Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: CS:GO Team SK/CZ

  1. #1


    CS:GO Team SK/CZ

    Čauko hladáme 3 hráčov na hranie CS:GO aktívne.Sme dvaja a náš rank je MG čiže hladáme niekoho v podobnom ranku..čo sa tíka odohratích hodín tak ja mám len 65hodín ale to mám teraz nový účet lebo moj som predal bratrancovi a tam som mal odohratých cca 500 hod. Hráč ktorý by mal zájuem bude odskúšaný či zvládne zahrat podla naších prdestáv a tím nechcem povedať že musí byť lepší ako my ale musí odohrať snami 3 kompeti a po 3komp. sa rozhodne či ho zobereme.Dalšia vec je že hráč musí mať najmenej 17 rokov aby som bol ferový lebo moj kamoš má 17 inač by som to dal až 18+ :D A čo sa tíka hrania CS:GO tak to sa dohodneme potom cez skype či TS3 ... Budeme trenovať flash,smouk,granade,aim a všetko ostatné čiže nebudeme len hrát kompeti my sa budeme zlepšovať a preto vás prosím píšte my len ked máte vážne záujem.A ak sa bude dať tak by sme sa chceli zúčastnovať aj Turnajov najprv tích základných a potom časom vyššie :D
    Viac info na Skype alebo TS3.
    Naposledy upraveno NeonSk19; 02-02-17 v 17:38.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603


    Odpověď: CS:GO Team SK/CZ

    Veľa štastia, hrať tímovo je 50% úspechu :)
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  3. #3


    Odpověď: CS:GO Team SK/CZ

    Jo díky my stím počítame ale ak sa zohrajeme ako team a budeme dobrý tak čím viac sa budeme zlepšovať tím viac bude % na výhru :D

  4. #4


    Odpověď: CS:GO Team SK/CZ

    Zdravím, hľadám 4 hráčov ktorý sú aspoň do ranku MG (ja som gold 4 ) ktorí chcú niečo v tom csgo dokázať a boli by schopní trénovať na tie menšie turnaje potrebujem už nejaký team chcem sa posunúť vyššie pokiaľ by sa našli ľudia ktorí majú záujem tak mi napíšte na skype drakdavidlordos alebo si ma pridajte na steamu-Ragnar.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    51


    Odpověď: CS:GO Team SK/CZ

    Caute, hladam ludi do teamu ranky LE+ mam odohratych 2k hodin.

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153


    Odpověď: CS:GO Team SK/CZ

    Ja pôjdem xD

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346


    Odpověď: CS:GO Team SK/CZ

    jsem dmg xd
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •