Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Superhero,Malá aktivita

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Uganda
    Příspěvky
    221

    Exclamation Superhero,Malá aktivita

    Ahoj,troufnu si říci že SH upadá proč ? Žádný admin se o ten server nestará (Jedině Samčo) Ale nění žádný admin na SH což je velká chyba a také nechodí bohužel noví lide protože Neustále někdo Kopíruje nějaké lvl 40 a já celý den nejsem na SH a snažím se co nejvíc tohle eliminovat a vždy když něco takového vidím (kopírování) tak hlásím Samčovi...popř: házím hodně na forko stížnosti.

    Zkrátka řečeno tenhle server upadá protože se o něj nikdo nestará.
    A to že o ten server je malý zájem neznamená že se na něj musí kašlat.
    Prosil bych názor od více lidí a myslím že i méně skušený člověk by se jako aktivní admin na SH určitě hodil. :)
    To je vše :) Přeji pěkný zbytek dne.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Superhero,Malá aktivita

    Hrám na Superhero niekoľko rokov a nový admin aktivitu nezvýši, akurát tak zabanuje kopírky a bude tam ešte menej hráčov.. jediné, čo pomáha takýmto serverom je reset.. ten tu bol už takmer pred 4 rokmi (19. 2. 2013). Nebudem nič navrhovať, level na max mám a aj v ranku mám nejaké to umiestnenie takže mne to je jedno, tak či tak sa aj po resete vráti tento problém len to bude trvať ten rok dva pokiaľ sa to prestane hrať


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Uganda
    Příspěvky
    221

    Odpověď: Superhero,Malá aktivita

    Ale musí existovat cesta jak by se mohl tenhle server oživit..

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Superhero,Malá aktivita

    Treba vymyslieť.. ale žiaľ osud takýchto serverov končí keď dosiahnú viacerí hráči max lv, niektorí skončia a niektorí zostanú a kvôli nim tam nováčikovia nepôjdu hrať


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Superhero,Malá aktivita

    Citovat Původně založeno Tobik Zobrazit příspěvky
    Ale musí existovat cesta jak by se mohl tenhle server oživit..
    Udělej si reklamy na yt a ostatni social. sítě, jak je sh skvělý... asi jediná cesta ktrerá by mohla zabrat..., obecně aktivita na nějakých serverech upadá.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Uganda
    Příspěvky
    221

    Odpověď: Superhero,Malá aktivita

    Také mě mrzí že všechny ovečky jdou na CS:GO já radši klasiku 1.6 mě GO přijde jako Pay for skin a nějakej "tryhard" za tož csko 1.6 je v hodně ohledech takovej pohodovej i když i na csku jsou "tryhard" servery neříkám :)

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Superhero,Malá aktivita

    Citovat Původně založeno backpase Zobrazit příspěvky
    Treba vymyslieť.. ale žiaľ osud takýchto serverov končí keď dosiahnú viacerí hráči max lv, niektorí skončia a niektorí zostanú a kvôli nim tam nováčikovia nepôjdu hrať
    No tak ako ja hrám každý deň SH a každý deň riešim 2 nicky, na ktorých sú stále aktívny iný hráči a nie ich majitelia (eFc, unnamed) tým chcem povedať, že každý deň riešim tých hajzl*v (môj nick v hre [*^S.V.K^*]Mr.M0NSTER) a stále ich musím vyháňať ale niekedy si z toho robia srandu aj keď ich nespočet krát zabijem. Ja sám nechávam žiť slabších lebo je nefér keď väčší a skúsenejší hráč zabíja slabších hráčov. Jediné riešenie je buď reset tých nickov alebo reset celého servera (len pokiaľ by sa tam pridali nové veci) iné riešenie asi nie je. Ja sám steam nemám tak všetko hlásim tu na forku samčovi asi najviac lebo nikto iný by na server neprišiel. Príde pokiaľ má čas. Musím povedať, že samčo je asi ten najlepší admin akého poznám. Pokiaľ chcete pridajte si ma na steam, steam účet mám ale nemám nič kúpené nick: BaNd1tA3

  8. #8
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Superhero,Malá aktivita

    Ja by som bol tiež za reset. Avšak tak:
    - Aby sa pridalo +10 levelov max (50).
    - Bol by len reset levelov. Lebo veľa hráčov čo mali naozaj česť a už to hrajú zriedkavo, by prišlo o rank a väčšina hráčov v top 10 mala seriózne veľmi šľachetné skutky a činy v tej hre. Ak by prišli o rank bola by to veľká škoda ktorú by späť nenahrali. (Ja nie som top 10 ak by niekto na to narážal aj keď som tiež veľa radil nováčikom a pod.)
    - Otvorili by sa servery max lvl 20, max lvl 40, max lvl 50
    - Lebo skoro vždy nováčikovia písali že, nie je ľahké expiť proti lvlom 40 s lvlom 0 tak by mali možnosť sa expiť ako podobné lvli. lvl 0-20. Leveli 21-40 a leveli 41-50. A tak som hral proti nim s 9mm pistoľou par týždňov až ma to omrzelo. Lebo som behal s pistolou, bojoval som proti nováčikom a zrazu prišiel jeden lvl 34 a všetkých zastrelil za 20 sekund. A keď bol proti mne, schovával sa za nich a používal ich ako štíti.
    - Mohli by sa pridať nový hrdinovia ako:

    Poseidon neutopí sa vo vode, regeneruje sa vo vode, strieľa o 40% presnejšie keď pláva.
    Thoric syn Vikingského boha (tuším ak sa mýlim tak pardon :D) Mal by kladivo ktorým by robil veľké škody, na 6 metrov napríklad, aj cez steny a odhodil by nepriateľa.
    Merlin (mocný mág čo vyvolal draka) dokázal by napríklad niečo spawnovať. By sa v jeho okolí niečo zrodilo vojaci, alebo aj drak či dačo a pomáhalo by mu to bojovať s nepriateľmi. Každých 10 sekúnd znovuzrodenie služobníka po smrti a max troch alebo tak.
    Potom napríklad ako je zeus tak bohyňa vojny, (ma tiež svoje meno, teraz ma nenapadne :D) od lvl 50 dá hp hráč nebude mať 1000hp ale 1400hp...
    Čínsky hrdina Rambo. Od lvl 45 napríklad hráč sa bude spawnovať s guľometom čo strieľa o 20% presnejšie a ma o 100% zvýšenú kadenciu. Takže nevystrelí 50 nábojov, ale 100, za rovnaký čas.

    Hrdinov čo sa dá použiť je ohromne veľa. Dalo by sa aj lvl 80 spraviť. Len vybrať čo ktorý by robil, aby sa schopnosti neopakovali.
    Naposledy upraveno Military; 11-11-17 v 00:50.

  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Superhero,Malá aktivita

    Keď už robiť viac serverov nerobiť spoločný rank, resp. na tie nižšie ho nedávať lebo to dopadne ako pred pár rokmi.. niektoré "silné" 30tky chodili na lv 15 a tam zabíjali všetkých a rankovali, na hlavnom serveri nevedeli a keď som chcel hrať na lv30 nebolo s kým.. resp. obmedziť, že ak má hráč lv 21 tak ho to nepustí na server s max lv 20 (ani mu to nedá späť na 20)..

    Keď už prerobiť tak určite viac levelov a nové schopnosti, to by mohlo byť, možno by to pritiahlo hrať aj mňa :)


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  10. #10

    Odpověď: Superhero,Malá aktivita

    S timto serverom sa to nepohne, treba byt realista
    Spoiler Spoiler:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •