Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Žiadosť o admin práva na server Dust2

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    8

    Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Nieco o mne: Ahojte volám sa Ivan mam 24 rokov pochádzam z takej malej diery Kraľovany, chodím aj do roboty skoro ako každý kto sa chce mať v živote dobre ale tieto slovenske platy to je bieda :) som seriozny, veci riešim s chladnou hlavou som zodpovedný ako aj v robote keď že robím rušňovodiča :)

    Prečo chcem byť admin ?: - hrávam tu už asi 6 rokov ak nie aj dlhšie denne asi tak cca 4-6 hod ako kedy samozrejme . Hlásim pravidelne cheaterov cez ! ale aj píšem na steam kixovi už som ich nahlásil asi tak cez 100 :) adminom som bol už 2x amx mod ovládam natáčať videa viem.

    moj steam: ID STEAM_0:0:43641203
    názov waka1506
    meno: d n b

    Ťeším sa na spoluprácu s vami ak ma priijmete do vášho tímu vopred vám ďakujem. Pekný víkend vám praje d n b :)

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    som za, aby sa stal adminom na d2..aktivita tam je, ma toho dost odohrate a vie rozoznat cheaterov od skillu..za mna ANO

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Zkus si víc kontrolovat slovník.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Už na tom pracujem :) niekedy sa aj tebe stane že ti ujde škaredé slovíčko :)

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Nejaké to hlásenie by sa zišlo aj tu na fóre. Aktivita vynikajúca, avšak chovanie a vystupovanie na serveroch je nevhodné k prijatiu.

    PROTI

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Kedy naposledy si videl moje nevhodne vystupovanie na servery pred pol rokom? časy sa menia :) podľa mňa stačí keď píšem na steam online adminom a cez ! ....už som mohol dať asi cez 100 banov za WH + ta reklama iných serverov,ale ako chcete.Hrám tu už veľmi dlho a podľa mňa by som vám poslúžil ako admin za moje skúsenosti vám garantujem :)

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Citovat Původně založeno Ivoo Zobrazit příspěvky
    Kedy naposledy si videl moje nevhodne vystupovanie na servery pred pol rokom? časy sa menia :) podľa mňa stačí keď píšem na steam online adminom a cez ! ....už som mohol dať asi cez 100 banov za WH + ta reklama iných serverov,ale ako chcete.Hrám tu už veľmi dlho a podľa mňa by som vám poslúžil ako admin za moje skúsenosti vám garantujem :)
    Tvoje nevhodné správanie a vystupovanie je vedené minimálne z posledného mesiaca. Urážanie hráčov a taktiež aj trošku zdvihnuté ego (to však ani nevyčítam) je na tvojom dennom poriadku.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Tvoje nevhodné správanie a vystupovanie je vedené minimálne z posledného mesiaca. Urážanie hráčov a taktiež aj trošku zdvihnuté ego (to však ani nevyčítam) je na tvojom dennom poriadku.
    Nechcem sa s tebou hádať, ale nevidím žiadne sťažnosti ani ban, za nevhodne správanie.Ego ? to nazývaš môj skill v hre ?Ale to ja za to nemôžem, že som sa to naučil dobre hrať ! Inak voči hráčom,som nikdy nič nemal ! Pokiaľ neporušili pravidla. :) Raz tam bol cheater mal WH komunikoval so mnou tak som mu to vysvetlil po svojom,kedže admin nechodil! citujem: si úplný čuráák kedže musíš kaziť mne a ostatným hru! možno aj hrubšie, ale voči chalanom čo hrajú v pohode bez cheatov som nikdy nenadával! A teba som na servery ani nevidel keď som ja hral. Pravde podobne máš so mnou problém hlavne ty :)

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Zvýšeným egom som nemyslel tvoj skill, ale celkové tvoje vystupovanie a to čo píšeš v hre. Urážanie hráčov typu lamák sprostý, dement zakempený a podobné veci. Chatlog sa mazal, škoda, že som to sem hneď nedal, čo si písal. Nemusím byť na serveri s tebou, aby som si nevedel zistiť, čo si písal.
    Naposledy upraveno Samco; 17-01-17 v 19:30.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Na servery nemáš ani cheaterovy nadávať , máš to vyriešiť s chladnou hlavou , pokiaľ neprišiel admin mal si cheatera natočiť a hodiť na forko . Tebe by sa to aj hodilo.
    Aim nie je moja sekcia ,tak moje vyjadrenie netreba čakať, len toľko.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Dimitri: Ja som mu hneď nenadával najprv som písal adminom, ale keďže som sa nedočkal admina tak som ho chcel vyprovokovať nech odíde,to je taktika :) Samčo prosím ťa nepíš tu somariny keď predposledne 4 mesiace som tu ani nebol posledne 3 týždne hrám a neurážal som nikoho!

  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Aké somariny? To sú fakty!! Ale predpokladám, že vo vulgárnostiach nepoľavíš a pokračovať v tom budeš naďalej, čiže sa sám vyšachuješ... Nič proti tebe nemám, ale jednoducho si tam urážal kopec ľudí a nie je možné aby niekto taký mal práva.

    E: Pre adminov v AF postnuté.
    Naposledy upraveno Samco; 02-03-17 v 19:35.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Samčo neviem kde na to chodíš,ale keby som kopec ľudí urážal tak by bola aspoň jedna sťažnosť na mňa tak si nevymýšľaj ! Ako som už písal urážal som len cheaterov ! Ďalšie urážky tipu spawn camp lama, si losser keď kempíš na spawne alebo úbožiak čo kempí na spawne tak to ani nerátam ako nadávanie lebo niektorí si aspoň uvedomia že mám pravdu vieš ?

  14. #14
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    Určite proti, za takéto nadávky by si mal mať ban "dust2 only24-02-2017 20:07:32 STEAM_0:0:43641203 178.143.33.14d n b chod ocovi vyfajcit :D".

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na server Dust2

    PROTI. Chatlog je neprijateľný.



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •