Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 54

Téma: Žiadosť o práva - Furien - PRIJATÝ

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Viem, že nepatrím medzi hráčov furienu, ale jeho správanie je vhodné admina. Máš odo mňa malé a bezvýznamné PRO. :)



  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Ďakujem Burák a tebe tiež ďakujem Angel
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  3. #18
    Stálý člen (Klacek)
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Pičín
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Nahlásil mi toho dost, fail tam nebyl.

    Pro.

    E.: Dimitri, když mi někdo napíše na steam, tak na furien chodím (občas tam je něco na ban). Pamatuju si, že když jsem dostal práva (skoro před rokem) a byl jsem tam 25/8, tak jsem ho tam občas viděl.
    Tímhle ho ale nechci nějak bránit, vím jak to měl s aktivitou na jb.
    Naposledy upraveno Galaverenc; 17-01-17 v 17:10.

  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Ďakujem Klacek
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien



    Viacej hlás na fórko a uvidíme.

    E: ku klackovi : kedy ti hlasil ? Keď si tu aktivne hraval pred 3 mesiacmi a on hraval aktivne jb ? Čo ti hlasil ?
    Naposledy upraveno Dimitri19; 17-01-17 v 20:54.

  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Na forko se spíš hlásí, když admin není na serveru, ale pokud má možnost hlásit na steam a více adminů tu potvrdí jeho hlášení, tak k čemu je tak důležité hlášení na webu? Neřeknu kdyby se jednalo o aim sekci, kde bude mít práva na xxx serverů. Tu dostávají práva lidi co ani nikdo nezná, hlášení nula. Tak si nemyslím, že je už tohle v dnešní době prioritou.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #22
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Môžem potvrdiť hlásenia, aktivita je v poriadku a chovanie na serveroch je vhodné.

    PRO

  8. #23
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    admin na f som nejak cca rok, ešte pred tým ako som žiadal tak som pol roka hral ako normal hráč (po pauze ktorú som pred tým mal) a vôbec si nevybavujem nejaké tvoje meno na furiene, zato keď som zašiel na jb tak si tam bol stále vlastne iba odtiaľ ťa poznám a nebolo to zas tak to tak dávno keď si tam ešte hrával (kde si aj dostal nejaké bany ktoré sa mi nepáčia) tiež si myslím že idea má pravdu, aby to nebolo tak že teraz tam tie práva dostaneš, a za par mesiacov sa na furien vykašleš a prejdeš znova na jb

    E: nwm čím rozmýšlaš, ale hlava to asi nebude, keďže tým chceš vlastne povedať že som sa na furien vykašlal :D
    Naposledy upraveno mirecc; 14-01-17 v 19:44.

  9. #24
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno mirecc Zobrazit příspěvky
    admin na f som nejak cca rok, ešte pred tým ako som žiadal tak som pol roka hral ako normal hráč (po pauze ktorú som pred tým mal) a vôbec si nevybavujem nejaké tvoje meno na furiene, zato keď som zašiel na jb tak si tam bol stále vlastne iba odtiaľ ťa poznám a nebolo to zas tak to tak dávno keď si tam ešte hrával (kde si aj dostal nejaké bany ktoré sa mi nepáčia) tiež si myslím že idea má pravdu, aby to nebolo tak že teraz tam tie práva dostaneš, a za par mesiacov sa na furien vykašleš a prejdeš znova na jb
    Přesně tohle jsi udělal ty.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Mirecc máš pravdu na tom jb som bol varený pečený ale už ma to prešlo.Preto ak dostanem práva tak sa nemusíš báť že by som sa na furien vykašľal a vrátil sa na jb. Chcem znova hrať iba furien ako kedysi aj keď niektorí si myslíte že to hrávam maximálne iba 2 mesiace. Neviem prečo to je tak, keď sa možte spýtať hocikoho kto hrá furien dlhšie a pozná ma aj niektorí admini, tak vám povie koľko to hrám, ale čo už. A tie bany na jb no ani mne sa nepáčia že ich mám a ďakujem ti samčo, idea.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    varený pečený
    no mňamka
    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    ale už ma to prešlo.Preto ak dostanem práva tak sa nemusíš báť že by som sa na furien vykašľal a vrátil sa na jb
    pffff, to už slibovalo tolik lidí
    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    Chcem znova hrať iba furien ako kedysi
    proč? a "kedysi" je docela odvážný slovo na týpka, co to hraje dokupy rok, 2
    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    ďakujem ti
    pohodkaa

    Jinak idc, jestli dostaneš práva, trapný to tam je už dost, jen taková připomínka - http://csko.cz/dema?UPD=ynhmpK13 - na tomhle demu prej neděláš nic jinýho než že čekáš 4 kola na last, to bych si nepředstavoval od někoho, kdo by měl právě tohle řešit, protože pochybuju, že tenhle problém zmizel od doby, co jsem přestal hrát:D Na to demo jsem ani nekouknul, tak no h8, pokud to bude b8
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  12. #27
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Prečo som vedel že to sem dáte. Raz nehrám normálne a už je zle. Veľmi nechcete aby som tie práva dostal, každú blbosť si namňa nájdete len aby som ich nemal ale mne to je už jedno kľudne mi ich nedajte. Aspoň viem ako to tu chodí, že jeden nemenovaný človek si zmyslí že ho tam nechce tak všetci jeho "kamíci" robia všetko preto aby ich nemal, však tečka a ty si hovoríš kamarát a o ďalších už ani nehovorím .A k tomu demu tak na lásta som nečakal iba som si skákal po mape a ak som ho aj dostal tak som nikoho nezabil a ďalej som si skákal. A máš pravdu skoro nikto to nedodržal ale zato že to oni nedodržia tak si nemusíš hned myslieť že to aj ja nedodržim a preto lebo ma to baví. Ďík za vyjadrenie.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    tyjo, drama vztahy jako mezi francouzskejma gočkařema
    btw, jestli je na tom demu hovno, tak -posledníodstavec, takže mi je tak nějak jedno, jestli někdo jako ty dostane práva
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Demo som videl ,nepáčilo sa mi ako si tam zdržiaval hru ,ale kašlať to ,nebudem to riešiť . Hlásení moc nepribudlo od môjho posledného postu a tiež si mi moc toho nenahlásil ,oproti ostatným kandidátom u ktorých je vidieť ,že sa snažia. (nepíšem že ty sa nesnažíš ,ale tiež by si mohol nejaké to ab hodiť na forko). Taktiež sa mi nepáčila tvoja aktivita na JB ktorú si mal pred štvrť rokom strašne vysokú a na furien si sa zriedka ukázal .Ale som ti veľmi vďačný ,že mi pomáhaš riešiť akutálny problém s mapkami a tiež sa mi páčilo koľko si si s tým dal toľko námahy na ich hľadanie ,čiže to je tiež pre Furien +. Doporučujem ti nahlásiť niečo na fóre ,venuj sa furienu a uvidíme .Svoje rozhodnutie sem hodím neskôr ,zatiaľ nie som ani za ani proti.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Nie.

    E: Pre Kopra: Jeremy z môjho pohľadu nemá moc veľký záujem o práva. minimum hlásení , veľká aktivita na iných hrách.
    Naposledy upraveno Dimitri19; 11-02-17 v 15:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •