Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 54 z 54

Téma: Žiadosť o práva - Furien - PRIJATÝ

  1. #46
    Stálý člen (Klacek)
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Pičín
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Tak když už se to tak rozhejbalo, mám ss z 20. 1. jak mi hlásil nadávky, když bude zájem postnu. Psal mi za leden asi 3x kvuli kempu, došel jsem to rozházet (bez banu, smůla).
    Nehraju aktivně, to je pravda. Snad mě to zase chytne, když mi ale někdo napíše na steamu tak dojdu, od toho co dostal Dimi práva, už mi nikdo nepsal. :(

  2. #47
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Nerozumím tvému přispěvku. Koment ti byl smazán z důvodu toho, co napsal Samčo. Kokeruv příspěvek se aspoň točí i ohledně Jeremyho.http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post439264
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #48
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Tvrdenia aby si hral na DM a hlásil odtiaľ sú absolútne nezmyselné a dúfam, že argumenty tohto typu sa nebudú brať do úvahy. Neriaď sa podľa toho, zo strieľacích nemusíš nič hlásiť. Na to aby sme vedeli, či rozpoznáš AB stačia hlásenia z Furienov. Potom by sme ti mohli vyčítať, že hráš tam a na Furien nemáš absolútne záujem. Na Furiene nie je toľko cheaterov ako napríklad na DM, ale tu platí pravidlo, že menej je niekedy viac. Z furíkov si už nahlásil toho dosť, myslím si, že AB vieš rozpoznať. Každopádne ak by si náhodou mal pochybnosti, vždy je možné sa poradiť.

    Keď už sa tu tak porovnáva Fakeova a Jeremyho žiadosť, tak ak by som mal porovnávať aj ja, tak väčšiu snahu vidím tu, nakoľko hlásenia sú sústredené čisto len z primárnej sekcie.

    E: Týmto nechcem povedať, že Fake si to nezaslúži. U neho som samozrejme stále ZA.
    Naposledy upraveno Samco; 25-02-17 v 22:36.

  4. #49
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Chcel by som zmeniť svoje vyjadrenie. Hráč ma dostatočne presvedčil za ten čas ,že má záujem o práva. Aktivita stúpla o veľké % na Furien móde. Ochota pri pomáhaní ingame hráčom + mne s turnajom a spomínanými mapami. Hlásení na fóre moc nepribudlo ,ale hráč mi neustále spamuje steam menšími priestupkami alebo mi pomáha huntiť cheaterov na furiene. Som za to aby dostal tie práva a budem veriť ,že ťa adminovanie na furiene neomrzí po prvom mesiaci ,svoje som ti už o tom napísal.

  5. #50
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žiadosť o práva - Furien

    Hoc už veľmi nechcem zasahovať do Furienu tak keďže som tu už niečo písal tak sa tu aj vyjadrím, PRO
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  6. #51
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Niečo mi nahlásil chová sa slušne aktivita sa výrazne zlepšila na furién móde som Za.
    F4Ke

  7. #52
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Není to moje sekce ale na furienu moc adminů není, myslím že pomoc se hodí a geyremy by si zasloužil toho Triála.

    + celý to číst nebudu ale to, že hraje občas místo cska i dotu je normální a nevidím důvod, proč by měl kvůli tomu přestat, je tady spousta adminů, co zapne jedna-šestku jednou za uherskej rok...

  8. #53
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Aktivní je, něco mi nahlásil, má rád Naruto. Pro.

  9. #54
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žiadosť o práva - Furien

    Dostaneš šancu. Pro. Welcome

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •