Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 35

Téma: Žádost o práva - AIM

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Trochu jsem si ho proklepl a i když jsem ho taktéž moc nemusel, tak nevidím nic, za co by ty práva nemohl dostat, tedy když pominu nějakou věkovou hranici.

    Co si pamatuju jeho chování, tak to byla katastrofa a když se mrknu teď, jde v tom poznat jakýsi progres.

    Navíc hlásí, aktivita tam je a hlavně už se nechová jako děcko(teda aspoň co vím já).

    Klidně bych to s ním zkusil, tož jedno PRO.

  2. #17
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    229

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Trochu jsem si ho proklepl a i když jsem ho taktéž moc nemusel, tak nevidím nic, za co by ty práva nemohl dostat, tedy když pominu nějakou věkovou hranici.

    Co si pamatuju jeho chování, tak to byla katastrofa a když se mrknu teď, jde v tom poznat jakýsi progres.

    Navíc hlásí, aktivita tam je a hlavně už se nechová jako děcko(teda aspoň co vím já).

    Klidně bych to s ním zkusil, tož jedno PRO.
    Díky DiE.

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Giussepe to celkom trafil :) Na druhú stanu neviem aký je admin, možno je super.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Aktivita nic moc poslední měsíc, asi ztratil zájem o práva, proti.

    Pokud máš zájem, něco mi nahlaš a klidně změním názor
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 11-04-17 v 09:42.

  5. #20
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    229

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Ahoj, díky za vyjádření. CSko zapnu vždy cca. na hodinku, většinou i něco nahlásím, myslím, že je to tak akorát. Jinak podotýkám, že zájem mám stále.
    Naposledy upraveno bEK0X; 10-04-17 v 14:36.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Aktivitu má teď menší, ale i tak hlášení ze hry má. Nevím jak se choval předtím. Věk má sice dost nízký, ale pokud prokáže, že se dokáže chovat, neviděla bych v tom problém. Pro/proti zatím nedávám, později to editnu.


    E: Poslední dobou 1,6 moc nehrává (4h vs 50h CSGO). Druhá věc co mě na tobě štve, že nejsi schopný se naučit hlásit přes ! případně /cheater a vše hned dáváš na forko. Vím, že šanci by sis zasloužil i přes to, co jsi prováděl, ale momentálně se musím přiklonit k PROTI

    E2: Je to možné, nevšimla jsem si, ale opravdu hodněkrát jsem se u tebe setkala s tím, že bez hlášení ze hry demo na forku. Avšak tato věc na mé rozhodnutí vliv nemá.
    Naposledy upraveno SEDA EMINENCE; 18-05-17 v 20:30.

  7. #22
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    229

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Díky SEDA. Samozřejmě se zase aktivitu pokusím o něco zvýšit.

    E: Schválně se podívej na poslední cca. 3 dema z hlášení tady na fórku, vždy tam jde vidět, jak tam přes /cheater píšu, jenže většinou nikdo z online adminů zrovna v tu dobu na ten server zkrátka nedorazí, tak se s tím štvát nebudu a hodím to na fórko.
    Naposledy upraveno bEK0X; 18-05-17 v 16:49.

  8. #23
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Aktivita ujde, hlásenia som postrehol, chovanie ok. Prípadné kladné vyriešenie žiadosti možno bude vyvolávať kontroverzie, nakoľko sú mnohí proti, avšak ja by som ti šancu dal.

    PRO

  9. #24
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    229

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Díky za tvé vyjádření Samčo.

  10. #25
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    229

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Chtěl bych se předem omluvit, protože od pondělí (22.05.) do pátku (26.05.) budu neaktivní, díky za pochopení.

  11. #26
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Vám už vadí aj to, ked niekto hlási na forum :d to som ešte nevidel. Inak k bekox-ovi občas bol otravný trošku dospel (aspoň čo sa fóra týka) rád na seba upúta pozornosť ( to, ale každý kto ce práva) takže osobne mi nebude prekážať v at, ale nechám to na aim kolegov.
    Gl.

  12. #27

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Citovat Původně založeno SEDA EMINENCE Zobrazit příspěvky
    Aktivitu má teď menší, ale i tak hlášení ze hry má. Nevím jak se choval předtím. Věk má sice dost nízký, ale pokud prokáže, že se dokáže chovat, neviděla bych v tom problém. Pro/proti zatím nedávám, později to editnu.


    E: Poslední dobou 1,6 moc nehrává (4h vs 50h CSGO). Druhá věc co mě na tobě štve, že nejsi schopný se naučit hlásit přes ! případně /cheater a vše hned dáváš na forko. Vím, že šanci by sis zasloužil i přes to, co jsi prováděl, ale momentálně se musím přiklonit k PROTI

    E2: Je to možné, nevšimla jsem si, ale opravdu hodněkrát jsem se u tebe setkala s tím, že bez hlášení ze hry demo na forku. Avšak tato věc na mé rozhodnutí vliv nemá.
    Ono niektorým adminom vadí ,že nedávaš na forko ale hlásiš stále v hre a teraz vadí aj to ,že hlási na forko ? :D Tak čo má robiť chlapec každý deň hlásiť inak ? :D
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Někteří to zas nepochopili. Myšleno že natočí demo, dá na forko a nenahlásí ve hře (cheater si tam pak v klídku 3h i déle běhá vesele po serverech). Což mi přijde docela naprd. I když je fakt, že ted fungujou bany na nove csko i z webu.

    Proti nemá za to jakým způsobem hlásí, ale za aktivitu.

  14. #29
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Aktivita ve hře nic moc. Není toto náhodou tvůj ban? http://www.banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=198826

  15. #30
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    229

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Díky všem za vyjádření. B: Ne? Lol

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •