Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Google

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Google

    Nevím či tohle téma bude patřít sem, ale rád yb sem se zeptat, jestli někdo netuší proč mi nejde spustit webová stranka google.cz


    Tato webová stránka není dostupná.
    Připojení k serveru google.cz bylo přerušeno.
    Zde je pár návrhů:
    Znovu načíst tuto stránku později.
    Zkontrolujte připojení k internetu. Restartujte všechny směrovače, modemy či jiná síťová zařízení, která používáte.
    Povolte prohlížeč Google Chrome v nastavení brány firewall nebo antivirového softwaru. Pokud již povolen je, smažte jej ze seznamu a přidejte znovu.
    Pokud používáte server proxy, zkontrolujte jeho nastavení nebo se obraťte na správce sítě a ověřte, zda server proxy funguje. Pokud se domníváte, že by server proxy neměl být používán, upravte příslušná nastavení: Přejděte do nabídky Nástroje > Nastavení > Zobrazit rozšířená nastavení... > Změna nastavení proxy... > Nastavení místní sítě (LAN) a zrušte zaškrtnutí políčka „Použít pro síť LAN server proxy“.
    Chyba 101(net::ERR_CONNECTION_RESET): Připojení bylo resetováno.


    Tohle to píše.. Skuste někdo poradit.. dík ;ú

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Odpověď: Google

    tak choď na sk ... :)

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Google

    sk ?:D Co :D Pošli když tak web a jestli máš na mysli google.sk tak to taky nejde :) Ani google.com

  4. #4
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Google

    Mne idú oboje.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Odpověď: Google

    jj mal som na mysli google.sk ...

  6. #6
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Google

    To sem měl taky na mysli ! :D

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534

    Odpověď: Google

    Zkoušel si jiný prohlížeč?..třeba explorer?

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Odpověď: Google

    ak mas eset tak tam vypni vsetky brany a potom odznova zapni ale nezapinaj tu rodicovsku kontrolu, ono to blokne https a potom to nejde...

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Google

    Citovat Původně založeno kNAz Zobrazit příspěvky
    Tato webová stránka není dostupná.
    Připojení k serveru google.cz bylo přerušeno.
    Zde je pár návrhů:
    Znovu načíst tuto stránku později.
    Zkontrolujte připojení k internetu. Restartujte všechny směrovače, modemy či jiná síťová zařízení, která používáte.
    Povolte prohlížeč Google Chrome v nastavení brány firewall nebo antivirového softwaru. Pokud již povolen je, smažte jej ze seznamu a přidejte znovu.
    Pokud používáte server proxy, zkontrolujte jeho nastavení nebo se obraťte na správce sítě a ověřte, zda server proxy funguje. Pokud se domníváte, že by server proxy neměl být používán, upravte příslušná nastavení: Přejděte do nabídky Nástroje > Nastavení > Zobrazit rozšířená nastavení... > Změna nastavení proxy... > Nastavení místní sítě (LAN) a zrušte zaškrtnutí políčka „Použít pro síť LAN server proxy“.
    Chyba 101(net::ERR_CONNECTION_RESET): Připojení bylo resetováno.
    skusal si nieco z toho?

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Google

    Zde je poštovní Nedávno jsem dostal za můj problém
    Tento problém se dotýká obou mých oken počítačů jako včera.
    Jsem IT chlap a mají následující poznámky:
    • login.live.com selže s ERR_CONNECTION_RESET na IE a Chrome z Windows 7 a 8
    • login.live.com funguje správně ze všech prohlížečů na mém Mac a na můj telefon se systémem Android
    • Není to moje síť nebo směrovač: vzal jsem oba počítače přes město a připojen k podnikové sítě s jiným ISP a měl přesně stejný problém
    • Přístup k login.live.com pracuje v nouzovém režimu na obou počítačích se systémem Windows
    • Oba počítače Windows jsou zcela aktuální
    • Nainstaloval jsem Malwarebytes a běžel úplnou kontrolu; žádný malware se nalézá (a žádné jiné příznaky malwaru jsou přítomny)
    • jsem úplný reset nastavení IE, vymaže cache všech svých prohlížečů: problém přetrvává
    • jsem nainstaloval novou síťovou kartu v počítači se systémem Windows Desktop: problém přetrvává
    • I reset TCP / IP stack: problém přetrvává
    Udělal jsem všechno, co vím dělat, jsem přesvědčen, že se jedná o problém na straně serveru. Pokud má někdo nějaké další nápady, jak to opravit, dejte nám všem vědět!

    Or otherwise try this:
    http://www.deskdecode.com/err_connection_reset/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •