Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: gongo489

  1. #1

    gongo489

    Ahoj som hracŤ menom Gongo/CLAN/-Autik prave som dostal ban na rok a tu je napisane kvôli comu :"AB a jeste k tomu nehorazna demence. Pa za rok" By admin ZEUS1 chcel by som sa stymto adminom porozpravat a spytat sa cosom spravil a jak vie ze mam cheaty ked ich vobec nemam... kludne sa spytajte aj chalanov s ktorymi hravam a volavam a to su : ^[Svk]*DJ_Mr.H a Marzippan a oni vam to ptvrdia... :p Mate zlych Adminov a nevedia davat bany....
    Naposledy upraveno gongo489; 16-01-17 v 20:48.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: gongo489

    Hráč Gongo/CLAN/-Autik
    Typ banu IP adresa
    SteamID VALVE_0:0:148738409
    IP adresa 213.181.130.94
    Udělen 16-01-2017 - 20:21
    Délka BANu Trvalý
    Vyprší nepoužito.
    Důvod AB a jeste k tomu nehorazna demence. Pa za rok
    BAN dal Admin ZEUS1 (ZEUS)
    BAN dal Server csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)
    Screenshot 16-01-2017-20-21-59-xtr12700.jpg

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: gongo489

    Ano jsem velmi zlý admin, který dává bany jen tak....

    http://csko.cz/dema?UPD=5yLpqQPy

    Ale nejdřív by ses měl zamyslet nad sebou. Nemám o čem se stebou bavit. Nikoho se ptát nebudu, podívej se na demo, to je důkaz proč si dostal ban. Klidně to pošlu Tvým kamarádům z klanu, aby věděli co měli v klanu za cheatera....
    Naposledy upraveno ZEUS; 16-01-17 v 21:12.

  4. #4

    Odpověď: gongo489

    kápo ja a cheater a popremislat nad sebou to skôr ty kamo minulu hru no asi pred mesiacom som mal 64ku20 a nikdo mi nedal ban nikdo!!! teraz som mal skore 6ku1 a to som tiez len z awp a ty mi das ban ???????? mozem este jedno ano je to v tom demu ale co som spravil vysvetli mi slovo nehorazna demence ved som bol len na t spawne dal som 3 kill v doroch a isiel som na mid tam ma dali a zrazu perma co to ku...? uvedom sa co robis este som dotoho dlho nehral cs a este dnes som si konecne stiahol csko a hned ban za to ze som dal 3kill v doroch na long co je lahke trafit a to je ta demece ako zatia si tu len ty dement .........

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: gongo489

    Ale mě to vůbec nezajímá Tvoje pohádky, neznám a ani znát nechci, čo bolo to bolo. Teď si dostal ban a tečka. Jestli se ostatní admini shodnou, že tam je AB, tak máš bohužel po funuse. Díval si se na celé demo ? Maličko ti to cuká, ale jen malinko....
    Nehorázná demence.... máš bombu a co s ní asi máš udělat, když jí máš ? Ano běžet se spoluhráči na Ačko či Béčko a ne tam kempit na spawnu a enemy....

  6. #6

    Odpověď: gongo489

    ty žebrá za 1 to demo nejde a za 2 asi nepôjdem so bobou hned naplant ked som vedel ze v doroch na longu su asi 3 a ked som ich dal tak nikde uz inde neboli nasi len na mide a tam ma aj dali a to je nehorzna demence ?????? ved kurw... niektory tu bombu ani neplentnu ked je cisty plant a nedostanu ban no mozno hej ale nie perma __ to ako za jedno kolo čo som neplantnul bombu mam perma daj mi aspon tyždnovi ale ab na 100 pr nemam ked sam na cheatrov nadav

  7. #7

    Odpověď: gongo489

    ved keby mam ab tak mu na tom mide dam hlavu a nesiel som plantnut kôli tomu ze na becku jeden bol a chcel som to zebrat cez mid ze tam nikdo nebude ale co uz wh nemam a nevedel som o tom pochop to uy to ze som isiel na mid z bombou a plantovat na b to je zle

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: gongo489

    Jak ti nemůže jít to demo ? :D :D sorry ale to je stará vyhovorka :D Fajn nebudu se stebou hádat :D nechme bombu bombou... Za mě tam to AB je. vyčkej na vyjádření ostatních adminů... Do té doby se měj.

  9. #9

    Odpověď: gongo489

    čau no pozrel som si to demo ktory moment ta predsvecil o tom ze mam ab ??? presny cas ?

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: gongo489

    Tak fajn začínáme...

    50:52 - Cuknutí ? hmm
    50:57 - cuknutí na hlavičku
    51:15 - Co to bylo ? :o
    51:45 - ???
    52:52 - opět další cuknutí .... stále nic ? Fajn
    53:23 - další cuknutí
    53:32 - Nějak ti to s Glockem cuká ne ?

  11. #11

    Odpověď: gongo489

    Takže fajn Povedz mi kolko bolo cuknuti ? 4nie ? Povedz mi kolko z tych cuknuti boli hs ? a kolko killov bolo z cuknuti ? AB sa rovna HLAVA moj zlaty ja som samizda ani jeden kill stoho nedal :D :D ale máš pravdu som dement keby mam ab tak sa zakem.... a čupel by som a daval hlavy ale kukni ako hrám ako dement z abečkom že no máš pravdu velku kámo s glokom cuknuti :D :D :D :D

  12. #12

    Re: gongo489

    ab
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  13. #13

    Odpověď: gongo489

    Abe abe abe abe
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268

    Odpověď: gongo489

    Aimbot.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: gongo489

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •