Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 51

Téma: New map

  1. #16
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: New map

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Kz mi je jedno. Konrétně se mi jedná o LJ..
    Kdo tam sakra skočí LJ? 3/4 hráčů co tam hrají ani neví, kde je box.. Co mají dělat.. Ale co. Já tam nehraju takže. :-)
    3/4 hráčů neví kde je box a neskočí long jump, opravdu tam nehraješ :-)

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: New map

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Kz mi je jedno. Konrétně se mi jedná o LJ..
    Kdo tam sakra skočí LJ? 3/4 hráčů co tam hrají ani neví, kde je box.. Co mají dělat.. Ale co. Já tam nehraju takže. :-)
    Tak keď tam nehráš načo sa do toho montuješ a zbytočne sa ideš hádať? :D Tak to potom zo všetkých máp by mali odstrániť všetko na skákanie lebo to je LJ.. a tak 1z 20 hráčov nevie kde je box

  3. #18
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: New map

    Nové mapy se vždycky hodí. Já bych osobně nedával ty "obyčejné atrakce" jako jsou granáty, bazén nebo třeba fotbal. To se dává pořád, na každé mapě.
    Navrhoval bych tramp. race, spolupráci, nějakej těžší surf atd. Mapa jb_community je pěkný příklad.

  4. #19
    Nováček Avatar uživatele FreeShotCZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Královehradecký Kraj
    Příspěvky
    107

    Odpověď: New map

    Mapa vypadá zajímavě, areál cel vypadá velmi pěkně, jsem zvědavý jak to bude vypadat hotové.

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: New map

    Vypadá skvěle,souhlasím s blue názory a jinak nice mapa :))
    Chce to přece další mapu ,furt se něco opakuje.Doufám že to bude podobná mapa jak jb_community :D ta je nejlepší :)
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  6. #21

    Odpověď: New map

    Nová verze mapy.

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: New map

    Mapa je vážně super. Těším se až bude kompletně hotová a budu si jí moc projít. Doufám, že vyřadí mapy jako je např. Crime či jiné. Za mě obrovské + a obrovský respekt pro Latinse.

  8. #23

    Odpověď: New map

    Děkuji

    Zase nová verze mapy.

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: New map

    Ahoj latins, mapka vypadá pěkně, ale přijde mi to trochu nahečmané.. Vím, že jsi nejspíš chtěl vyhovět všem, ale to kz na bludišti vypadá divně :D... Co bych asi ještě vytknul je ta cesta do zbrojky... Zdá se mi, že tam to tlačítko na vyjížděcí plošinu je zbytečně. Na efekt pěkné, ale pro T na vzpouru to je k ničemu, když je to na začátku mapy bez toho, ct si to v pohodě takto ohlídají. Další co mi přijde blbý pro T je, že tam není nikde šachta.. bez šachty by to asi šlo, ale chce to upravit tu plošinu. Nevim jak máš ošéfené ty cely, ale mám pocit, že se skrz to můžou hráči bugnout :/
    A poslední co by se dalo upravit jsou ty krabice a sudy na to jak je ta mapa velká se mi zdá, že jich tam je až moc :D ...
    Nejsem proti nové mapce, ale chtělo by to ještě doladit:D
    Ale na druhou stranu musim ocenit, že to vlastně děláš:)

  10. #25

    Odpověď: New map

    Čao,
    děkuji za názor, postupně ti nějakým způsobem odpovím
    • Mapa je ve teprve ve vývoji. Celá hrací plocha není ještě dodělaná. Chybí podzemí. Samozdřejmě budou zase pár šachet, jako na minulé mapě jb_royal.
    • Ty bedny s barelama, palety a pytle jsou tam schválně. Mělo to vyplnit prostor a taky nahodit atmosféru, že se to vězení teprve staví.
    • Ano, snažím se šetřit místem tak, aby to bylo pěkný a bylo tam i dost atrakcí.
    • Mé zkušenosti mi napovídají, že se přes dostatečně silný blok prostě nebugneš. Většinou se buguješ většinou díky Entitě nebo slabé stěně.
    • Plošinu jsem zvolil z dúvodu, že v areálu cel nemají vyhrávat Tčka, ale CTčka. Měli by to snadno ohlídat. Ale jinde než tam by to mělo být výhodný pro Tčka.
    • Ke konci bych chtěl říct, že mám.zatím hotový jenom ty základní atrakce. Dále plánuji DR, Tempo Run, lasery a ještě nějaké speciální atrakce.


    Ale děkuji za názor, každý názor se hodí
    Naposledy upraveno Latins; 15-03-17 v 18:18.

  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: New map

    Mapa dobrá, jak jsem u boxu šel do té místnosti s mac10 a vestou, tak jsem šel ke dveřím a zabily mě takže až bude hotová a hrát se, tak budu muset dávat bacha . Ale to tlačítko na cestu do zbrojky, to bych tam nedával, to je zabranování vzpoury a nikde nic takového jsem zatím neviděl. To bludiště je dobrý že se můžezačánat z obou stran :D
    Ta atrakce s tima barvama je dobrá :D.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43

    Odpověď: New map

    ahoj mapa vypada dobre mas muj obdiv latinsi bracha mi ukazoval jak se do dela a neslo mi to je to hodne tezke. obdivuju te zes postavil kingdom je to hodne pekna mapa a tohle vypada taky dobre akorat bych tam nedaval tolik sachet jako v kingdom to byla asi jedina nevyhoda te mapy jinak to mas vsechno skvele! at se dari

  13. #28
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: New map

    Citovat Původně založeno spisovatel Zobrazit příspěvky
    ahoj mapa vypada dobre mas muj obdiv latinsi bracha mi ukazoval jak se do dela a neslo mi to je to hodne tezke. obdivuju te zes postavil kingdom je to hodne pekna mapa a tohle vypada taky dobre akorat bych tam nedaval tolik sachet jako v kingdom to byla asi jedina nevyhoda te mapy jinak to mas vsechno skvele! at se dari
    Souhlasím, kingdom je hodně dobrá mapa, akorát bych tam nedával takové šachty. Zbytečně zmatečné, jinak pěkné.

  14. #29
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43

    Odpověď: New map

    presne buraku a mozna bych se nebal udelat nejakou originalni tajnou zbrojku + klidne se neboj udelat vlastni atrakce at je mapa co nejoriginalnejsi

  15. #30
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: New map

    Ta v Kingdom je dobrá ta zbrojka, já už si pamatuji správně cestu
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •