Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Gungame plugin respawn

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2016
    Příspěvky
    2

    Gungame plugin respawn

    Dobrý deň chcel by som sa opýtať či sa niekto nestretol s problémom, mam na servery plugin gungame, a stiahol som si k tomu instant respawn, aby po zabití sa hráč mohol znova narodiť, lenže ak ideme hru 1vs1 tak po zabití hrača (druhy ostava na žive) ale po niekolkých sek. ako keby zas načitalo hru, dalšou chybou je že sa po zabití určitého počtu hráčov nedavaju dalšie zbrane (ak je zapnutý instant respawn) ani nezapočitava kolá zabitia. To urobí až po smrti hrača. Tak ak niekto vie niekto kde sa to dá prepísať tak by som bol vdačný. Dufam že som to zretelne napisal :D Ak mi viete niekto pomôct bol by som rád, pretože s Cs pluginmi robím prvý krát. Ďakujem :)

  2. #2
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Gungame plugin respawn

    Kdyz jste jen 2, tak je nutne pridat nejaky plugin, co prida boty do spectu, jinak se vzdy resetne mapa.
    Dalsi zbrane mozna prestane davat, kdyz je dosazeny limit entit. To resi spousteci prikaz treba:
    -num_edicts 8000

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2016
    Příspěvky
    2

    Odpověď: Gungame plugin respawn

    Samozrejme tej prvej časti chápem, ale ta druhá časť, kedže ja chcem aby zbrane pridavalo, lenže tu zbran pridá až po uplnom zabiti, pokial hrač hra a nazbiera dostatočný počet zabití tak sa mu zbran nezmení v momente (čo by som chcel aby sa zmenilo) a mohol pokračovat dalej v ranku, ale až po jeho zabiti sa mu zbran zobrazí

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •