Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kappa

  1. #1


    Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kappa

    Zdar chlapi!

    Chtěl jsem se zeptat jestli znáte tohle? www.madmonq.gg Je to česká tableta na cucání, která má nakopnout, zrychlit reflex a přinést nějaké další efekty.

    Co mě zaujalo:
    • jsou v tom látky, kt. používají snipeři, ruské vojsko a speciální jednotky
    • nedavaji do toho sračky, koukal jsem se na složení a vypadá docela dobře/čistě
    • je to český výrobek
    • jedna tableta má být jak dva energetáky
    • kromě nakopnutí to má mít i nějaké dlouhodobé účinky na pamět, takže např. na zkoušky

    S něčím takovým jsem se ještě nesetkal. Jsem zastánce kávy bez cukru a bez mlíka ale tohle se mi docela líbí. Koukal jsem se trochu na net a prozatím jsem našel videa u czechclouda a dalších českých streamerů. Ti si to hodně pochvalují.

    Co si o tom myslíte?

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    Odpověď: Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kappa

    lol, něco jako superuber polšátře za 40k ne? :D
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    3 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kappa

    A predĺži mi to aj penis? Pýtam sa kvôli kamarátovi..
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  4. #4


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kappa

    Čo Idea, kamarát ti ešte nenašiel bod G?


    Som celkom dobrý v hraní hier. Teda okrem cska a LOL ka, ostatné hry moc nepoznám. Ale pinball mi ide niekedy sa mi podarí nahrať nové skóre keď vymažem cache po sestre. A tak nemám rád hnusných hlúpych ľudí, viď. IDEA a celkom ma baví šport, taký minigolf na 12ty pokus jamku alebo šípky do čaju rád zbieram.

  5. #5


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kappa

    Niečo od darona:
    Citovat Původně založeno Darongodx
    :ddddd
    Daron, idea ja som to hned vedel, že vy 2 niečo huntite.
    Naposledy upraveno Baxo15; 06-01-17 v 12:43.


  6. #6


    Odpověď: Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kappa

    Duo dvoch zasraných nobrainerov zas úraduje:)

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153


    Odpověď: Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kappa

    Duo?

  8. #8


    Odpověď: Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kappa

    Kamarád z posilky na to koukal a rikal ze je to dost dobry i na spalovani :D ja jsem tlusty hovno tak uz jsem si to objednal :))) Doufám, že ten efekt na erekci tam bude taky pořádný a bude mi stát celej den :D

  9. #9


    Odpověď: Re: Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kapp

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    A predĺži mi to aj penis? Pýtam sa kvôli kamarátovi..
    Na 100%, naroste z toho taky klitors na zadku

  10. #10


    Odpověď: Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kappa

    To se bere jako hacky

  11. #11


    Odpověď: Česká pilulka na hraní a na zlepšení reflexu, nakopnutí a pamět, no kappa

    Citovat Původně založeno CokoladovyKarambit Zobrazit příspěvky
    To se bere jako hacky
    Podle mě záleží od toho, kam si to strčíš

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •