Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Klasické GunGame mapy

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Klasické GunGame mapy

    Poslední dobou jsem zašel častěji než jindy na náš server GunGame abych zavzpomínal na moje začátky s hraním cska :D a myslel sem, že tam chodím jen ve špatnou chvíli, ale nakonec jsem ani v maplistu nenašel některé klasické mapy! Je fajn, že je tam třeba gg_fy_repub nebo gg_4season- to je klasika....ale taky tam je několik podle mě špatnejch map, který sou moc velký a se spoustou slepejch cest, což ke gg moc nepatří.

    Každopádně, chybí mi tam úplně nejklasičtější mapy: gg_anubis , gg_ashlar, gg_dust_arena, gg_dusty_fortress a hlavně gg_fy_inferno. (Možná sem nějakou zapomněl, už je to pár let zpět.) Plus jsem ještě přidal do balíčku podle mě zajímavou (a každopádně dobrou) mapu gg_toypark.

    Takže bych byl rád, kdyby se objevily na serveru, nejlíp namísto některých nevhodných (kdyžtak na ně ukážu prstem) ale zatím bych aspoň rád přidal ty zmiňované, vše sem nahrál sem: http://csko.cz/dema/upload/dir/GGmapy.rar K mapě anubis je potřeba model anubise ve složce s názvem medion strčit do složky models, což jsem k tomu přibalil.

    GG!

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: Klasické GunGame mapy

    Pridal jsem je.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Klasické GunGame mapy

    Před asi 30 minutama tam byla hodně velká mapa s pyramidou a každý měl spawn na druhý straně mapy a hodně lidí si na ni stěžovalo... každopádně prosím o její zrušení. Děkuji

    EDIT: Byla to mapa gg_anubis
    Naposledy upraveno Lynviy; 06-02-12 v 13:14.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Klasické GunGame mapy

    Zajímavý, hrával sem to asi 2 roky na serveru, kde to bylo pořád plný a nepamatuju si, že by si na ní kdo kdy nestěžoval :-)

    11:56:26 <STEAM_0:0:38818504><86.49.9.142> Lynviy : probihat furt jak dement tuhle mapu abych 1x hodil HE a chcipnul me fakt nebavi

    Když to neumíš, zkus začít hledat chyby jinde než v mapě ;) Tahle mapa je typicky gungame; náhoda a luck je vyeliminovaný těma spawnama na minimum, vtip je v tom, že lezeš vždycky do prostředního vchodu a nepleteš se chotbama v těch postranách (tam můžeš leda lovit lamky.) Že tu mapu neznáte je smutný, stačí se tohle na ní naučit.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  5. #5

    Re: Klasické GunGame mapy

    Je fakt, že první server, který jsem na kotelně navštivil byl GG. Bohužel tam byly naprosto katastrofální mapy a tak jsem zkusil zombiky :). Ani nevim jak je to teď, ale pokud pořád stejně možná by to chtělo mapy zrekapitulovat.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Klasické GunGame mapy

    Měl bych taky k tomu jednu připomínku,
    Nevím zrovna jak se ty mapy jmenují, ale jsou hned za sebou a sou skoro stejné a nebaví mě hrát skoro dvě stejné mapy za sebou ..
    Jsou to ty mapy, které jsou ze dřeva uprostřed věž a postranách 4 veže ..
    A také ješte jedna připomínka , bohužel si taky nevzpomínám na název ale je to ta mapa, kde vyhrají písničky jste někde uvnitř a jsou tam ty bazény, (myslím že většina víte), tak tam nemůžete vytáhnout knife dokud nemáte 25 lvl což je docela na nic a potom tato mapa ztrácí význam ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  7. #7
    Kotel
    Guest

    Re: Klasické GunGame mapy

    gg_waterland jsem dal pryc, mapy jsem trochu prehazel

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Klasické GunGame mapy

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    gg_waterland jsem dal pryc, mapy jsem trochu prehazel
    Když už jsi v tom, tak jí smaž i z paintballu, nehodí se to tam, spawny jsou tam hrozné, někdy se spawne T a CT vedle sebe a pak si jeden z nich nezahraje... Fuj.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Klasické GunGame mapy

    Tu mapu s pyramidou bych smazal, teďka sem tam byl a jako fakt až moc velká, hra trvá hrozně dlouho..

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Klasické GunGame mapy

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Tu mapu s pyramidou bych smazal, teďka sem tam byl a jako fakt až moc velká, hra trvá hrozně dlouho..
    a to vadí? já měl jedinej problem s touhle mapou, že bych si jí rád zahrál, ale byl tam přeplněnej počet 18 slotů tak sem se ani nemohl připojit x))

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  11. #11
    Kotel
    Guest

    Re: Klasické GunGame mapy

    Me se zrovna tahle libila. Mozna to chce upravit spawny, ale je moc mala, pak by se kazdej spawnul druhymu do xichtu.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Klasické GunGame mapy

    Pamatuju když sem jí začínal hrát, tak mě anubis taky štvala. Ale je to o tom, že se prostě musíte cpát do horního podlaží, jak to tak v GG mapách bývá, tzn. prostřední vchod do pyramidy a nahoře sou dobrý kempy i pozice, ze kterých můžete odstřelovat nic netušící hráče v nižších patrech, taky se dá skočit na sochu toho Anubise a hlavně nesmíte bloudit v komoře s bednama.

    Procházel sem ještě gg mapy co jsem kdysi nasbíral na nejrůznějších serverech a našel jsem ještě 2 dobrý mapy: gg_star a gg_magichal
    http://csko.cz/dema/upload/dir/Amapy.rar

    GG star je asi nejzábavnější mapa na gungame co sem kdy hrál, mistrovský dílo od někoho, kdo fakt ví co dělal; s teleportem, větrákama, vyhazovadlama a možnosti v jednom místě proplouvat podlažím a taky místem na doplnění 100 hp vždy pokud proběhnete (a nezabijou Vás) určitou částí mapy- nahoře v centru. Magichal je zase spíš taková gg klasika, obdélníková mapa se spoustou překážek a s vyvýšením po stranách. Prosil bych ještě o přidání těhle dvou :)


    Pro veřejnost, abyste si nemysleli, že sem cpu všechny mapy co mám v kompu a co mě bavěj, ale věřili mi, že přihazuju jen to nejlepší :D :P přidávám na ukázku párek béčkových map (gg_downtown a gg_mini_cbble) který jsou taky hratelný a líběj se mi, ale na serveru myslím bejt nemusej:
    http://uloz.to/13196034/b-mapy-cs1-6-rar

    Hrával sem to fakt hodně, hodně a ještě víc pár let zpět; všude kde se dalo, ale rád bych, aby tu na Kotelně byli jen ty nejlepší z gg map. Pro ukázku přidávám ještě pár Céčkových map co se taky někde hrávalo; z nich je zajímavá asi jen gg_bikiny, protože při free pohledu zhora to je ženská v bikinách :-)) ale jinak hra na ní nic moc, strašně obyčejný, prázdný ulice ;D
    http://uloz.to/13196036/c-mapy-rar
    Naposledy upraveno BiA Fz; 07-02-12 v 12:35.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  13. #13
    Kotel
    Guest

    Re: Klasické GunGame mapy

    Nemusis je uploadovat, staci nazvy. Chybi tam soubory, takze je stejne stahuju znova.
    Na anubis nebyly vytvoreny spawny pro gg, tak ji jeste zkusime.
    Naposledy upraveno Kotel; 07-02-12 v 14:23.

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele heilig
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    162

    Odpověď: Klasické GunGame mapy

    kotle čo keby si dal po zabití granátom vote map aby sme si vedeli vibrať tu dalšiu mapu a nie aby server dával len jeden ciklus :)

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Odpověď: Klasické GunGame mapy

    Citovat Původně založeno heilig Zobrazit příspěvky
    kotle čo keby si dal po zabití granátom vote map aby sme si vedeli vibrať tu dalšiu mapu a nie aby server dával len jeden ciklus :)
    Zeptám se tě narovinu, budeš žádat o práva? Tvůj post hunt je úděsnej, vyjadřuješ se všude a navíc tohle je rok a 3 měsíce starej thread.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •