Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: mod - knife ziadost o prava

  1. #1

    Smile mod - knife ziadost o prava

    Meno - Domino

    Vek - 20

    Ahojte znova som tu po viac ako roku od poslednej ziadosti do AT a chcel by som skusit znova poziadat o prava na knife serveroch
    dovod preco sa chcem stat adminom na knife serveroch? - chcem aby hraci dodrziavali pravidla serveru (a aby sa neurazali cez chat alebo mikraky) rozoznam speedhack od lagov (kedze sam som niekedy poriadny lagger :))) ) knifebot rozoznam akurat tak 50% na 50% casom by sa to zlepsilo isto bog by som mal rozoznat a dalsi dovod je ze vecsinou admini nechodia na hlasenia cez ! aj ked su online (resp aspon neukazuje ze na ziadnom servere nieje aktivny admin ze sa mam pokusit o to neskor) aktivita mi sice na knife serveroch klesla ale to stupne naspet

    moje meno na csku + steamid + ip adresa - 5 pRO*DominoSVK STEAM_0:0:139206698 188.120.10.19 SK

    moje bany - vecsinou na vlastnu ziadost admin pikiii vam to dosvedci + 2 ktore som mal ako nonsteamak o ktorych som nevedel minule (co bolo pravdepodobne zdielanou ip adresou vraj som mal wh a travka hack aj ked do teraz som neprisiel na to aky je ten travka hack) a 1 ban o ktorom viem ze som mal na NS-ku ktory som dostal za nepovolene nastavenie (bolo to koly tomu ze som mal nehorazne lagy a mal som nastavene na awp servery cl_cmdrate 30 a cl_updaterate 20 no to sa hned vyriesilo s adminom a dostal som unban) a pokial viem tak viac banov by som nemal mat na steame (okrem tych co som mal na knife servery na vlastnu ziadost) som nemal ziadne bany

    tak dakujem vopred za kazdu odpoved :)

    PS: viem pisat aj s dlznami a makcenami len to ze sa mi to nechcelo pisat takto (pre tych ktorym bude vadit to ze som pisal bez dlznov makcenov a pod. ... )

    EDIT: ak by nahodou trebalo tak tu su moje statistiky http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats...player=4508483

    E2: vsetky ostatne moje mena mate nizsie trochu som patral po hlstats tak tu mate cca moju pribliznu dobu hrania
    Naposledy upraveno DominoSVK; 07-03-17 v 03:03.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: mod - knife ziadost o prava

    Väčšina banov bola na VŽ - potvrdzujem.
    Inak k žiadosti sa momentálne nevyjadrujem.

  3. #3

    Odpověď: mod - knife ziadost o prava

    dik aspon za to potvrdenie banov :))))))))))) a skoda ze sa nevyjadrujes momentalne k ziadosti :) aspon jeden nazor by som vedel :)

  4. #4

    Odpověď: mod - knife ziadost o prava

    Do chvile kym nekupim novy notas lock

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: mod - knife ziadost o prava

    Pak pisni.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: mod - knife ziadost o prava

    Opn. na vl. zd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: mod - knife ziadost o prava

    Pokiaľ nerozoznáš riadne jeden z najhlavnejších knife cheatov, tak nemá cenu ti dávať práva + podľa tvojho správania by som to na admina ešte nevidel.
    Naposledy upraveno sAid; 02-04-17 v 22:27.

  8. #8

    Odpověď: mod - knife ziadost o prava

    said ake spravanie myslis konkretnejsie? mohol by si mi to upresnit?

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: mod - knife ziadost o prava

    Mám na mysli tvoje celkové správanie, či už na fórku alebo na servery, no hlavne sa mi nepáči to tvoje vyplakávanie.
    Žiadosť si môžeme zhrnúť: momentálne nehlási, nehráva na knife, nezáujem o server pravdepodobne, s rozoznávaním cheatov to tiež nie je výhra, dosť nevyspitateľný viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?...-steam-id-a-ip čo ak ťa niekto z adminov naštve, zoberieš si kvôli tomu práva?
    Samozrejme toto je len môj názor, ktorý neber ako hate, ale skôr ako motiváciu to zmeniť.

  10. #10

    Odpověď: mod - knife ziadost o prava

    takze 1. vec ja sa spravam k ludom takto ako sa oni spravaju ku mne cize ak niekto zacne urazat moju rodinu alebo hovorit stale dookola ze som lagger a rypat stale dookola aj ked mu asi 20x poviem ze to ze som lager je len moja vec a moj problem tak samozrejme ze ma to nastve 2. vec vyplakavanie? to ze niekto vkuse blokuje alebo vlakuje a nahlasujem to a nejaky admin pride az o pol hodinu na server ked uz tam ty urcity hraci nie su toto sa neda povedat ze je to vyplakavanie ked napisem cca 15 reportov a nikto neide aj ked je nejaky admin na nejakom inom servery online alebo ak nejake dieta zacne kricat vrieskat do mikrofonu tak to trochu aj vadi a este ked mas bolesti hlavy tak dvojnasobne ja viem da sa dat /mute na hraca ale co kazdu mapu budem robit to iste? a ked mu dohovaram na klude nech aspon nekrici do mikrofonu tak ja som ten najhorsi? tak reportnem ho za zneuzivanie mikrofonu a co sa nestane? nikto nepride viem aj vy mate dost svojich problemov a nemozete byt 24/7 byt online a preto by som vam chcel aj s tymto pomoct dodrziavat aky taky poriadok na knife serveroch 3. vec nie je to tak ze nemam zaujem o server aktivita mi klesla to viem ale mozes sa spytat koprakeka ze hravam teraz na TTT serveroch for fun a snazim sa aj im pomoct aspon reportami o random killoch a random hitovani hracov pytaj sa kludne jeho a potvrdi ti to 4. vec ano neviem 100% rozlisit knifebot to je sice pravda knifebot rozoznam jednym sposobom a to takym ze ked sa postavim dajme tomu za afk hraca a pojdem nanho od zadu a nebude o mne vediet a ked sa priblizim a sekne mu to tak to je jasne ze ten knifebot ma alebo rychlejsim sekanim knife alebo este jednou vecou ze ak sa pozera napr. do zeme a nahle pri hracovy zdvyhne rychlo hlavu a ten druhy hrac dostane head tak to je jasny kb-ckar ale to by som sa casom speedhack rozoznam od lagov na 100% a asi tak na 70%-80% rozoznam aj bog cize s cheatmi sice osobne skusenosti nemam aj ked nejake bany tvrdia o opaku zdielanou ip adresou ked som bol ako NS hrac a 1 ban ktory mate vyzsie ktory som dostal a hned som dostal unban ked som vysvetlil ze to nepovolene nastavenie ktore som mal bolo len koly lagom nastavene tak to ten admin pochopil a hned som dostal unban 6. vec ano na forku som mal tiez iste konflikty ktore som nevyvolal nechcem tu zo seba robit anielika ale branit sa budem nech ma to stoji cokolvek 7. vec urcite si pametas aka bola sranda ked si dosiel na server co som hovoril ja a este jeden hrac cez mikrofon co si sa tomu smial a nie len ty ale aj iny hraci a kazdy ma niekedy svoje zle a dobre nalady napr k tomuto pripade - http://csko.cz/forum/showthread.php?...-steam-id-a-ip to som mal dost tazke 2 tyzdne vtedy vsetko sa mi rucalo ako domcek z nejakych kociek alebo ako sa to hovori 8. vec ja si myslim ze nie je tu zly admin team az na par nemenovanych adminov s ktorymi som uz mal konflikt pretoze som vyjadril svoj nazor prestne tak ako ty na mna teraz proste povedal som to co si o jednom adminovy myslim a to ako to vzal tak to je uz jeho problem a jednej adminke som radsej ani svoj nazor nenapisal o nej cize to je jedno ja si vzdy poviem svoj uprimny nazor co si o nom myslim teda skoro vzdy ak viem ze by to ten clovek "nezvladol" zniest tak to radsej pomlcim ano ja sa to tiez snazim zmenit na sebe o to sa neboj ale ja svoj nazor vyjadrim nech to stoji co to stoji viem ze si v pohode tak nemam co zle na teba hovorit cize no problem s tebou som bol zatial vzdy v pohode nemal som s tebou konflikt aspon pokial viem to by malo byt vsetko ja si cenim tvoj nazor a ako som uz pisal snazim sa tie svoje zmeny nalad krotit a nemusel si mi to ani pisat
    PS: neber to tak ze ti teraz leziem do zadku len koly tomu aby som dostal prava ako sa hovori ale fakt dik za tvoj urcite uprimny nazor

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: mod - knife ziadost o prava

    Aktivita v hre celkom ujde, avšak na knife 3 týždne nič, vystupovanie na serveroch skôr negatívnejšie. Celková znalosť v cheatoch zhrnutá o niečo vyššie.

    PROTI

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: mod - knife ziadost o prava

    Chováním se dle mého na admina nehodíš, na knifu už nehraješ. Chlubit se, že cheaty rozeznáš na 50% taky nic moc. To si rovnou můžeš házet kostkou komu ban dáš a komu ne.

    PROTI

  13. #13

    Re: mod - knife ziadost o prava

    Adminů je dost, takže žádosti se odkládají na neurčito.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •