Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: Awp

  1. #16
    Nováček Avatar uživatele RedCure
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    CZ, Brno
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Ty prosímtě zavři píču. Vůbec ničemu nerozumíš a sereš se všude. Proti awp mi stačí kalach ale je to sakra otravné vídat na každém d2 jen awpčkáře.. A neboj, s awp umím 100x lépe než Ty. Jebnuty kikot..
    FLashe kupuju Grakone. :-( A jsem MG1! žádnej silver
    Britny: Já na D2 hraju pod dvěma nicky.. As Loke Falls a Infant Annihilator. To že se nepotkáváme neznamená že nehraju. Mé hlstats jsou stále aktivní.
    "Vlastně když hodím fleš po wipu, tak podle tebe se otočí a ještě mě stihne zabit jo? " Divila by ses ale ano. Někteří jsou tak dobře že tohle dokážou.
    A můžeš mi říct jak jsi to myslel, že se všude se*u? Říka ten, který tady brečí, protože mu někdo na severech d2 nakopává pr*ek s awp! :D A mně šlo o to, že kdyby tam hrali ÚPLNĚ všíchni s kalachem myslíš že bytě to bavilo... A když to umíš proti awp s kalachem, tak proč to řešís?

    PS.: A nevšiml jsem si zatím, že by hrálo nějak moc lidí celý kola s awp, většinou hrají s m4, ak.... S awp celý kola (i hry) hrají, ti kteří to sním doopravdy.... takže ne ty :D
    Naposledy upraveno RedCure; 10-02-17 v 13:12.
    Náš osud není ve hvězdách…
    Je v nás...

  2. #17
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    423

    Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno RedCure Zobrazit příspěvky
    A můžeš mi říct jak jsi to myslel, že se všude se*u? Říka ten, který tady brečí, protože mu někdo na severech d2 nakopává pr*ek s awp! :D A mně šlo o to, že kdyby tam hrali ÚPLNĚ všíchni s kalachem myslíš že bytě to bavilo... A když to umíš proti awp s kalachem, tak proč to řešís?

    PS.: A nevšiml jsem si zatím, že by hrálo nějak moc lidí celý kola s awp, většinou hrají s m4, ak.... S awp celý kola (i hry) hrají, ti kteří to sním doopravdy.... takže ne ty :D
    Hraješ max 10 kol a jdeš pryč tak radši drž píču idiote. Díky. :-)

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele RedCure
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    CZ, Brno
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Hraješ max 10 kol a jdeš pryč tak radši drž píču idiote. Díky. :-)
    Já? 10 kol? Ne já se připojím a do konce hry je tak 7 kol a pak hraju třeba 2 nebo 3 hry potom... Tak nevim o jakých blbostech tady mluvís a držet **** by jsi mě sám... Díky

    PS.: Prosím uz to někdo lcknt! :D
    Náš osud není ve hvězdách…
    Je v nás...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •