Zobrazit výsledek ankety: Zrušiť /lock, bb_lock ?

Hlasující
15. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Nechať

    9 60.00%
  • Zrušiť.

    6 40.00%
Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Zrušenie /lock, bb_lock

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Bosik
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    69

    Zrušenie /lock, bb_lock

    Rozhodol som sa napísať toto, lebo už sa mi viac krat stalo že som si lockol block, a niekto furt zneužíva /lock (bb_lock), napr. TlustejFatty, hhh, a další, žiadný iné využitie v tom nevidím, cez ! väčšinou nikto nepríde, ak hej tak už začala príprava..

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Zrušenie /lock, bb_lock

    Neviem si predstaviť, aký bordel by tam bol, keby sa autolock zrušil. Toto neprichádza do úvahy.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Bosik
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Zrušenie /lock, bb_lock

    zrušiť lock, alebo ho opraviť, keď si lockneš blocky a niesu všetky locknuté, tak niekto dá /lock a máš po stavaní..

    Myslím to že keď si nabinduješ /lock tak lockneš block keď stlačíš napr. V, ale autolockom
    musíš že ten block zdvihneš a pustíš a keď tam má niekto locknutý block tak to nepoložíš tam
    Naposledy upraveno Bosik; 26-12-16 v 17:51.

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Zrušenie /lock, bb_lock

    Citovat Původně založeno Bosik Zobrazit příspěvky
    zrušiť lock, alebo ho opraviť, keď si lockneš blocky a niesu všetky locknuté, tak niekto dá /lock a máš po stavaní..

    Myslím to že keď si nabinduješ /lock tak lockneš block keď stlačíš napr. V, ale autolockom
    musíš že ten block zdvihneš a pustíš a keď tam má niekto locknutý block tak to nepoložíš tam
    V žiadnom prípade.

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Zrušenie /lock, bb_lock

    Ono je to dobré, páč když začneš stavět někde kde je hodně bloků a máš tam 2 z 20 bloků locklé tak ti může převzít tvou rezidenci a oba tam nemohou stavět vlastně se oba tvz. blokují a jsou tvz. v prdeli. to bb_lock je obarvování bloků to bych dal na tlačítko jako je nastavené na e +grab takže třeba v +bb_lock by to bylo na v a pak kdyby to chtěl hráč na myš tak by si to tam dal.
    A aby to nebylo tak složité, že na sebe ke konci musí dávat t jak magoři.

  6. #6

    Odpověď: Zrušenie /lock, bb_lock

    Určite nerušiť lock. Bol by tam bordel ako nikdy.. už teraz ked máte viac ako 20 blockov a mate kemp tak máte isté, že o tie blocky prídete, nie to ešte bez locku. Nahať to tak, ako to je.


  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Bosik
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Zrušenie /lock, bb_lock

    Asi ste nejak nepochopili môj post, Locknem si blocky, ale nie všetko a nejaký... dá /lock na ten nelocknutý a potom nemôžem stavať, on si ide stavať inde a ja tam nemôžem stavať, a presne tak sa to zneužíva

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Zrušenie /lock, bb_lock

    Myslím, že oni nežádají zrušit /autolock, ale pouze příkaz /lock (bb_lock). Když použijete /lock na daný blok, tak se obarví a nikdo jiný nemůže v okolí stavět (stejné jako u autolocku, jenom může jít stavět na druhou stranu mapy). Dotyčný si jde stavět úplně jinam z důvodu, že si tam chtěl postavit on kemp, ale druhý tam byl dříve. Mockrát jsem se s tím teda nesetkal.
    Pokud jsem to teda pochopil správně, tak jsem za zrušení příkazu "/lock".
    /autolock samozřejmě ponechat.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Bosik
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Zrušenie /lock, bb_lock

    No veď o tom vravím, nie že dať preč /autolock...
    Naposledy upraveno Bosik; 27-12-16 v 10:48.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Bosik
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Zrušenie /lock, bb_lock

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Myslím, že oni nežádají zrušit /autolock, ale pouze příkaz /lock (bb_lock). Když použijete /lock na daný blok, tak se obarví a nikdo jiný nemůže v okolí stavět (stejné jako u autolocku, jenom může jít stavět na druhou stranu mapy). Dotyčný si jde stavět úplně jinam z důvodu, že si tam chtěl postavit on kemp, ale druhý tam byl dříve. Mockrát jsem se s tím teda nesetkal.
    Pokud jsem to teda pochopil správně, tak jsem za zrušení příkazu "/lock".
    /autolock samozřejmě ponechat.
    O toto mi ide..

  11. #11

    Odpověď: Zrušenie /lock, bb_lock

    nikdy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •