Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Tipy, Triky.

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Tipy, Triky.

    Tu hažte Tipy&Triky jak to dobře hrát..

    #1 PO koupě nožíku jako zrádce musíte zmáčknout 3 aby se vám dal do ruky.. hodíte ho pomocí Levý klik na myši.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Tipy, Triky.

    Nůž lze i hodit? :D To jsem nevěděl, a to už jsem ho párkrát měl :D
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    31

    Odpověď: Tipy, Triky.

    Toto funguje len ak používate hud_fastswitch 0. Avšak ak používate hud_fastswitch 1 take treba si dať na nožík (páčidlo) a potom znova stlačiť tlačidlo '3' (horné čislica) a potom lavý klik a hodí vám to na nožik.

  4. #4

    Odpověď: Tipy, Triky.

    bind "w" "exit"

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Tipy, Triky.

    1.dívat se na hráče co chodí často uličkami a nezdržují se s detektivy, Ti pravděpodobně budou zrádci, vždycky si počkám, dívám se kama chodí těma uličkama co nechodí nevinní a detektivové, tak někde počíháte jestli neudělá chybu atd.
    u mně to vyšlo 80%.

    2.moje taktika za zrádce:
    ze začátku máte 2 body, koupím si za 1 bod vestu, protože když ti střílí do hlavy, tak ji nemůžou trefit, uberou ti míň hp a tím pádem můžeš zabít více hráču, později si buď koupíš usp, nebo knife a zabijím dokud můžu.
    menší rada za zrádce: nikdy za zrádce nekempěte, nečekejte až půjde někam nevinnej, hlavní vítěznou hrou je udělat pořádnej zmatek, já mám v oblibě, že jak se stanu zrádcem, tak začnu hned zabíjet koho uvidím a pak vždycky udělám kličku a zabiju dalšího a prostě zabíjíte co nejrychleji, je to účinné a lidi neví, a navíc další výhodou je, že vyžerete zrádcům víc lidi a z bude na Vás více fragů(karmy).
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •