Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: [28.12.2016 - 28.3.2017] KrvavýŽivot - Soutěž --> /www.krvavyzivot.cz

  1. #1
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Cool [28.12.2016 - 28.3.2017] KrvavýŽivot - Soutěž --> /www.krvavyzivot.cz

    Zdravím, rozhodl jsem se o nový začátek na svojí hře, kterou provozují a k novému začátku by se bodla i nějaká ta soutěž, tak ji tady pro Vás mám.
    Soutěž bude probíhat bude probíhat od 28. prosince 2016 14:00 do 28. března 2017 18:00, hru budete moct hrát i po ukončení soutěže.
    Hra se hraje ve webovém prohlížeči a je dostupná jak pro PC, tak také mobily.
    Link na hru je zde : http://www.krvavyzivot.cz/

    Bude se soutěžit ve 4 kategorií a to :
    1) Nejlepší rodina
    - Vyhraje rodina, která bude vlastnit nejvíce pozemku. ( Může kupovat, krást...)
    VIP bude rozděleno mezi členy po jednom.

    2) Nejlepší nováček
    - Nováček ( toto kolo založený účet), který se nejlépe umístí v soutěžních kategorií. ( Hodnost, síla a vraždy)
    Vítěz získá 1x VIP a 100 kreditu do nového kola

    3
    ) Nejlepší farmář
    - Hráč, který bude vlastnit nejvíce majetku ( kasína, nemocnice, továrny atp... --> viz přehled majetku)
    Vítěz získá 1x VIP a 200 kreditu do nového kola.

    4) Nejlepší gauner
    - Absolutní vítěz bude ten, který bude mít největší sílu. Vítěz získá 1x VIP a 300 kreditu do nového kola.

    BONUS - Bonus dostane hráč, který do hry dostane co nejvíce hráčů přes svůj link, link najdete v sekci Doporučení nebo přímo na hlavní stránce!


    Určitě se nemusíte bát o to, že tu hru vůbec neovládáte, někteří z Vás jste začátečníci, a proto jsem si pro Vás připravil rovnou i Tutoriál, který můžete navštívit kdykoliv přímo ve hře . Jak začít?
    Pokud Vám tato sekce nepomůže, nebojte se, ve hře je ještě jeden manuál. MANUÁL.
    Bohužel, jako každá jiná hra, tak i tato má svá pravidla, které najdete také přímo ve hře. PRAVIDLA.
    TIP:
    nenervujte se nad tím, že jste na začátek stále ve vězení, po několika zločinech se Vám bude vést.
    Více informací na - http://csko.cz/XlPV


    Závěr - poděkování, zkld. info.

    Spoiler Spoiler:

    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2016
    Příspěvky
    20

    Odpověď: [28.12.2016 - 28.3.2017] KrvavýŽivot - Soutěž --> /www.krvavyzivot.cz

    Ták to jsem zvedavej :)

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: [28.12.2016 - 28.3.2017] KrvavýŽivot - Soutěž --> /www.krvavyzivot.cz

    pujde se ta hra stáhnout? Na prohlížeči mi všechny hry lagujou.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [28.12.2016 - 28.3.2017] KrvavýŽivot - Soutěž --> /www.krvavyzivot.cz

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    pujde se ta hra stáhnout? Na prohlížeči mi všechny hry lagujou.
    Hra se hraje pouze ve webovém prohlížeči, hra se ti na 100% a víc sekat nebude, jelikož jde jen o klikací simulátor + něco na víc, graf. je minimum.

    E:/ Ano.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: [28.12.2016 - 28.3.2017] KrvavýŽivot - Soutěž --> /www.krvavyzivot.cz

    Na principu Shakes And Fidget?
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: [28.12.2016 - 28.3.2017] KrvavýŽivot - Soutěž --> /www.krvavyzivot.cz

    Podle hlávní stránky se mi chce brečet, protože ten obrázek máš okopírovaný ze hry která měla podobné zaměření-..-

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [28.12.2016 - 28.3.2017] KrvavýŽivot - Soutěž --> /www.krvavyzivot.cz

    Citovat Původně založeno JirQaHunter Zobrazit příspěvky
    Podle hlávní stránky se mi chce brečet, protože ten obrázek máš okopírovaný ze hry která měla podobné zaměření-..-
    Hry tohoto typu mají vždy stejné zaměření.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: [28.12.2016 - 28.3.2017] KrvavýŽivot - Soutěž --> /www.krvavyzivot.cz

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Hry tohoto typu mají vždy stejné zaměření.
    Však jasný..

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [28.12.2016 - 28.3.2017] KrvavýŽivot - Soutěž --> /www.krvavyzivot.cz

    Děkují všem, kteří se této soutěže zúčastnili, gratulují výhercům a čest poražením.

    Dále bych chtěl poděkovat za nemilostné dary, které z Vaší strany přišly, za neskutečnou podporu atp. Doufám že se uvidíme i v budoucnu při jiné soutěži nebo jen u oddechovém klikání.
    VIP a kredity se budou řešit po zprávách!
    Hru bude možné začít hrát v 19:00.
    - Velké dík také patří tomu, kdo zajistil ceny v podobě VIP na portálu csko.cz.

    Výherci a jejích umístění -

    1) Nejlepší rodina
    Složení : Bebe, ZvondaCZ, Pepe, aXE, TheTeecko

    2) Nejlepší nováček
    Hráč : Pepe
    - Na této pozici mohl být i jiný hráč, avšak jeho neaktivita a nulová šance jej kontaktovat mi nedává důvod, proč by to měl být právě on, byl to pořádnej rozstřel.

    3) Nejlepší farmář
    Hráč : Connan

    4) Nejlepší gauner
    Hráč : Seeky

    BONUS - Doporučení
    Hráč : Wali
    - kontaktovat na svém herním účtě, popř. pokud zprávu uvidí, ať si mě přidá bud to na Steamu, nebo ať navštíví sekci Kontakt, pokud nemá kredity na oživení.


    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •