Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Kentaur-Zlepšení

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    68

    Kentaur-Zlepšení

    Zdravím, chtěl bych navrhnout aby kentaur dostal něco jiného než neviditelné miny ... mají nevýhody tyto miny a to takové že nikoho skoro netrefí když někdo přes ni projde tak se to občas docela často bugne a mina nevybouchne a navíc po smrti hráče hrajícího za kentaura miny zmizí třeba saparovy miny zustavají nešlo by navrhnout něco víc a lepšího protože kentaur sám o sobě není zase tak moc op jediné co je na něm + jsou dualky se slowem ...

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Kentaur-Zlepšení

    Kentaura sice nehraju, ale něco o tom psal i mister, kentaur je tedka celkem easy na zabití s off itemem, měl by se trochu zvednout, at je to vyrovnanější.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Kentaur-Zlepšení

    Ano ale Kantaur je slabý i na vysokém levelu potřebuje nějakou lepší úpravu ...

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Kentaur-Zlepšení

    tak to máš smolu ja som to písal už 07-11-15 a riešilo sa to že bude bude a po 2 rokoch neni ani kkt kenta nehraj mám lvl 192 a odporúčam ti hraj medika alebo nejaku inu class kenta sa neoplatí hrať a ak sa rozhodneš tak že budeš hrať kenta ajtak tak tu máš radu tie miny dávaj do uzkych chodieb alebo do dverí

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele LusS
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Kentaur-Zlepšení

    kentaur je super až na to aby ty miny nemohli znicit na 1dnu ranu aby ty miny nemohly znicit granaty rakety dynamity aby ty miny nemohly znicit SPOLUHRACI na 1dnu ranu (stejne jako protihraci) a aby ty miny nezmizely po tom co umres a aby pro zniceni vybuchly jako miny sappa jo a taky aby fungovali protoze semtam jen zmizi kdyz prez ne prejdes...

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Kentaur-Zlepšení

    Já jsem pro, + bych snížil int o 10 a přidal jí do obrany.

  7. #7
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Kentaur-Zlepšení

    Místo min bude mít něco jiného, ale zatím nevím co.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •