Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 29 z 29

Téma: Jak si dát Spray Logo do cska

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    Já jsem to logo měl taky svoje, ale nějak mi to blblo nebo spíš nesedělo s cskem, docela se i sekalo, tak jsem to smáznul.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    Muzu se te zeptat proc si to vubec delal? Myslis si ze 4x to tady na forku nestaci nebo co? Ty vase posledni navody jsou tu uplne k hovnu, mas v pravidlech jasne a srozumitelne napsano ze temata ktera uz tu jsou se namaji znovu zakladat toto tema je tu asi uz po 4 a ty si v klidu zalozis dalsi..kdyz uz se chcete nak blejsknout vymyslete neco novyho jako treba vince a ne takovy kraviny stale dokola.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  3. #18
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    napisal to vo februari cize skor ako niektore navody... nabuduce si aj precitaj datum postu nez tu zacnes failovat -.-

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    Datumu jsem si mozna nevsiml to je pravda ale stiskni mysi na kolonku search a napis tam spray logo voe, prvni tema o tomhle programu je tu od roku 2010 a je to uplne stejny navod a tohle tema jsem driv nevidel ale to co jsem napsal je stale pravdive..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #20

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Datumu jsem si mozna nevsiml to je pravda ale stiskni mysi na kolonku search a napis tam spray logo voe, prvni tema o tomhle programu je tu od roku 2010 a je to uplne stejny navod a tohle tema jsem driv nevidel ale to co jsem napsal je stale pravdive..
    Je orpavdu takový problém že to tu je víckrát?
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    Je to opravdu obrovsky problem premyslim jestli si kvuli tomu neskocim z okna :( napsal jsem to jen kvuli tomu ze se tedlidi tu snazi co nejvic ukazat ze vsechno znaji a pritom hovno umi a jak jsem rikal datumu jsem si opravdu nevsiiml a tohoto tematu driv tky ne proto jsem to napsal + si precti pravidla pak uvidis proc jsem s tim vubec zacal naschle
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    Spíš chtěl bejt pan důležitej. Lockněte to už...

  8. #23
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    no jej no ale picujete do chapika co tu uz ani nechodi ale otvorit si hubu na ostatnych nic...

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    Co picuju vole ja to rikam ke vsem vsak na co se ted delaji navody vsak to nejsou navody ale prazdny kecy do vetru ja jsem rikal ze jsem datum nevidel, tim padem nevim ze tu uz nechodi a dev nevim proc bych mel bejt dulezitej kvuli tomu ze ti vysvetluju co je v pravidlech tarde? Ze vy neznate pravidla a je vam u prdele ze tohle tema je tu tolikrat tak bezte do rite a nemusite sem psat me to stve uz jen z toho duvodu ze ten prvni si dal praci to udelat. Radsi se neozyvej
    A kazki ja si otevru hubu na kohokoliv tady ale jen kdyz je duvod ty to vis tak nedelej a tady bych to uz vazne ukoncil..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #25
    Profesionální člen Avatar uživatele Mars
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Zlin
    Příspěvky
    235

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    Citovat Původně založeno Kazki Zobrazit příspěvky
    mne to robi vzdy ked napisem do konzoly reconnect... staci ked sa odpojim a potom pripojim a uz to ide normalne:-)
    Kazki mě tky :(.První se mě spray logo přemazalo jenom při reconnectu.Teď už mi nejde vůbec...

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    4

    Re: Jak si dát Spray Logo do cska

    mneto nejde :(

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Jak si dát Spray Logo do cska

    Citovat Původně založeno hribo Zobrazit příspěvky
    mneto nejde :(
    http://csko.cz/articles/read/38

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Co picuju vole ja to rikam ke vsem vsak na co se ted delaji navody vsak to nejsou navody ale prazdny kecy do vetru ja jsem rikal ze jsem datum nevidel, tim padem nevim ze tu uz nechodi a dev nevim proc bych mel bejt dulezitej kvuli tomu ze ti vysvetluju co je v pravidlech tarde? Ze vy neznate pravidla a je vam u prdele ze tohle tema je tu tolikrat tak bezte do rite a nemusite sem psat me to stve uz jen z toho duvodu ze ten prvni si dal praci to udelat. Radsi se neozyvej
    A kazki ja si otevru hubu na kohokoliv tady ale jen kdyz je duvod ty to
    vis tak nedelej a tady bych to uz vazne ukoncil..
    Slunicko, precti si to celé, tuto druhou stranu tohoto threadu a zjistiš, že ten “pán důležitej“ vůbec nesměřoval na tebe, takže bych byl moc rád, kdyby jsi mě neooslovoval retardem:))) Dík...

  14. #29
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Odpověď: Jak si dát Spray Logo do cska

    nehádejte se děcka
    Návod je dobrý
    Naposledy upraveno hladik; 21-01-13 v 04:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •