Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 72 z 72

Téma: O žádostech o práva

  1. #61
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: O žádostech o práva

    1488.6 - poslední varování, žádný urážení !

    Kofi, používej edit.

  2. #62
    Kotel
    Guest

    Re: O žádostech o práva

    Kdo je nestrannej a precte si tohle, hned mu bude jasny, kdo umi jenom urazet.

  3. #63
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno ZEUS Zobrazit příspěvky
    1488.6 - poslední varování, žádný urážení !

    Kofi, používej edit.
    a co jako dělá on? Když pravdu mám já. Když do žádostí o práva se píšou přímluvy,nesouhlasy,ano,ne,klady,zápory.... kdo bude admina kdo nebude. A ten debílek co má jen dementnů zvláštní školu, nic? Narozdíl od něj vím co ty slova znamenají a taky k čemu se používají, ale ten negr to neví a stále jen pičuje.
    A ještě než definitivně odejdu z tohodle fora, tak abych udělal radost tomu newbie-vlezprdelovi co začal se srát do celýho fora a členů. To je můj obor zakončený MZ

  4. #64
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: O žádostech o práva

    gg tohle je hustý

  5. #65
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno ZEUS Zobrazit příspěvky
    1488.6 - poslední varování, žádný urážení !

    Kofi, používej edit.
    promiň Die, píšu z práce a nestíhám to...

  6. #66
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    a co jako dělá on? Když pravdu mám já. Když do žádostí o práva se píšou přímluvy,nesouhlasy,ano,ne,klady,zápory.... kdo bude admina kdo nebude. A ten debílek co má jen dementnů zvláštní školu, nic? Narozdíl od něj vím co ty slova znamenají a taky k čemu se používají, ale ten negr to neví a stále jen pičuje.
    A ještě než definitivně odejdu z tohodle fora, tak abych udělal radost tomu newbie-vlezprdelovi co začal se srát do celýho fora a členů. To je můj obor zakončený MZ
    v pořádku :D to jsem si myslel...je vidět, že si se tam hodně naučil, ale i tak si myslím, že jsem se toho na Matematicko-fyzikální fakultě Univezity Karlovy naučil trochu víc....jinak nic proti ale SOU a SOŠ školám, ale nereaguj příště na můj intelekt, když by ses na školu, co jsem studoval ani nedostal....díky

  7. #67
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    41

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno djkofi Zobrazit příspěvky
    v pořádku :D to jsem si myslel...je vidět, že si se tam hodně naučil, ale i tak si myslím, že jsem se toho na Matematicko-fyzikální fakultě Univezity Karlovy naučil trochu víc....jinak nic proti ale SOU a SOŠ školám, ale nereaguj příště na můj intelekt, když by ses na školu, co jsem studoval ani nedostal....díky

  8. #68
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno djkofi Zobrazit příspěvky
    Cegane, ty asi nevíš, že to, že jsem reagoval na komenty, který mě jako člověka urážej ...mě nešlo o to, abych za někym jezdil..ale serou mě lidi, co se nedokážou postavit za svůj názor( a jen papouškujou cizí myšlenky) a dokážou ho napsat jen z domu, v bezpečí za monitorem...v normálním RL by to vživotě nevypustili z úst...Pokud jsem se někoho dotkl, tak se omlouvám, ale ne těm, co se mi serou do rodiny a přátel, když je neznají...At už jsem byl admin nebo ne, tohle je ubohost. A stejně jako vy, co se mezi sebou znáte a hájíte názory jeden druhýho, já hájim zase lidi, co znám já...je pravda, že jsem to přehnal, ale z takovejch komentů, fakt chytám rapl...ten den to bylo i něčim jinym, osobním, ale na to se vymlouvat nebudu...takže všem co si to nezasloužili se upřímně omlouvám
    OK, toto beru. To, co jsem napsal, byla pouze reakce na to z toho chatu, který jsem četl. Viděl jsem, že jsi mu napsal, že je šašek jako první ale jestli jste měli spolu spory už někdy předtím, tak to nevím. To, jestli ti někdo nadával do rodiny jsem v tom chatu kdy ta hádka začla nečetl ale jestli je to pravda a bylo to někdy jindy nebo někde jinde, tak to ubohost je a chápu tě. To, že se zastáváš svých kámošů taky chápu, je to přirozené. Jinak bych chtěl říct, že já jsem ničí názor nehájil, nikoho z těch co tu psali neznám. Pouze jsem s něma sdílel stejný názor o přijetí tvého bratra do admin teamu a za tímto názorem si pořád stojím. Nikde jsem nepsal, že by tvůj brácha nebyl dobrý admin a ani že by o práva žádat nemohl. Ale přišlo mi strašně nefér to, že mu všichni admini dali pro, protože má s nimi nahraných stovky hodin mixů a gatherů a nevím čeho všeho (samozřejmě, že toto mu nevyčítám a určitě je to pro něj + ale jak tam psal Zeus, mixy a gathery nejsou vše a neomlouvá to jeho malý čas odehraný na serverech)....... To, že jste tu spolu hráli už před 2-3 lety je sice pěkné ale on nežádal o práva před 2-3 lety ale teď. Na classiku měl tvůj brácha za poslední 3 měsíce nahráno minimum a potkal jsem ho tu tolikrát, že by se to dalo spočítat na prstech dvou ruk (ovšem pokud tvůj brácha nechodí do školy nebo do práce a nehraje to od 8 rána do 3 odpoledne a pokud nehrál pod jiným nickem). Vím to, protože si troufnu říct, že mám za poslední 3 měsíce nahráno na classiku ze všech nejvíc. Dále chtěl práva na deathmatch, kde neměl za poslední skoro 3 týdny (od nového ranku) nahrané ani 2 hodiny, to mi přišlo spíše jako vtip (ikdyž to je jen od nového ranku, při starém ranku tam mohl mít nahrané klidně stovky hodin, nevím to a pokud to tak bylo tak se mu omlouvám). Ostatní servery nevím, nehrál jsem tam ani před resetem ranku. Byl jsem hlavně proti tomu aby dostal práva na classik.

    (Heh, teď tu vypadám jako největší mudrc kotelny ale tak to není, je to pouze můj názor. Adminům můžou být úplně jedno naše názory jak psal Nemik, ano, to má pravdu ale ......k tomu se dostanu ještě níže. Tento theard je tady proto, aby jsme se zde k žádostem vyjádřili i my, normalní useři a zhodnotili je mezi sebou. Pokud by se to Kotlovi nelíbilo, mohl to locknout hned na začátku).

    Jinak prosím, aby se k tomu už nikdo nevyjadřoval, já bych tvého bratra už bral za uzavřeného, Kotel už se výjádřil a nechci aby se tady opět rozjel nějaký flame. Pouze jsem chtěl Kofimu vysvětlit jak to vidím já.

    Ještě Kofi, pro odebrání tvých práv jsem nebyl a nic proti tobě nemám, na serverch jsme spolu poslední dobou hráli skoro pořád a byl jsi v pohodě. Takže doufám, že se na mě nijak nezlobíš, měj se.

    BTW. Nemiku, pokud by si mi tu chtěl opět napsat, že jsem sežral všechnu moudrost lidstva, že jsem noobíseq a ať radši držím hubu a jdu se naučit hrát cs, tak klidně. To, co jsi napsal
    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    vám je do žádostí uplný nic
    nebo
    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    Admini si vybíraj s kym chtěj dělat a s kym se budou bavit, ne ty, ty můžeš jedině hrát a nekecat do ničeho do čeho ti nic neni.
    je pravda ale pak se nemůžete divit tomu, co se tady poslední dny děje. Svůj názor si v tomto threadu mohl vyjádřit každý takže....Ahoj.
    Naposledy upraveno Cegan z Lesa; 17-02-12 v 19:03.

  9. #69
    Kotel
    Guest

    Re: O žádostech o práva

    Každý má svoji verzi jak a kdo si začal. Neřešitelné.

  10. #70
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: O žádostech o práva

    @ Cegan: Souhlasim s tebou...ani já se bratra nezastávám a neoroduju, aby práva dostal..jediný o co mi šlo, jak se do něj každej pustil, proto, že je to můj bratr..nic víc..každopádně dík za koment, vážim si ho..a ve spoustě věcí souhlasim, díky za to

  11. #71
    sick
    Guest

    Re: O žádostech o práva

    Hmmm myslim si že kofi se svého bratra zastal správně,málo kdy by si tohle nechal líbit.

  12. #72
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Sedmdesátýdruhý okrsek Šestapadesátkového Brodu
    Příspěvky
    170

    Re: O žádostech o práva

    s co ze se tady poslednich par dni vlastne deje?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •