Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 43 z 43

Téma: Žádost o práva na CTF

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Žádost o práva na CTF

    amaterasu je pan hapoh? hehe...

    nemyslím, že by někdo takový měl být v AT. Ale jelikož má aktivita je velice nízká, tak na mé slovo nejspíš nebude brán tak velký zřetel. Tudíž jen mé malé bezvýznamné proti.

  2. #32
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Môžem potvrdiť hlásenia, chovanie na serveroch obstojné. Avšak cheating a k tomu steame je hriech, ktorý sa očistí veľmi ťažko a zatvorí bránu k právam na niekoľko rokov. Je ťa veľká škoda lebo myslím si, že si jeden z tých schopnejších kandidátov.

  3. #33
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Chápu tvojí reakci Giussepe, jak píše Samčo, tak je to hřích a mnozí si mohou říct, jednou cheater pořád cheater. Tohle není můj případ. Jak jsem psal výše, na svoje chování jsem nebyl moc hrdý v normálním životě ani na tom internetovém. Budu se snažit o tom přesvědčit všechny, co mají pořád právoplatné pochybnosti.

  4. #34

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Zdar, chci se podělit o svůj skromný názor, ačkoli mě většina z vás pošle doprdele a dostane - palečky.
    O tom, že bývalý cheater by neměl mít práva, tu psát nebudu. Všichni víme, že takový tu jsou a nevšiml jsem si, že by u nich přišlo k pochybení, naopak jsou velkým přínosem pro portál.
    Já jsem admin nebyl, když tu dělal bordel nějaký "pan hapoh". Takže chápu i ty, co dávají proti kvůli minulosti. (Ačkoli dostal práva i Unihoc a perma banu málo nerozdal.
    Sám tady píše, že byl 15ti lety děcko, co nevěděl co se sebou.
    Ale důležitý je si říct, jestli bude přínosem pro portál a momentálně nevidím nic, co by naznačovalo, že by tím přínosem nebyl.
    Každý se může změnit, je jasný, že kdyby tady před mesicema dostal ban za cheating a ještě dělal bordel, tak je to jiná pohádka. Ale soudit tady člověka za to, co dělal před x lety když procházel pubertou?
    Nejsem AIM admin, ale dávám ti PRO, protože na CTF mám nahráno dost hodin a vím jaká tam je situace.
    (Důvody pro: aktivita, rozeznání cheatů, ochotný pomáhat, rozumné vyjadřování)
    A neukamemujte mě prosím:(
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  5. #35
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Okurko, děkuji jak jsi to napsal. Líbí se mi, že si stojíš za svým názorem. Jinak asi dostaneš sodu ale na tvojí obhajobu, my se neznáme, na steamu jsem si tě přidal kvůli tomu aim zápasu a občas se potkáme na jb, takže že bychom si psali to se říct vůbec nedá. Tohle není na tebe, ale každý cheating hodnotí jinak, jak tady sám vidíš. Někdo dává kamarádům pro a obhajuje to nesmyslným tvrzení a zároveň rozdává proti z rozumného důvodu, který by však u kámoše to pro změnil na proti. Stejný metr pro všechny, já uznám jestli mě tu někdo za to nebude chtít. Jinak včera jsem si rozbil myšku, tak čekám na novou, která přijde 2.1. , tak nevím zda zprovozním starou abych s ní mohl vůbec trefit stodolu.

  6. #36
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Aktivitu máš slušnou, hlásíš, chatlog taky v pohodě, chování na úrovni.
    Není moje sekce, ale znám tě už nějakou dobu a věřím, že budeš přínosem pro Kotelnu. Mínus je cheating. Udělalo se zde pouze pár vyjímek, ale u tebe bych ji také udělal.
    Odemně máš malé PRO.

  7. #37
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Děkuji Luky :)

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Když to budu brát z minulosti a něco tady už pamatuju, tak cheating se vždy bral jako velké mínus a v 95% na tom většina žádostí, i když někteří byli velmi schopní hráči, pohořelo.
    (nebyly odebrány práva náhodou za cheating i Pirátovi a Paradoxxxovi? A to byli jiní cheathunteři než nyní).

    Z pohledu nynějška to nemohu moc posoudit, protože s hráčem nepřicházím do kontaktu ani na serverech.

    Takže abych to shrnul. Rozhoudnout se musí ti, kteří za něj dají ruku do ohně, že bude přínosem. Jen podotknu, že se tady bude opět vytahovat porušení základního pravidla a budou se na to odkazovat budoucí žadatelé, kteří budou mít také historii s cheaty.

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Já jsem už z principu proti tomu, aby měl práva někdo, kdo dostal ban/VAC ban. I kdyby ten člověk byl sebeschopnější, pořád si nemyslím, že bychom byli v takové pozici, abychom si nemohli vybírat. Když tu pak navíc admin (nick na 3 písmena, hádej kdo) nabízí k prodeji svůj Steam s VAC banem, je mi z toho smutno. Když to přeženu, je to jako kdyby se vrah stal policajtem...
    Čili jsem proti.

    @Nihilia: co jsem měl možnost poznat posuzování Pirata a Paradoxe, tak to rozhodně žádná chh extraliga nebyla, to ať se na mě nikdo nezlobí ;)
    @amaterasu: nenarážím na žádné zkušenosti s hrou, narážím na zkušenosti s cheaty. Pokud jsi cheatoval, přiznáš to a uplyne nějaká doba, beru to, jalový léta, budiž odpuštěno. Ale zároveň si nemyslím, že by takový člověk měl být admin.
    @amaterasu 2: šanci máš v tom, že tu vůbec po zabanování můžeš ještě hrát. Proti tobě konkrétně nic nemám, ale proti tvé historii s cheaty ano a obecně (pro všechny stávající i budoucí adminy) jsem proti tomu, aby excheateři měli práva. Čili tak, snad je to jasný.
    Naposledy upraveno wowz0r; 05-01-17 v 13:40.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  10. #40
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Beru oba názory. Kdyby pepo shledal tuhle žádost nepodmětnou, tak to lockne hned na začátku a nemusí se to tu řešit. Jinak nevím, co se mnou má VACko společného. To že tu někdo z admin týmů prodává steam s VACem, to jde mimo mě. Mě to ani moc nezajímá. Wowz0re, jestli chceš narážet na moje zkušenosti s touhle hrou, tak pohoříš a nemění to ani fakt, že jsi byl proti s haniččinem.

    Edit wowz0r : Já vím, vysvětlil jsi mi to a chápu to, jak jsem tu několikrát psal :). Nicméně šanci by měl dostat každý, pokud si to zaslouží a musím říct, že já k nim patřím.

    EDIT2 : Momentálně mi vrcholí zkouškový, tak nevím jestli mám chodit do kostela nebo na pracák. Takže aktivita teďka bude minimální :). Děkuji za pochopení
    Naposledy upraveno Amaterasu; 08-01-17 v 22:06.

  11. #41
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Něco pro modré http://csko.cz/forum/showthread.php?4017-N%E1bor-a-jin%E9-v%26%23283%3Bci-aneb-posledn%ED-slovo-vede&p=432566&viewfull=1#post432566 můj post. Zítra tam hodim i demo. Muj výrok je tedy prozatím proti.
    Naposledy upraveno Koprakek; 05-01-17 v 20:48. Důvod: Úprava linku

  12. #42
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Něco mi nahlásil vše bylo banned...aim má já jsem PRO

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o práva na CTF

    Proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •