Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: COD:MW Itemy 0

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    68

    COD:MW Itemy 0

    Navrhuji aby se udělal jeden server COD:MW 0 Itemů pár hráčů by bylo pro a konečně by tak nešlo jen o item ale o level a dovednost

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    Pro, něco v tomhle smyslu navrhoval i radar, byla by to dobrá změna. Rozhdoně by to prospělo serveru a ukázalo by se kdo by si zas začal stěžovat. ¨taky by nebylo od věci skusit tam dát úplně základní itemy, pro připomenutí.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Seeky
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Kadaň
    Příspěvky
    68

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    Nevím jestli tady hraje někdo normální, nebo jste si toho nevšimli, ale jsou tady 3 servery, z toho je na jednom maximálně 10 lidí a zbytek je prázdný... a vy chcete udělat další server?

    E:
    Citovat Původně založeno radim5275 Zobrazit příspěvky
    taky by nebylo od věci skusit tam dát úplně základní itemy, pro připomenutí.
    Když se to jmenuje "Itemy 0" tak tam asi nebudou itemy...
    Naposledy upraveno Seeky; 17-10-16 v 19:49.

  4. #4
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    Přesně tak jak píše Seeky.
    Navíc..
    Proti..
    Co kdyby tam byli hráči jako radar ( Bot se sniperem který bez lvlu nedá :-D ) a hráli by jen s největším levelem? :-) Jak si můžeme sakra zahrát my, s levelem POD 100? :-)

  5. #5
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    Spíš bych omezil trvání itemů třeba na 5 minut.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Seeky
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Kadaň
    Příspěvky
    68

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Spíš bych omezil trvání itemů třeba na 5 minut.
    Spíš bych to udělal tak, jako to bylo na jednom GO serveru.
    Je to tak, že dostaneš item se 100% výdrží. Za každé úmrtí se ti ubere 20% výdrže, oprava každých 20% by stála určitou cenu (tam to bylo nastaveno na 5000$).
    Myslím že by to mohlo být docela pěkné zpestření hry, když tam zatím peníze nemají žádné využití.

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    Citovat Původně založeno Seeky Zobrazit příspěvky
    Nevím jestli tady hraje někdo normální, nebo jste si toho nevšimli, ale jsou tady 3 servery, z toho je na jednom maximálně 10 lidí a zbytek je prázdný... a vy chcete udělat další server?

    E:


    Když se to jmenuje "Itemy 0" tak tam asi nebudou itemy...
    Nechci, aby se zakládal další server, bylo by to místo nějakeho.
    PS: radar má kenta a prota na low lvlu za to by mohl hrát.
    A seeky, jestli si myslíš, že já nejsem normální, sežen si moje papíry o iq a pak něco piš, navíc prvni si rozmysli než něco napíšeš, protože si stejný jako connan.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Seeky
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Kadaň
    Příspěvky
    68

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    Musíte uvažovat tak, ze každy bude mít možnost vzít si tu 200, ať se vám to líbí nebo ne. Neexpim si ty classy proto, aby jste si navrhli server kde bych ji mohl vzít.

    Radime, na tebe názor mám a nepotřeboval jsem k tomu nejakej papír o tvém IQ.
    Naposledy upraveno Seeky; 18-10-16 v 15:36.

  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    Citovat Původně založeno Seeky Zobrazit příspěvky
    Musíte uvažovat tak, ze každy bude mít možnost vzít si tu 200, ať se vám to líbí nebo ne. Neexpim si ty vlasy proto, aby jste si navrhli server kde bych ji mohl vzít.

    Radime, na tebe názor mám a nepotřeboval jsem k tomu nejakej papír o tvém IQ.
    Jo tak schválně, napiš mi co si o mně myslíš, konečně, napřímo.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    A to s těma itemama bylo myšleno, že kdyby nevyšel návrh bez itemů. Ale jj, napsal jsem to špatně,
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    Tak návrh je to zajímavý, celkem by mě zajímalo, jak by to tam vypadalo, žádné awp snipery, autodestrukce, to bych si i zahrál.

    Citovat Původně založeno radim5275 Zobrazit příspěvky
    Nechci, aby se zakládal další server, bylo by to místo nějakeho.
    PS: radar má kenta a prota na low lvlu za to by mohl hrát.
    A seeky, jestli si myslíš, že já nejsem normální, sežen si moje papíry o iq a pak něco piš, navíc prvni si rozmysli než něco napíšeš, protože si stejný jako connan.
    Jinak radime, nevím jak si to přesně myslel, tvým větám jsem většinou moc nerozuměl, ale vydedukoval jsem z toho, že píšu věci, aniž bych si je rozmyslel?
    Popravdě já se ani nad tím moc rozmýšlet nemusím, protože věty, které píšu dávají smysl, jsou gramaticky správně a vystihují můj pohled na věc, na rozdíl od někoho. Jo a jestli taky chceš znát můj názor na tebe, tak kdykoliv napiš, ale myslím si, že ho znáš, přeci jen ti ho dávám najevo, když tě potkám.

    Ještě na konec, itemy 0 zní zajímavě, to s těmi základními itemy by také nemuselo být špatné, ale bez nich se mi zamlouvá více, bylo by to takové zpestření.
    Naposledy upraveno Connan; 18-10-16 v 16:17.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele LusS
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    17

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    souhlasím sradimem5275

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    ked už vytvorit server tak taky kde budu obmedzene lvl (npr 50) a ty novy hraci nebudu hrat pry 200 ale pry 50 tak na tom servery by sa naexpily nabraly(skusenosty) a mohli bi potom hrat medzi namy ( prilepsilo by to cod mw )

    a npr ked da niekto nad 50 tak nech ho to upozorny a na 2 kolo ked bude mat nad 50 tak ho to kikne
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  14. #14
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: COD:MW Itemy 0

    som za konečne niečo na skill a nie len na item :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •