Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: Pridanie Micu

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Pridanie Micu

    Proti.

    Ti co hrajou furieny aby měli co nejlepší K/D tak většinou jsou závislý na sluchu (osobně já nevím jak ostatní) za CT slyšíš kde třeba nějaký T skočil zrovna kde se střílelo apod. za furieny máš radar ale i tak potřebuješ slyšet. Mikrofon by akorát překážel.Je to zbytečnost.

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Pridanie Micu

    Citovat Původně založeno Killer Bee Zobrazit příspěvky
    Proti.

    Ti co hrajou furieny aby měli co nejlepší K/D tak většinou jsou závislý na sluchu (osobně já nevím jak ostatní) za CT slyšíš kde třeba nějaký T skočil zrovna kde se střílelo apod. za furieny máš radar ale i tak potřebuješ slyšet. Mikrofon by akorát překážel.Je to zbytečnost.
    LoL? Věčně volávám na Ts/Skype, poslouchám písničky a nijak mi to v hraní nepřekáží. Nevím jak se jmenuješ ve hře, a jestli si nějaké skóréčka dáváš, ale tohle je blbost :-)

    Ale tam nejde o popovídání, spíš když budou kempit nějací "ultra zkušení" hráči tak po nich výchovně zařvat a oni odejdou, nebo domluvit se s awpckarem na krytí atd... Jde o ZKOUŠKU nikdo neví jak by se ti hráči chovali kdyby tam ten mic. byl. Hned v tom všichni vidí spam výklady na 3 hodiny a já nevím co vše.
    Naposledy upraveno Tečka; 30-10-16 v 01:23.
    0000 - INFINITY

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Pridanie Micu

    Delší dobu jsem tu nebyl takže jsi mě asi vidět ani nemohl. Nějaké skoréčka si dám když mám náladu a jde mi to. A + představit si že bych si na furienech pořad mutoval hráče kteří si mezi sebou povídají ... nope. Hold když už si chceš s někým popovídat jak píšeš Ts/Skype na to máš. Takže je zbytečnost přidávat mikrák na Furieny.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Pridanie Micu

    Dobre kedže veľa ľudí si myslí ,že pre hráčov je to zbytočnosť . Aký máte názor na adminov, že by sa im pridali mikrofóny ?

  5. #20

    Odpověď: Pridanie Micu

    A myslíš, ze by to aj nejaký admin využíval? Ked tam skoro žiadny nehrá.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •