Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: KotlicekJB --> Okurka

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Vyjádří se 2 admini a hned mi to ještě změníš k horšímu :D:D:D se nedivím co si o tobě myslí.
    Navíc při modu u T podotknu že vžycky se někdo najde co vleze na autíčko a přejede někoho(i admini to potvrdí že to dělají)Za to nedostal ještě ban NIKDO ,jen ho buď zabili nebo upozornili,chápu že si na jiné struně jako ostatní.
    Tudíž nemám mít žadnej normální ban to potvrdí každej(to jsem jenom sejmul 1 spoluhráče u T a hned mě zabilo autíčko:D karma)
    Za 2 přejeté CT u CT to už je porušení pravidel chápu,když vezmeš že to bylo s kamarádství pro pobavení +1fk nechtě tak bych měl mít ban jen k CT max na 1-3 dny.
    Napíši adminům a až pak něco udělej. 14 dní k ct za 2 přejetí :D ty ses špatně vyspal.(Fakt by si neměl mít práva když neznáš tresty). Na to ještě dojde.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  2. #17

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Takže chceš abych ti vrátil normální týden? Není problém.
    Tak hele joudo, když se koukneš do mého banlistu, tak většinou přejíždění ani nebanuju, protože se nad tím většina lidí zasměje. Ale tady to očividně hodně lidem vadilo, na serveru ti všichni nadávali a ty jsi se jak dementík smál. Meleš hovadiny, mluvíš tady o přejetí kamaráda, při tom ten kamarad tě hlásil a zabíjel, protože jsi vůl.
    Podívej se, co o tobě vzniklo za thread, 25 příspěvků od dost hráčů o tom, že jsi v podstatě postiženej mentál. Já ti ten ban prostě nezkratim, kdybych ti ho zkratil tak tam jseš za chvíli znova a opět děláš blbosti.
    Přejíždění při módu banuji admini úplně normálně (většinou pod reasonem "nevenovani se módu".
    A to že jsi dal FK akorát ukázalo, že jsi idiot. Mě nezajímá že to bylo omylem, ty jsi tam vůbec neměl jezdit, vůbec jsi se tam neměl s autíčkem pohybovat, jinak zodpovídáš sám za sebe. Pokud jsi nesvéprávnej, zavolej do Bohnic.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Ty tu už vsunuješ uplně jiné téme.Ty si nechceš přiznat,že na to adminování nemáš když neumíš pravidla a neumíš banovat.Na co tu píšeou admini,když bereš jenom svoje slovo za slovo.Práva neumíš jak vidím.Jsi jenom namyšlenej buran,kterému když ne nedaří ve hře tak všechny posíláš do retardů,protože sám si byl v Bohnicích za nesvéprávnost.
    Ano jsem jeblej ,školu mám jsem vyučen střojař,práci těd budu mít novou a sám se živím už.Narozdíl ty si ještě ve škole,břečíš tady a taháš s posledního soudku.
    Ten Thread bych rád viděl a přečetl ,nwm pod jaké téma ho najít ,tak by si mi mohl pomoct a dát ho sem.
    Jinak spolupracuj s adminy když tu píšou o kratší ban a jenom ban k ct tak se prostě poddáš a dáš mi ban k ct max na 3 dny,admini tu budou psát ,ještě jim janípi at se vyjádří.
    (jinak bavíme se normálně ten grimmy co jsem ho přejel ,myslel jsem že to pobere normálně jako vždycky,ale něco mu přelítlo přes nos).
    Jinak normálně hraju,hraju tam často bavím lidi ,za to nemůžu že tam hrají nezkušení lidi nebo lidi z gayshitu a pak si tu udělají thread na mě a ponížují.To je mi uplně u šumafuk.
    Hlavně ty furt bereš s takých to blbostí poznámky a nepřiznáš si chybu.
    Naposledy upraveno Kotlys; 16-01-17 v 09:21.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  4. #19

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Pořád tu plácáš ty samé nesmysly, ale když by jsi sem přišel a omluvil se těm, které jsi přejel, tak bych ti dal třeba i unban.
    Ty sem přijdeš, začneš se obhajovat tím, že jsi vyučenej strojař a že někdo jinej na serveru si nebral Simona a stále nejsi schopný pochopit, že když někoho přejedeš při módu, nebo když dáš Do a on pak musí čekat na další kolo 15 minut, tak to někoho prostě nebaví.
    Zase opakuju, že ban jsi dostal delší, protože s kratším by sis akorát vytřel prdel a neudělalo by ti to vůbec nic.
    Jinak tím, že neumím pravidla jsi mě celkem pobavil:D :D :D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    njn s dementem se hádat ,to ti tak věřím kdybych se omluvil tak unban :D:D chlapče ty bereš jiné léky. :D víš co s nevyrovnaným chlapcem se nedá nic řešit,dej mi ban na 4 dny a můžem to uzavřít,ti výjdu vstříc,protože mě nechceš řešit.(Jinak kdybych se omluvil tak stejnak mi ho nedáš ,ale jestli na tom trváš tak se jim omluvím a mohli by jsme na to zapomenout).
    a ten thread sis vymyslel? nebo to máte jen s adminama na pobavení :D hledal jsem pod tématy kde by to mohlo být a nikde nic.
    Naposledy upraveno Kotlys; 16-01-17 v 09:51.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  6. #21

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Chytrému napověz, hloupému řekni. Mluvím o tomto threadu - http://csko.cz/forum/showthread.php?...-demence/page2

    Jinak teď už se ani omluvou nezachráníš, když jsem ti musel říct jak se máš zachovat, když uděláš chybu.

    Mám otázku, nemáš v životě něco, co by jsi chtěl za ty tři dny stihnout? Jít třeba ven, najít si babu, nebo pokecat s kamarády, nebo je pro tebe csko life tak důležitý, že nevydržíš tři dny?

    Za mě jsi se na serveru prostě projevil jak idiot, přišel jsi na forko, kde jsi se projevil jako ještě větší idiot a já prostě idiotům bany neruším (omlouvám se vulgarismy:(). Vadilo ti, že máš normální ban a ne zákaz, tak jsem ti zkrátil ban a dál zákaz. Větší ústup ode mě nečekej, protože jakmile dostaneš unban půjdeš na server, kde není admin, budeš se dal chovat jako blbec, narušovat hru ostatním a úmyslně kazit hru. A takový lidi tam přesně potřebujeme.

    Všichni nadávají na to, že na JB simonuji děti a když si člověk myslí, že hráč který (aspoň podle hlasu) je věkově víš nebude delat píčoviny, tak uvidí, že je to jenom retard, který tam chodí škodit ostatním. Patříš mezi ty co se vysmívají a dělají srandu z dětí co simonuji aniž by sis všimnul, že to dítě simonuje líp a dokáže projevit alespoň malinko respektu.

    Propleskni se, dík
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Tam není nic o mojí dmnci jen ti co píšou proti mě tak řeší zbytečnosti ,druhá půlka lidí se mě zasmála,ale ty vidíš všechno jako urážku.
    Urážky nechme stranou,urážet se přes internet vzládne každej.
    Půjdu k věci ,sám si psal že jak se vyjádří admini tak uvidíš sám a podle toho založíš ban,jelikož ti tu psala Britny,psal Burak,Latins. že mám mít ban jen k CT max na týden ti nic neříká.
    Nejsem spokojený s udělěním normálním banem na 3 dny a k ct na 14 dní.(přejetí 2 ct v ct teamu je max na 3 dny u ct jak se píše+přejetí ve fun modu 1 t přitom jsem hned umřel mi to prostě nesedí ty bany,myslím že nikomu.)
    Tak se vzpamatuj a ber taky pravdivé názory ostatních ,NE jen svoje.

    Jestli ti nestáčí názor 3 adminů ,které ani nebereš v potaz,k tomu mi hned změníš ban k horšímu tak kdo se pak musí proplesknout ?!
    Naposledy upraveno Kotlys; 16-01-17 v 10:52.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  8. #23

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Zákaz k CT jsem zkrátil na týden, ban jsem zkratil na jeden den (čili vyprší za asi 6 hodin). Počítej s tím, že si na tebe dám pozor.
    A admini co byli pro zkrácení nebo pro UB, nedivte se, až si tam z vás každej bude dělat prdel. Postupem času tu bude mít hráč větší slovo než admini a to jen díky tomu, že nechcete tvrdě trestat dementy.
    Jestli takovýhleho typka chcete podporovat, dejte UB Daxerovi.
    Ještě můžeme dát Kotlickovi třeba spešla

    E:. Tohle už Lockenete než si to rozmyslim
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Tak díky.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  10. #25

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Jelikož s tím poukazuješ i na mě, že nedávám dostarečně tvrdé tresty, tak musím podotknout, že respekt Admina záleží z velké části na charakteru.

    - Trestám v první řadě podle závažnosti a potom se dívám na Historii trestance. A nemyslím si, že mám nějak moc jemné nebo příliš tvrdé tresty.

  11. #26

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Jelikož s tím poukazuješ i na mě, že nedávám dostarečně tvrdé tresty, tak musím podotknout, že respekt Admina záleží z velké části na charakteru.

    - Trestám v první řadě podle závažnosti a potom se dívám na Historii trestance. A nemyslím si, že mám nějak moc jemné nebo příliš tvrdé tresty.
    Blbě si mě pochopil, já nereagoval na tvoje tresty a délky banů, ale na to, že podporuješ krátké bany u debilů, jake je tenhle
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #27
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    když T přejede T při módu - Ban za nevěnování módu na 3 hodiny max.
    když CT přejede CT - Ban za demenci na 3 dny k CT max.

    Co tu vidím za ty délky banů, tak bych to považoval za překlik.

    E: Lidi co tam budou dělat pořád bordel, se stejně vyřadí sami z JB po 20 banech
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 16-01-17 v 14:53.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  13. #28

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Kotlíček se nikdy nepoučí .. prostě, někdy jsi na serveru fajn, ale někdy se fakt chováš jako idiot, tak se pak nediv, že je s Tebou jako s idiotem jednáno i tady na forku. Když příjdu na server, jsi normální, se všema se kamarádíš, je sranda. Ale jakmile prostě nikdo není na serveru z vyšších, vše Ti je jedno, děláš něco aniž by sis uvědomoval co a pak se divíš, že tu jsou thready jako tenhle. Zkus se vzpamatovat.

  14. #29
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Blbě si mě pochopil, já nereagoval na tvoje tresty a délky banů, ale na to, že podporuješ krátké bany u debilů, jake je tenhle
    Debil je asi každý kdo dostane ban,mimochodem tebe moc nepotkávám na jb,tak mě nemůžeš soudit jen tady na forum,já píšu bez mozku ,protože to jinak nejde.
    Ve hře se chovám normálně ,někdy ujedu jako každý.(k tomu přejíždění ,jsem chtěl prostě ze srandy pro pobavení,přes nos mi profrčí myšlenka přejíždění,že to dělá každý i admini a pak se to stane...).
    Stejnak od těd to budu točit jak Mr.slisši co točí celou dobu jak hraje a budu vám to dávat na forum ,vyčístím vám půlku servru do pár dnů :).
    Naposledy upraveno Kotlys; 16-01-17 v 17:15.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  15. #30
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •