tady na kotelně co si lidi dovolí je o proti minulým letům co pamatuju z aktivního hraní na kotelně docela dost hrozný. Na kotelně hraju furt, někdy sem hrál jednou týdně někdy třikrát týdně pod jiným nickem a neznám prakticky z nikoho krom pár lidí co sem s nima z kotelny hráol každej pátek mixy. Naučil jsem se tu hru aspoň trochu ovládat a znát ji, na kotelnu mi to stačí a teď si myslim, že toho admina mám právem a řekl bych, že když někoho posuzuju tak posuzuju docela dobře a řikám vám, že kofi jr. by byl docela dobrej admin a je to můj názor.

    Vy tu koukáte na úplný kraviny, aktivitu na fóru? K čemu to je? K ničemu ve hře vás to nezdokonalí a o schopnostech člověka to nic nepoví. A za 5,5 roku co tu hru hraju tak jsem si zahrál s dost lidma a řekl bych, že hodně z vás nemůže a mělo by mít zákaz posuzovat kdo by admin být měl a neměl. Mojí podporu kofi jr. mít bude, za svim názorem si stojim.

  12. #27
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: O žádostech o práva

    Aktivita na foru -> to je tak, když někdo píše pod každej thread, tak nabírá posty. Skvělý příklad je zavo, ten co je tak blblej, že sem dokáže postnout post třeba takový ,,:d :d". Když někdo příjde s 1 příspěvkem na foru, tak zase není aktivní.

    Já to tu vidím tak, že je tu sekta lidí, kterým se nelíbí styl, jakým to kotel žene dopředu a admin team, takže dvě strany proti sobě a do toho se taky někdy přidá ultramozocrew0w. Takže tři strany co na ostatní strany hledaj špínu.

    Chvilku jsem tu nebyl, ale jak teď vidím, je to tu pořad stejný ;).

  13. #28
    Kotel
    Guest

    Re: O žádostech o práva

    V podmínkách o fóru nic není, protože skill admina nijak neovlivnilo, jestli něco psal fóru nebo ne. Je to ale plus. Vypsané jsou jen základní podmínky, bez kterých se dál nebavíme. Jako admin je nutné, aby na fórum chodil.

  14. #29
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Sedmdesátýdruhý okrsek Šestapadesátkového Brodu
    Příspěvky
    170

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno djkofi Zobrazit příspěvky
    přijde mi smutný tohle číst, protože nikdo by tohle nenapsal, když bych dnes nereagoval na jejich kamaráda Karlose....jestli Kotel řekne, že mi práva vezme, přijmu to...ale psát, aby mi sebrali práva, protože jste kámoši s Karlosem a ja si dovolil mu něco říct, mi přijde jako těžká ubohost...a můžu se tomu jenom smát...ale klidně si na mě něco hledejte dál, já mám svědomí čistý...a obouvat se do mýho bratra kvůli tomu, že je můj příbuznej? Ubohost číslo dvě...Jinak, jestli jste si nevšimli, nehlasoval jsem pro to, aby bratr práva dostal...laskavě si to přečtěte ještě jednou, jestli jste to nepochopili :D nebo mám kopírovat koment z threadu? kdybych jasně nenapsal, že je to mů bratr, nikdo z vás by po tom ani neštěkl....opět musím říct, že mi nezbývá, než se smát vaší ubohosti....nevim co víc k tomu dodat..jinak zdravím všechny Karlosovy hochy
    hnedka druhej řádek a už karlos karlos karlos, začal sis ty, tak nemumrej, hlavně že máš věci na co svádět

  15. #30
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    Vy tu koukáte na úplný kraviny, aktivitu na fóru? K čemu to je? K ničemu ve hře vás to nezdokonalí a o schopnostech člověka to nic nepoví.
    Možno o charaktere a inteligencií človeka...

    - Nikto nebol zamietnutý len kvôli tomu, že mal 1 príspevok na fóre. Vždy to bolo niečo iné.
    - Podľa mňa, niekto sa zľakol a vyčmuchal rodinkárstvo, tak jasne, že sa toho museli chytiť, aby sa stará parta mohla do niečoho obuť a riešiť cipoviny jak delo.

    Asi by fakt bolo dobré, aby do žiadostí nikto nevidel. Len neviem, čo za kraviny by ste riešili potom.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •