Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Lagy

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Lagy

    Panove neviem, co sa to tu deje ale cim dalej tym viac vam tu zombie hlavne revolution a apokalypsa laguju. Na zahranicnych serveroch nemam absolutne ziadny problem hra tam dokonca ovela viac hracov nez tu a hra je tam hladucka a plynula to tu je problem na csku.

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post425620
    na tejto masine a s dobrym internetom neni mozne aby bol problem u mna hlavne ked inde to funguje vsetko v pohodicke.

  2. #2

    Odpověď: Lagy

    Mozem potvrdit ze sa to deje len na zombie, nikde inde som to nepostrehol.
    Spoiler Spoiler:


  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Lagy

    Môže to byť vyvolenými pri zamoreniach, na revolution nočným videním, baterkami a niektorými klasickými zm mapami - napríklad kyblikarna, krof1, kotelna b2 atď.

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Lagy

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Môže to byť vyvolenými pri zamoreniach, na revolution nočným videním, baterkami a niektorými klasickými zm mapami - napríklad kyblikarna, krof1, kotelna b2 atď.
    Urcite nie, predtym to mohlo byt ako len chcelo hra bola plynula bez lagov a mohlo sa diat co len chcelo. Toto zacalo robit necele dva tyzdne do zadu. Niektore mapy su ok napr dustlands, ale ked je server vytazeny tak aj tam sa to zacina sekat.

  5. #5

    Odpověď: Lagy

    Som zazil ze to lagovalo len pri 15 hracoch cize zadne zamorenie alebo nemesis a najcastejsie sa mi to stava pri duste
    Spoiler Spoiler:


  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: Lagy

    tiež mi seka ale len na revolution mam 200-250fps ping 35-37 a revolution laguje ale zase na 2 pc tam mi to ide bez lagov
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •