Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 51 z 51

Téma: New map

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: New map

    Chceš rychle udělat vzpouru a čekáš u dveří v cele? Umřeš
    Dáš si na to pozor a stojíš na konci cely, aby si náhodou nepřišel k úrazu? Jsou tam další dveře, které si to pojistí
    A jak bylo psáno, když chceš být poslušný vězeň, tak jsou tam stále dveře od boxu jako jistota.
    A když se ti podaří projít nemožné, tak na tebe čeká odměna ve formě ležící zbraně, která nejde vzít.
    A mezitím pokračuje kolo, ve kterém žijí afk lidi v celách a jeden statečný, který dokázal přežít tyto nenávistné dveře, ovšem jen pobíhá po mapě, kde nejspíše narazí na další dveře, protože pokud na té mapě dveře nikde nevidíš, tak jen nejsou vidět.

    Takže bych to viděl na zabraňování vzpouře vězňožravýma dveřma, maketama zbraní na zemi.
    A spoustu usmrcených jb hráčů se právě chystá na svůj pochod proti dveřím.

    STAY UMRDANEJ DVEŘMA by Latins 2k18

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  2. #47
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: New map

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    Nevím, co ti na tu mapu (respektive obě mapy) mám říct Latins, nejradši bych tě praštil záchodovým zvonem po hlavě, protože větší prasárnu na fragy, jako jsou tvoje mapy, jsem ještě nezažil. A teď mi upřímně řekni, koho myslíš, že jako oblbneš tím, že tam dáš tisíc atrakcí? Ty si myslíš, že jsme idioti a nevíme, za jakým účelem jsou ty mapy vytvořený? Jsi určitě ten typickej frager u CTček, ale aby to nebylo tolik znát, tak jsi vyvořil 2 mapy, kde je spousta atrakcí a tím si chtěl nalákat hráče. Jenomže tvoje úmysly byly zcela jiné, šlo ti čistě jen o fragy, ale tentokrát jsi to udělal moc okatě, kamaráde, ty mapy totiž fragujou víc, jak ty. Jako co ty dveře od cel mají znamenat? Největší prasárna na obou mapách, postav se ke dveřím v cele a umřeš, protože Latins. A ty vrata na kingdom v areálu cel? Nemám slov, moc dobře jsem tě prokoukl, už ses prostě bál všech těch vzpour, jak tě vězni neustále rozbíjeli instalatérskejma trubkama a všema možnejma prostředkama, tak sis prostě nastvail mapy tak, aby ty nejaktivnější vzpouraře okamžitě ujebali dveře v cele, pokud by náodou někdo přežil, ještě jsou tu druhý dveře v areálu cel, které slouží jako pojistka. Ty dveře, to se dá nějak přejít a zkusit se tomu vyhnout, ale to, co mě namíchlo úplně nejvíc ze všeho bylo to, když už jsem se konečně dostal po 1254564 kolech z té podělané cely živej, tak jsem samozřejmě měl chuť na vzpouru (hrála se mapa jb_try_x), utekl jsem živej z areálu celej natěšenej na scouta, kterého jsem si ve spectu dvě hodiny hledal no a co se nestaneM TEN SCOUT NEŠEL SEBRAT ZE ZEMĚ, JAKO DALŠÍ OSTATNÍ ZBRANĚ, KTERÉ NAPŘÍKLAD DROPNOU Z MRTVÝCH CTČEK!!!!!! Já to považuju za naprostou snahu v zabránění ve vzpouře, jsi vinnen a měl bys za to pykat.

    Navrhuji ODEBRÁNÍ PRÁV A DOŽIVOTNÍ ZÁKAZ VYTVÁŘENÍ JAKÝCHKOLIV MAP PRO JB. A prosím, aby se vyjádřili i další hráči, kteří to vidí úplně stejně.


    STAY UMRDANEJ DVEŘMA by Latins 2k18
    Neplač, si proste slabé hovno a toto sú len výhovorky k tvojej neschopnosti.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  3. #48
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: New map


  4. #49
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: New map

    Bohužiaľ súhlasím s hráčom Eustralien.

  5. #50
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: New map

    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    Neplač, si proste slabé hovno a toto sú len výhovorky k tvojej neschopnosti.
    Stěrač na ponorce je užitečnější, než tvůj post. Nepiš, slab1 Jeremy.

  6. #51
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: New map

    Ahoj, poté co se mi konečně jednou povedlo projít přes dveře musím říct že mapa je vlice pěkná FUNKČNÍ, bez bugů, A celkově je to lahoda jít hrát :)
    PS doufám že se mi to ještě někdy podaří projít abych ji náležitě ocenil.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •