Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Nápad na druhý ZE server

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485

    Nápad na druhý ZE server

    Zdravím,
    Tímto bych chtěl udělat návrh, aby se zapnul druhý ZE server a hned upřesním proč.
    Chtěl bych udělat takový zkušební a poupravený ZE, aby se trochu lišil od toho druhého, protože aktivita hráčů zde klesá.
    Takže udělal bych do levého horního rohu tam kde je radar tak pod ním by byly toho daného hráče staty viz. (takto by to vypadalo).
    Dále bych uvítal po každých pěti levlech by byl jiný skin na CT.
    A na druhém serveru respektive myslím co teď uvádím tak bych tu dal kick vote z důvodů toho že tu lidé ničí mosty, klády, shazují z vrtulníku apod.
    A s levly by to přinášelo i nové obarvené nože a vylepšené zbraně tím myslím skiny. (Skiny zbraní bych úplně změnil na CS:GO skiny).
    VIP bych tu dal výhodu, aby mohli mít AWP, které by ubíralo na jednu ránu do hlavy 500 damage a do paží nohou 2x méně, ale myslím si že to přenechám kotlovi ať si to nastaví. (uvádím jen příklady)
    A aby se lidé nemohli blokovat na vrtulníků tak to vždy zabije člověka, který se to snaží bloknout nebo někoho shodit s vrtulníku.
    Chtělo by to ještě něco vylepšit zatím mě nic nenapadá tak piště nějaké úpravy a nápady do komentářů děkuji za dočtení.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Delete
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    Zombie Escape
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Nápad na druhý ZE server

    Hmm, vyzerá to zaujímavo, rozhodne by sa už mohol pridat granát pre zombie.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Nápad na druhý ZE server

    Ja by som to tak navrhol, že by sa spravil nový server Zombie Escape XP, kde by sa vylepšovali staty, ako to je na Apokalypse. Klasický Escape by sa mohol nechať, aby nevznikli rôzne dohady, že sa skazil klasický Escape.

    Len tak predbežne by som navrhol vylepšenia pre CT/ZM:

    CT
    1- rýchlosť (max. level 50, pričom každe jedno vylepšenie by pridalo 1 speed => výsledná rýchlosť = 300)
    2- armor (max. level 30, pričom každé jedno vylepšenie by dalo 3 armory => výsledný armor = 100)
    3- HP (max. level 50, pričom každé jedno vylepšenie by pridalo 2 HP => výsledný počet 230 HP)
    4- veľkosť zásobníka (max. level 30, každé jedno vylepšenie by pridalo +1 náboj => celkový počet nábojov +30)
    5- zvýšene poškodenie (max. level 50, každé jedno vylepšenie by pridalo +1% DMG => výsledné poškodenie by bolo +50℅ na každú zbraň)

    ZM
    U zombíka by sa okopirovalo to, čo je na Apokalypse.

    Ak by ste mali vlastné vylepšenie, tak ho môžete navrhnúť. :-)
    Naposledy upraveno Qwix; 31-07-16 v 02:00.

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Nápad na druhý ZE server

    To se mi líbí pak bych možná dal i /top15, aby měli nějakou inspiraci a chuť k hraní tohoto serveru. Jinak se mi líbí zatím nápady. :-) btw. ten speed bych dal nejdražší.
    Jinak k zombie bych taky něco přidal třeba rychlost, větší damage.
    A aby VIP nebyli na suchu tak bych jim dal i dvojskok.

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Nápad na druhý ZE server

    Citovat Původně založeno ArmySkill Zobrazit příspěvky
    To se mi líbí pak bych možná dal i /top15, aby měli nějakou inspiraci a chuť k hraní tohoto serveru. Jinak se mi líbí zatím nápady. :-) btw. ten speed bych dal nejdražší.
    Jinak k zombie bych taky něco přidal třeba rychlost, větší damage.
    A aby VIP nebyli na suchu tak bych jim dal i dvojskok.
    Dvojskok nie Army, hráči toho strašne zneužívali, liezli na textúry, kde sa bežne bez DJ nedostali, s tým dvojskokom to nie je dobrý nápad. A keby náhodou sa uvažovalo o vráteni DJ, tak potom by sa mohol resp. mal pridať pre zm respawn zm granátu, ako to je na Apo, aby to bolo 50/50. /top 15 by bola dostatočná motivácia pre hráčov hrať to aj naďalej.

    Na Apokalypse za zm môžeš vylepšovať speed, aj dmg, ono by stačilo preniesť XP systém z Apo na Escape, avšak s pozmenenými hodnotami a klasický Escape by sa nechal tak. Je to kopa práce pre Kotla, o tom niet pochýb.

    @Hauss, napíš do konzole cl_minmodels 1, a žiadne CS:GO skiny ťa nemusia trápiť. :-)
    Naposledy upraveno Qwix; 31-07-16 v 12:15.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Nápad na druhý ZE server

    Vypadá to hodně zajímavě jen jsem chtěl upozornit že skiny dost žerou fps a zde na kotelně je spoustu hráčů se slabým pc jako třeba já takže si myslím že csgo skiny by se stejně musely do pár měsíců zrušit kvůli tomu že by si každý stěžoval na fps dropy.

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Nápad na druhý ZE server

    Na jednom serveru jsem to viděl a měli to bez lagů i já ze slabším pc tam měl lepší fps než na kotelně a bylo tam všechno co tu popisuji čili skiny lidí, skiny zbraní apod..

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Nápad na druhý ZE server

    Citovat Původně založeno ArmySkill Zobrazit příspěvky
    Na jednom serveru jsem to viděl a měli to bez lagů i já ze slabším pc tam měl lepší fps než na kotelně a bylo tam všechno co tu popisuji čili skiny lidí, skiny zbraní apod..
    Jop jde o to jakou ten skin má kvalitu no.Taky jsem viděl na pár serverech skiny uplně v poho hrál jsem krásně se stabilníma fpskama ale tuhle jsem zkoušel csgo mod do 1.6 a jen co sem si vzal skin uspcka do ruky tak 20 fps..

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Nápad na druhý ZE server

    Chalani v pohode ste :D Vy tu už pišete ako my podľa vás mali vypadať vylepšenia a všetky veci :D Ale uvedomte si že veci z apokylapsy ako expenie a podobne už chcel dat kotel davno na server aj o tom vie ale nemá čas tak darmo si tu vypisujete thready keď sa aj tak s tým nič nespraví okrem toho zombie escape 2 je hluposť podobne ako surf 2 , 3 warcraft 2 byvali atď len to rozpoli komunitu ...

  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nápad na druhý ZE server

    Momentálně dělám ve 2 pracích najednou, takže minimálně měsíc nebudu mít na nic čas. Vylepšit jsem chtěl plno věcí a nápadů mám taky dost, ale zatím bez šance.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •