Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Dmg

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele tacek20
    Datum registrace
    May 2016
    Umístění
    Třebíč
    Příspěvky
    61

    Dmg

    Ahoj nevím jak vám, ale mě ten dmg přijde hrozně směšný. Dneska jsem hrál na mapě eldorado nebo jak se to píše a dával jsem dmg 7 ve 3ch hitech, karmou to být nemohlo, protože jsem měl něco o kolo 600, zbraní asi taky ne protože jsem měl brokovnici, vzdálenost mě a protivníka byla maximálně 3 metry. Takže se chci zeptat jestli nevíte čím to mohlo být, byly to zásahy do hrudníku a do paže (2 hrudník 1 paže)
    Spoiler Spoiler:

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Dmg

    Osobně mě ty hitboxy na TTT taky moc nesedí, protože když jsem zkoušel AWP tak jsem hráče při karmě 500 dal až na 3 zásah.
    Famas, karma cca 680 a abych zabil zrádce, tak jsem na něj potřeboval z 1 metru celý zásobník.

    Co se týká tvé střelby, tak to bylo určitě brokovnicí, protože ta je na hovno a ve spojení s "malou" karmou to prostě dělá tohle.

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Dmg

    A počítali jste hoši s tím, že ten druhý má kevlar a popřípadě možná i větší karmu? Nevím, či se karma stahuje jen na dmg nebo i na obranu.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Dmg

    Tak určitě ti druzí měli kevlar a více karmy
    Jako měl jsem taky takové případy ,ale to je tím že ten dotyčný střílí na vás a váš cross nestřílí přesně
    Jinak Nihilia s famasem z blízka do zrádce jsem neměl nikdy problém :D.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •