Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 47

Téma: Práva na střílecí servery

  1. #31
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Ne (dostal VAC ban, aj ked na CSGO, proste cheater mentalita).
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  2. #32
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno LeBaux Zobrazit příspěvky
    Ne (dostal VAC ban, aj ked na CSGO, proste cheater mentalita).
    Kdybych měl cheater mentalitu, už bych běhal po serveru zaplej i teď a to jsem tam hrál celkem dlouho před tím, než jsem se rozhodl si o práva vůbec požádat.

    Já můžu názor brát vážně možná od Dieho, nebo od někoho, kdo tu je dlouho a žádnej fail nemá. Ale zrovna Tvé adminování tu je obrovskej fail, takže bych šoupal nohama a nevyjadřoval se k druhým :)

  3. #33

    Odpověď: Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Kdybych měl cheater mentalitu, už bych běhal po serveru zaplej i teď a to jsem tam hrál celkem dlouho před tím, než jsem se rozhodl si o práva vůbec požádat.

    Já můžu názor brát vážně možná od Dieho, nebo od někoho, kdo tu je dlouho a žádnej fail nemá. Ale zrovna Tvé adminování tu je obrovskej fail, takže bych šoupal nohama a nevyjadřoval se k druhým :)
    Admin sa k žiadostiam vyjadrovať má
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Váš anonym:

    Chcel som sa nevyjadrovať ale evidentne nemám na výber. Začnem okurkov, dám ti takú rečnícku otázku a to : Od čoho sa odvíja tvoje pro? Z tvojho príspevku nie je nejak jasné, prečo dostal pro. Mal som česť s týmto kandidátom o práva hrať zopár hier, povyprávať sa a tak ďalej. Preto som sa vyjadril. Napísal som tam aj, že ten post slúži na to aby ste si to pro premysleli, skorej než mu to tam ako hazelhofovia hodíte bez rozmýšlania. Lebo například post číslo 3 od Buráka, mi prišlo, že len vie že na forku bol v jednom čase modrým písmom, a nič viac. Tak sa na mňa nenehnevajte, že hádžem „zlé svetlo“ na žiadosť v ktorej by mala by byť úplná tma. Ale nie som nič viac ako obyčajný hráč, teda či tuto v tejto žiadosti budete svietit mne osobne môže byť jedno. Predošlí post odo mňa neboli možno faktami podložené věci, ale jedna věc je tá, že nemám dôvod tu na niekoho kydať hnoj a vravieť že ho sprchujem. Pozerám si tieto žiadosti a u 75% ľudí, mám k nim čo povedať ale nepoznám ich tak dobre ako tuto uchadzača, takže sa nevyjadrujem. To čo je v prvom príspevku odomńa, sú to (pre veľa ľudí z Vás) len bláboli na TSku ale z týchto blábolov som sa dozvedel aj o iných „Exadminoch“ , ktorí boli zapnutí počas svojich pracovných dôb. A keď si požiadajú o práva oni, uvidíte môj komentár znova. A teraz k tomu anonymovi, je to z dôvodu toho, že keď si niekto prečíta hneď v prvej vete napr. Od Jožka Mrkvičku der Sofelsteina, že píše toto alebo toto tak to hneď zavre lebo vie, že toho týpka nemá buď rad alebo vie, že píše kokotiny alebo vie, že píše slová v ktorých je písmeno „a“ atď. Je úplne zbytočné, že by ste vedeli kto som , keďže sa nemá jednať o to kto som ale o tú myšlienku ktorú píšem. Môžem Vám len povedať, že po prvom príspevku ani nie sekundu po tom ako tam bol poslaný vedel minimálne 1 človek kto som, takže to bolo k ničomu ale stále to má pre mňa ten vyznam čo som napísal před touto vetou.
    A ešte k Anakinovi : Ak ti ten člověk neprišiel zaplí tak ignoruj môj prvý post a prejdi na ďalší príspevok. Ja sám som bral uchádzača ako skill ale po tých slovíčkách čo povedal v tých časoch som si povedal: Tak som sa zmýlil. Čo sa týka jeho vystupovania, tak myslím, že som nemal problém, mal ho inteligentné (neviem ako to má teraz) ale aj kvôli nemu som si myslel, že to je ostrielanec. A máš pravdu v tom, že každý z Vás má nejakú tú hranicu, ktorej verí a keď to prejde nad tak už to odsudzuje a vraví, že je to hovadina. A preto je to na každom z Vás ako sa k tomu môjmu príspevku predošlému postaví. Napr. Okurka sa postavil k tomu tak, že si vybojoval 4 palce dole z 5tich, a tiež ako on nechápem význam jeho postu keďže tam napísal pro bez akéhokoľvek dôvodu.

    btw: Všetko najlepšie.

    Snáď som napísal všetko. Prajem priemne čítanie a k tejto žiadosti pokiaľ nebude fakt veľký dôvod sa vyjadrovať už nebudem, čo som chcel som napísal
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  5. #35
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Píšeš tu pičoviny, cheatoval si s nami na GO lebo si nestihal s noobiqom. A nebol to jeden zapas, cize mas cheater mentalitu. Nezvladas = zapinas.
    Navyše posledný ban máš 84 dní starý a ten je na 1.6, predtým si dostal ban na CSGO.
    Sorry ale toto nemá čo robiť medzi adminami - kto vie koľko máš tých VAC banov.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198060849350/
    + co som o tebe pocul si chronicky klamar v realnom zivote, furt si nieco vymyslas aby si zapadol.
    Proste nie si doveryhodny a mozes si za to sam.

    Dalsia vec co ukazuje ze nie si vhodny ako admin je, ze sa nevies ani obhajit. Pouzil si logicku falaciu tu-quoque, precitaj si nieco o tom https://yourlogicalfallacyis.com/tu-quoque
    Navyse nie len ze si pouzil uplny trash argument, nie je ani pravdivy.
    Nemas sa cim obhajit a uz teraz dokazujes ze tu nemas co robit.
    Naposledy upraveno LeBaux; 26-02-17 v 18:58.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  6. #36
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno LeBaux Zobrazit příspěvky
    Píšeš tu pičoviny, cheatoval si s nami na GO lebo si nestihal s noobiqom. A nebol to jeden zapas, cize mas cheater mentalitu. Nezvladas = zapinas.
    Navyše posledný ban máš 84 dní starý a ten je na 1.6, predtým si dostal ban na CSGO.
    Sorry ale toto nemá čo robiť medzi adminami - kto vie koľko máš tých VAC banov.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198060849350/
    + co som o tebe pocul si chronicky klamar v realnom zivote, furt si nieco vymyslas aby si zapadol.
    Proste nie si doveryhodny a mozes si za to sam.
    To co píšeš jsou sice známá fakta, ale DarkAspekt ti to vysvětlí:

    1) Adminování ti stouplo do hlavy
    2) Pořádně jsi nečetl jeho příspěvky až do roku 2011
    3) Tvůj názor pro něj nic neznamená

    Sečteno podtrženo já bych ho i tak vzal, co bando?

  7. #37
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno LeBaux Zobrazit příspěvky
    Píšeš tu pičoviny, cheatoval si s nami na GO lebo si nestihal s noobiqom. A nebol to jeden zapas, cize mas cheater mentalitu. Nezvladas = zapinas.
    Navyše posledný ban máš 84 dní starý a ten je na 1.6, predtým si dostal ban na CSGO.
    Sorry ale toto nemá čo robiť medzi adminami - kto vie koľko máš tých VAC banov.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198060849350/
    + co som o tebe pocul si chronicky klamar v realnom zivote, furt si nieco vymyslas aby si zapadol.
    Proste nie si doveryhodny a mozes si za to sam.
    Já jsem nestíhal s noobiqem? Byl lepší, ale to neznamená, že si zapnu. Vždycky se najde někdo, kdo bude lepší než Ty, to nebyl účel, abych byl lepší. Hrál jsem s ním rád, hráli jsme spolu celkem dlouho, než si našel nový spoluhráče.

    K tomu banu na 1.6 máš své řečeno, nevím, jestli jsi tak natvrdlej, nebo to ze sebe jen děláš.

    A jak Ty konkrétně, TY, můžeš vědět o mém soukromém životě? To by mě hodně zajímalo, kde tohle bereš a jestli mi řekneš, že od noobiqa, tak se Ti vysměju. S lidmi které znám v reálu a hrajou csko, od kterých by ses něco takovýho mohl dovědět, se nebavím až natolik, aby zrovna oni mohli něco takového vypustit. Protože věř tomu nebo ne, nevytvářím si kamarády na internetu :) Já nemám důvod někam zapadat, já jsem svůj a řekne Ti to každý, kdo mě doopravdy zná, ne to co sis právě Ty vycucal z prstu.

    Každopádně nevidím smysl v tom, aby mě tu hodnotil admin, který je tak neschopný a nemůže hráčovi prokázat cheaty bez používání vymožeností (viz.beast). Takže pro Vás adminy zřejmě podstatný názor každého z Vás, pro mě jako by tu někteří nebyli.

    Abych Vám tu nevisel dlouho v žaludku, když je to tu tak jasný případ, napište Saintpepovi, ať tu přijde dát své Proti a můžete být spokojení.

  8. #38
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Já jsem nestíhal s noobiqem? Byl lepší, ale to neznamená, že si zapnu. Vždycky se najde někdo, kdo bude lepší než Ty, to nebyl účel, abych byl lepší. Hrál jsem s ním rád, hráli jsme spolu celkem dlouho, než si našel nový spoluhráče.

    K tomu banu na 1.6 máš své řečeno, nevím, jestli jsi tak natvrdlej, nebo to ze sebe jen děláš.

    A jak Ty konkrétně, TY, můžeš vědět o mém soukromém životě? To by mě hodně zajímalo, kde tohle bereš a jestli mi řekneš, že od noobiqa, tak se Ti vysměju. S lidmi které znám v reálu a hrajou csko, od kterých by ses něco takovýho mohl dovědět, se nebavím až natolik, aby zrovna oni mohli něco takového vypustit. Protože věř tomu nebo ne, nevytvářím si kamarády na internetu :) Já nemám důvod někam zapadat, já jsem svůj a řekne Ti to každý, kdo mě doopravdy zná, ne to co sis právě Ty vycucal z prstu.

    Každopádně nevidím smysl v tom, aby mě tu hodnotil admin, který je tak neschopný a nemůže hráčovi prokázat cheaty bez používání vymožeností (viz.beast). Takže pro Vás adminy zřejmě podstatný názor každého z Vás, pro mě jako by tu někteří nebyli.

    Abych Vám tu nevisel dlouho v žaludku, když je to tu tak jasný případ, napište Saintpepovi, ať tu přijde dát své Proti a můžete být spokojení.
    E: Já tu taky neobhajuju cheating jako takovej, pokud sis nevšiml, já tu dokonce ani neobhajuju důvody, jen Ti je vysvětluju a Ty si stále meleš svou.

  9. #39
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Práva na střílecí servery

    Dokola si tady kálíš do huby:

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Ten ban byl udělen před 2 měsíci, ale cheatoval jsem 2 roky dozadu.
    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    ty steamy jsou zabanované 3, z toho u všech jsem věděl, že ten ban přijde, jelikož to byly public cheaty, který byly detected, což i ten chabý wire od Valve rozezná maximálně do 2 dnů od zapnutí
    A lidi s tebou nepřestali hrát GO, protože si "našli nové spoluhráče", ale protože po 3 VAC banech za sebou už ti přestali baštit ty tvoje povídačky co víříš i tady...
    Tady není objektivně o čem debatovat, tvoje persóna je úplně jiný odstavec, který teď není nutno rozebírat.

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    To je zase šaškárna.

    Pokud nejsi úplný kokot (bohužel tvoje posty zatím mluví o opaku), tak bys měl už dávno vědět, že tahle žádost je zbytečná a práva tu nedostaneš. Může se ti zdát, že tvoje argumenty jsou validní a připadáš si, jak jsi tu všechny (kteří napsali "proti") vyownil. Realita je bohužel taková, že seš zapatá špína, která: 1) ještě nedospěla do fáze mentálního vývinu, kdy by byla schopna argumentovat za základě faktů, 2) žije v iluzích, že všichni admini Kotelny, kteří tu nejsou od jejího založení, jsou totální kokoti, 3) myslí si, že Saintpepo je slepý blb, který si neověří vše, co tady bylo napsáno. Dovol mi uvést to na pravou míru. I když pokouříš pérka několika kotelňáckým adminům, aby ti napsali "pro" a vychválili tě do nebes, pořád tu bude pár těch, kteří nejsou stupidní a to svoje peprné "proti" ti dají.

    Pominu-li fakt, že neznáš důvod, na základě kterého dostal beast ban od Bauera, pořád ti nic nedává právo osočovat kohokoliv, kdo do tvé žádosti napsal. Je to veřejná žádost a tvoje reakce jí zrovna nepřidávají. Ne, že bys to neměl spočítaný už od začátku, jen se ti snažím ukázat, že ze sebe děláš ještě většího blbce než by bylo nutné.

    PROTI :)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  11. #41
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Práva na střílecí servery

    Ne, já jsem se tu celou dobu bavil o 1.6ce, ne o goučku.

    A takhle to bylo i před úplně prvním VAC, co jsem dostal. Noobiq začal hrát s Drugim, Vejcem, Jinkem a Zajdou, občas mě pozvali, když jim chyběl last. Že pak se mnou kvůli tomu přestali hrát je pravda, já bych udělal to stejný, ale zkus si zjistit fakta prvně, než začneš něco psát, stejně jako Lebaux :)

  12. #42

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Hm... Jakmile dá někdo pro, tak jsi jak milius, ale jen co někdo dá proti, už kolem sebe kopeš. Za mě osobně NOPE už kvůli cheat historii, nehledě na chování tady v žádosti.


    "He gave them the heebie-jeebies. He had nothing else to give."





  13. #43
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Rozmyslam ci sa s tebou hadat, ale dam ti jednoduche fakty... dostal si VAC 2 mesiace dozadu, to je FAKT.
    Cheatoval si s nami na CSGO a kazil tym vsetkym hru, tiez FAKT.

    +ked chces vytahovat kto je lepsi admin... musim to napisat zase - ja som bol admin ked ty si ani nemal CS. PZ,U2,EG. Vyber si. Vsade CHH.
    Co si dokazal ty? Cheatovat jak skurvena nula.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  14. #44
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    To je zase šaškárna.

    Pokud nejsi úplný kokot (bohužel tvoje posty zatím mluví o opaku), tak bys měl už dávno vědět, že tahle žádost je zbytečná a práva tu nedostaneš. Může se ti zdát, že tvoje argumenty jsou validní a připadáš si, jak jsi tu všechny (kteří napsali "proti") vyownil. Realita je bohužel taková, že seš zapatá špína, která: 1) ještě nedospěla do fáze mentálního vývinu, kdy by byla schopna argumentovat za základě faktů, 2) žije v iluzích, že všichni admini Kotelny, kteří tu nejsou od jejího založení, jsou totální kokoti, 3) myslí si, že Saintpepo je slepý blb, který si neověří vše, co tady bylo napsáno. Dovol mi uvést to na pravou míru. I když pokouříš pérka několika kotelňáckým adminům, aby ti napsali "pro" a vychválili tě do nebes, pořád tu bude pár těch, kteří nejsou stupidní a to svoje peprné "proti" ti dají.

    Pominu-li fakt, že neznáš důvod, na základě kterého dostal beast ban od Bauera, pořád ti nic nedává právo osočovat kohokoliv, kdo do tvé žádosti napsal. Je to veřejná žádost a tvoje reakce jí zrovna nepřidávají. Ne, že bys to neměl spočítaný už od začátku, jen se ti snažím ukázat, že ze sebe děláš ještě většího blbce než by bylo nutné.

    PROTI :)
    Tak jestli to vidíš takhle, určitě jsi četl celou mou žádost, kde je uvedené, že s těmi právy nepočítám a byl jsem k jejímu podání vybídnut.

    Já si nepřipadám, že jsem tu, jak tvrdíš, vyownil ty, kteří mi dali proti. Naprosto v klidu jsem to vzal od Dieho, který to bere objektivně, kdežto zrovna takový Dhaaqu si k tomu přidává ještě jiné věci a takový Lebaux si je dokonce vymýšlí. A já tu nikomu neříkám, aby mi dával pro, jestli si myslíš, že obepisuju adminy a říkám jim, aby mi tam něco krásnýho napsali a k těm právům mě dostali, tak jsi na omylu. A taky nikde netvrdím, že si to Saintpepo neověří a že mi dá z blindu pro. Kdybych z Vás chtěl udělat kokoty, což tu vlastně říkáš, tak bych si udělal nový účet, chvilku tu hrál ve stylu Barona a k těm právům bych se dostal, což není až tak těžký.

    Stačilo mi, abyste mi napsali, že skrz ten cheating nemám šanci a to divadlo jste si mohli odpustit, ani jedna strana na to není zvědavá zřejmě.

  15. #45
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Vieš prečo tebe ten cheating nepríde big deal? Pretože si nikdy nebol admin/chh. Ja som kvôli takým ako ty zajebal 100ky hodín a proste mám odpor voči ľuďom, čo im to príde v poriadku. A tebe to OK prišlo, hral som s tebou.
    Úprimne ma prekvapuje že toľko adminov je tu za to, aby cheater bol admin.
    Je to úplný nonsens, ale ja na kotelne toho nechapem viacej :)
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •