Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Awp

  1. #1
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Awp

    omezení awp na d2. Zbytečně se z toho stává AWP server. Když je to plno tak minimálně 8 lidí má awp..

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Awp

    Tak s tým veľmi súhlasím... :) v polovici mapy sa už skoro ani nedá hrať, pretože veľmi veľa hráčov ma v ruke AWP a kempia s nim na spawne... nehovorim ani o ľudoch, ktorí tam kempia bez AWP :D 3 AWP na team by podľa mňa úplne stačilo.

  3. #3
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Awp

    #Refresh

  4. #4
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Awp

    Však když tam jdeš hrát se mnou vždy tak hraješ pár kol a jdeš pryč tak proč Ti na tom tak záleží když sám tvrdíš jak 1.6 je mrtva a nehraješ ji.. To jako zase někteří jedinci chtějí měnit server na kterém nehraji bo mají v oblibě jiný mod jakože u tohodle člověka je jiný mod a popř raději hraje csgo :D FEJSPALM

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    omezení awp na d2. Zbytečně se z toho stává AWP server. Když je to plno tak minimálně 8 lidí má awp..

  5. #5
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno acc_na_vip Zobrazit příspěvky
    Však když tam jdeš hrát se mnou vždy tak hraješ pár kol a jdeš pryč tak proč Ti na tom tak záleží když sám tvrdíš jak 1.6 je mrtva a nehraješ ji.. To jako zase někteří jedinci chtějí měnit server na kterém nehraji bo mají v oblibě jiný mod jakože u tohodle člověka je jiný mod a popř raději hraje csgo :D FEJSPALM
    Kdyby si hrál častěji csko, nebo si všímal steamu, tak vidíš že goučko je rakovina kterou již nehraju. Místo toho radši zapnu 1.6 a jdu hrát tam.
    Hraju pár kol? Když hraješ s kreténama tak co asi jinýho mám dělat než leftnout? Hrát sám nebudu.
    A ano. 1.6 je mrtvá, ale stále ji hraju.

  6. #6
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Awp

    #Refresh

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Rychlopalku bych omezil. Silu ma kompenzovat cena, ale ta je na 32 slot publicu smesna. Awp je ok.
    Asi tak, jsem proti, aby se vůbec cokoliv omezovalo za zbraně na dustech. Prostě je to zbran jako každá jiná, je oblíbená, tak na co je omezovat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Asi tak, jsem proti, aby se vůbec cokoliv omezovalo za zbraně na dustech. Prostě je to zbran jako každá jiná, je oblíbená, tak na co je omezovat.
    Zkus si tam zahrát proti 6-7 awp v enemy teamu :--) Vůbec budeš ráda když přeběhneš tu skulinku na T spawnu kde snipí CT.. minimálně 3 snipí..

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Zkus si tam zahrát proti 6-7 awp v enemy teamu :--) Vůbec budeš ráda když přeběhneš tu skulinku na T spawnu kde snipí CT.. minimálně 3 snipí..
    Myslím, že na d2 mám nahráno dost hodin, na to abych věděla, jak to tam chodí a takový počet se tam určitě nevyskytuje nějak často :) Navíc ne všichni s tím wipem z těch 7 lidí umí vůbec něco trefit. Toto jsou ojedinělé případy a není třeba kvůli tomu hned omezovat zbraně. Stačí umět používat granáty na ně.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Myslím, že na d2 mám nahráno dost hodin, na to abych věděla, jak to tam chodí a takový počet se tam určitě nevyskytuje nějak často :) Navíc ne všichni s tím wipem z těch 7 lidí umí vůbec něco trefit. Toto jsou ojedinělé případy a není třeba kvůli tomu hned omezovat zbraně. Stačí umět používat granáty na ně.
    Nějak často se tam takovej počet nevyskytuje? Asi si delší dobu nehrála na plném serveru.
    Každý s tím awp něco trefí.. Neznám nikoho kdo by nic netrefil. Třeba medick umí s tím awp dokonale taktéž lbx a spousta lidí. Určitě si umíš představit to, když jdeš na long a čekají tě tam minimálně 3 awp.. Je to příjemné, že?
    A jak chceš na awp používat granáty? Myslíš smoky, přes které vidíš i tak? Myslíš flashe, před kterýma se skoro každej otočí? Takové ty granáty myslíš?

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Awp

    proti

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Nějak často se tam takovej počet nevyskytuje? Asi si delší dobu nehrála na plném serveru.
    Každý s tím awp něco trefí.. Neznám nikoho kdo by nic netrefil. Třeba medick umí s tím awp dokonale taktéž lbx a spousta lidí. Určitě si umíš představit to, když jdeš na long a čekají tě tam minimálně 3 awp.. Je to příjemné, že?
    A jak chceš na awp používat granáty? Myslíš smoky, přes které vidíš i tak? Myslíš flashe, před kterýma se skoro každej otočí? Takové ty granáty myslíš?
    Neznáš nikoho? :D Tak to tam asi teda moc často nehráš, vlastně moc tě na dustech sama nevídám a to hrám pomale na každém, je pravda že na nějakých víc, ale nahráno tam mám i na full serveru. Vlastně když hodím fleš po wipu, tak podle tebe se otočí a ještě mě stihne zabit jo? Tak to je nějaký mag. Csko je týmová hra, pokud T rushnou, tak ani 5 awp lidí proti nim nemá šanci, tak nevím co stále řešíš. To že tam každý běhá po jednom, tak se to má omezit? Nejdřív at se lidi naučí plantovat, defusovat atd..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13

    Odpověď: Awp

    Nebrečte a kupte flashe vy silvráčtí žebráci.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele RedCure
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    CZ, Brno
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Awp

    Jsem PROTI aby se omezovali zbraně na všech klasických serverech, kdyby se například awp omezilo, tak by jste zaprvé odradili hráče, takže by tam hralo méně lidi a zadruhé proti awp se tá přece zahrát viz Grakon2702. Prostě ti to ^nismo proti awp nejde, tak nebreč :D Ale kdyby jsi to s awp uměl tak by jsi to 100% neřešil. :D
    Naposledy upraveno RedCure; 09-02-17 v 17:27.
    Náš osud není ve hvězdách…
    Je v nás...

  15. #15
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno RedCure Zobrazit příspěvky
    Jsem PROTI aby se omezovali zbraně na všech klasických serverech, kdyby se například awp omezilo, tak by jste zaprvé odradili hráče, takže by tam hralo méně lidi a zadruhé proti awp se tá přece zahrát viz Grakon2702. Prostě ti to ^nismo proti awp nejde, tak nebreč :D Ale kdyby jsi to s awp uměl tak by jsi to 100% neřešil. :D
    Ty prosímtě zavři píču. Vůbec ničemu nerozumíš a sereš se všude. Proti awp mi stačí kalach ale je to sakra otravné vídat na každém d2 jen awpčkáře.. A neboj, s awp umím 100x lépe než Ty. Jebnuty kikot..
    FLashe kupuju Grakone. :-( A jsem MG1! žádnej silver
    Britny: Já na D2 hraju pod dvěma nicky.. As Loke Falls a Infant Annihilator. To že se nepotkáváme neznamená že nehraju. Mé hlstats jsou stále aktivní.
    "Vlastně když hodím fleš po wipu, tak podle tebe se otočí a ještě mě stihne zabit jo? " Divila by ses ale ano. Někteří jsou tak dobře že tohle dokážou.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •