Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: Slabé Commando- Potřebuje trošku buff

  1. #16
    Nováček Avatar uživatele tacek20
    Datum registrace
    May 2016
    Umístění
    Třebíč
    Příspěvky
    61

    Odpověď: Slabé Commando- Potřebuje trošku buff

    Pokud se bude rušit comm tak chci zrušit protectora, sappera, dema, ramba, a ostatní krom snipera

  2. #17
    Nováček Avatar uživatele Seeky
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Kadaň
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Slabé Commando- Potřebuje trošku buff

    Citovat Původně založeno tacek20 Zobrazit příspěvky
    Pokud se bude rušit comm tak chci zrušit protectora, sappera, dema, ramba, a ostatní krom snipera
    Jestliže chceš rušit všechno s čím netrefíš, nedává mi smysl proč jsi tam nechal toho snipera.

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr.BlackDay
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Aim Bojnice
    Příspěvky
    169

    Odpověď: Slabé Commando- Potřebuje trošku buff

    Tento post mi príde trocha ako troll Commando OP ako sviňa a nebudem sa ďalej vyjadrovať , nemá to cenu :)
    MEDIAL BANANA <3

  4. #19
    Nováček Avatar uživatele LusS
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Slabé Commando- Potřebuje trošku buff

    další troll... bezmozek

  5. #20
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Slabé Commando- Potřebuje trošku buff

    Commando je OP jen tehdy, pokud ho umíš hrát a umíš využívat taky mozek..
    Ale pro lidi, co spoléhají na to, že tam naběhnou a myslí si, že všechny rozseká, tak to OP nikdy nebude..

  6. #21

    Odpověď: Slabé Commando- Potřebuje trošku buff

    Nedávno jsem napojil na server, kde se hrál huntic a šel jsem hrát za comm, protože je to moje momentální main classa, kterou chci vyexpit na maximálku. První kill: notes 5, Druhý kill: Autodestrukce. Nikdo neměl šanci, když jsem nabíhal na enemy spawn. Vždycky jsem odstřelil minimálně 2 lidi. Comm samo osobně není OP, vlastně je dost slabé. OP je jenom se správnými itemy.

  7. #22
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Slabé Commando- Potřebuje trošku buff

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Nedávno jsem napojil na server, kde se hrál huntic a šel jsem hrát za comm, protože je to moje momentální main classa, kterou chci vyexpit na maximálku. První kill: notes 5, Druhý kill: Autodestrukce. Nikdo neměl šanci, když jsem nabíhal na enemy spawn. Vždycky jsem odstřelil minimálně 2 lidi. Comm samo osobně není OP, vlastně je dost slabé. OP je jenom se správnými itemy.
    přesně tak :) A pokud na tebe lidé nadávali, že máš autodestrukci a jsi noob, tak to je problém lidí, není těžké se zakempit na 10-20s na spawně, než se odbouchneš...

  8. #23

    Odpověď: Slabé Commando- Potřebuje trošku buff

    Když už tu na tu classu tak všichni nadávají a toužíte po classe, která by měla scout, tak bych navrhl pár změn na comm. Je to hlavně kvůli tomu, aby se mi za ni dobře hrálo a nahrabal si expy, protože si ji teď expím .

    Staty ponechat, zrušit glock (aby bylo složitější použit fart), změnit vzorec na knife instakill na lvl/2 a přidat scout(+150% + int dmg) s 1/6 šancí na instakill při zásahu do těla a 1/2 šancí na instakill za zásah do hlavy. Zakázat AWP sniper, autodestrukci a megazásobník. Instakill z knifu i scouta by procnul všechny itemy.

    A napadl mě nový item s název supertlumič, který by naprosto ztišil výstřely ze zbraní.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 26-05-17 v 09:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •