Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: padání obrazu

  1. #1
    Aspire
    Guest


    Exclamation padání obrazu

    Ahoj, teď sjem si to znovu přeinstaloval. Nainstaloval sjem od vás hru a pak ještě ten patch, že při zapnutí tam mám vaše pozadí a vaše servery. Ale vždycky ikdyž to spustim přes normálního klienta, tak se to zapne, ukáže se menu a za 2 sekundy mi to spadne na lištu. Takže to zase maximalizuju a za dvě sekundy se to zase minimalizuje. Už jsem zkoušel přejmenovat soubor, spustit přes správce a pořád nic :(

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403


    Re: padání obrazu

    skus to pustit v nouzovym rezimu, jestli to nerusi nejakej jinej program.. Co vsechno mas pri CS zapnuty?

  3. #3
    Aspire
    Guest


    Re: padání obrazu

    No teď jsem si nechal zaplou jen Mozillu a WMP s hudbou a dostal jsem se až na server a pak zase spadl obraz, tak jsem ho opět maximalizoval a po 2 sekundách opět spadl..

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403


    Re: padání obrazu

    Dobre, skus to takhle.. Zmackni CTRL ALT DELETE, klikni na zalozku Procesy a najdi si tam hl.exe, klikni na nej pravym tlacitkem mysi a vyber nastavit prioritu, melo by tam byt nastaveno na normalne, tak to skus treba prekliknout na nadprumernou. Pokud ti to nepomuze, prozkousej vice priorit (vyssich).

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403


    Re: padání obrazu

    bez tve odezvy to ale nepujde..

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wartrik
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    224


    Re: padání obrazu

    A nebo vypni přes procesy ostatní programi co zabirají hodne kB a ktery nepotřebujš

    :) Už 2 roky na steamu

    ★ Usmívej se,zítra bude hůř.
    ★ Hodnocení člověka má vycházet z toho, co dává, ne z toho co je schopen získat....
    ★ Ty na mě kamenem, já na tebe cihlou.



    TF2 Kdo má a hraje aktivně s premium PMka :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •