Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 39

Téma: the bEAST --> wosk

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    the bEAST --> wosk

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 212214)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < the bEAST >
    [AMXBANS] Tvuj nick: the bEAST
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:578565085
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:578565085
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.32
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.32
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < wosk >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================


    Poznamka:


    poprosim admina nech mi da casy kde som tak velmi cheatoval a diery na B plant ta niekedy naucim :)

  2. #2

    Re: the bEAST --> wosk

    Strilet do neviditelneho hrace?

    Mej se blbecku... diky Kotle za help ;)

    https://www.sendspace.com/file/mn9jdj

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    to zaco mam ban? :D aky neviditelny hrac prosim ta? :D

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Chytil si sa do svojej pavuciny klamstiev kiddo.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    ako prepacte asi som vazny sprosty, ale ja neviem o com hovorite, aky neviditelny hrac? mam si stiahnut wh a kuknut to tak aby som tomu pochopil? alebo kde vlastne mam to wh?

    poslite mi prosim vas wh ktore funguje na poyebanom gamesites csku lebo mi ho vypina neustale, a vysvetlite mi zaco mam ban , dakujem
    Naposledy upraveno Samco; 23-02-17 v 23:13. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  6. #6

    Re: the bEAST --> wosk

    Proc derujes krabici do steny? :))


  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    preco by som nemohol dierovat krabicu ked viem ze tam niekde je?.. vsak uz ked som bol na B som ho dieroval z plantu, nechapem

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    prosim ta beee daj mi hltv cas kedy sa toto stalo? ten hrac tam bol a vedel som o nom, preto som sa aj cudoval preco tam nieje a predstreloval som to.. myslel som ze sa odpojil a potom sa zjavil.. nehraj tu na mna divadielko prosim ta.. idem si stiahnut hltv a vsetko to pekne popisem

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    stáhni si , já to jen rychle vystřihnul

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Ty vole, tu je vic lidi nez na premiere noveho odstinu .. :D. Konecne ses propalil, tak si to hezky vyzer ty hade, ale musim ocenit Tvoji snahu, protoze kazda snaha se ceni :-).

    GJ guys

    Demo jsem bohuzel nevidel, akorat jsem mel dle ostatnich mineni pocit, ze uz tam neco 100% je :-).
    Naposledy upraveno DiEAcE; 24-02-17 v 00:55.

  11. #11

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    clear
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    1. otazka: Preco na tom mide prestal strielat na "neviditelneho hraca" ked zmizol? a zacal strielat az ked sa objavil?
    2.otazka: preco do Kotla v katach nestrielal hned, ked ho cez "WH" uvidel ale az po chvilke?
    3.otazka: Ked ma to wh, musel vedet, ze Kotel je pred kabicou, keby je za krabicou, tak je akoby vo vzduchu, lebo je tam vyvysenina, cize by vedel ze je za krabicou, cez jeho "WH" a preco teda, ked bol pred krabicou nedal mu obycajne tapy ako kazdemu ale pustil do neho nezmyselny fullout, ktory je este aj npcu miereny?

    Dufam ze sa dockam odpovedi
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  13. #13
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    38:10 - uvidim hraca na mide
    38:20 - zabijem jedneho, ukaze sa tam dalsi.. viem o nom
    38:30 - idem ho rushnut
    38:35 - predstrelujem pozicku, nikto tam nieje, prestanem strielat, idem pozriet pozicku ktora je dalej ci tam necupi v rohu, zrazu sa zjavi tu pri krabici, dajte si to aj spomalene, btw nechapal som tomu ze hrac tam bol a zrazu nie je a pocul som jeh ovystrely, prestal som strielat, kebyze mam wh a vidim neviditelneho hraca preco by som ho proste nezabil a preco som prestal strielat?
    39:25 - pozri sa dierujem fulloutim, ide mi to dolava dole :(
    40:24 - dierujem fulloutim (ukaz mi kedy inokedy fulloutim, vynimka je na blizku hrac, co zjavne pri tej bedne nebol na blizku)
    42:05 - idem dierovat miesta kde ich pocujem (ano je to prave tam pri krabici)
    42:15 - rushujem katy, viem ze su pri schodoch, dieroval som ich predchadzajuci cas, nikto tam nieje .. vasho neviditelne hraca nevidim, lebo by som strielal hned, mozete si pozriet viac dema ake mam ja reflexy a toto by som reflexol hned... zacnem dierovat po strelbe po ktorej si myslim ze ide z miest kde dierujem...
    42:20 - po fulloute idem prec a hrac je stale nazive.. preco by som nevybral pistol a nedorazil ho kebyze ho vidim ako vy tvrdite? pretoze s pistolom sa dierovat neda :( skoda...
    42:25 - vraciam sa nazad do kat a nemierim zase po hracovi po ktorom som strielal ako vy hovorite, pretoze som vedel ze tam nie je ale zrazu sa objavil.. kebyze mam to wh? tak po prve zabijem ho uz a strielam dokym neskape, alebo vyberem pistol a dorazim ho, alebo ked sa vraciam do kat tak zase zacnem po nom strielat ale ja o nom nemam ani paru... rozumiete vobec tomu? alebo zase budete vsetko riesit len subjektivne?

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Ty vole, tu je vic lidi nez na premiere noveho odstinu .. :D. Konecne ses propalil, tak si to hezky vyzer ty hade, ale musim ocenit Tvoji snahu, protoze kazda snaha se ceni :-).

    GJ guys
    ty si dalsi typek ktory sa snazi ma zabanovat uz dlhu dobu a vidim ze tvoje verdikty su cisto subjektivne, pretoze na moje vyjadrenia ktore tam su nemas argumenty a neda sa ich vyvratit... vidim ze si slaby chh , ale takýchto tu je viac :)

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Citovat Původně založeno beast Zobrazit příspěvky
    38:10 - uvidim hraca na mide
    38:20 - zabijem jedneho, ukaze sa tam dalsi.. viem o nom
    38:30 - idem ho rushnut
    38:35 - predstrelujem pozicku, nikto tam nieje, prestanem strielat, idem pozriet pozicku ktora je dalej ci tam necupi v rohu, zrazu sa zjavi tu pri krabici, dajte si to aj spomalene, btw nechapal som tomu ze hrac tam bol a zrazu nie je a pocul som jeh ovystrely, prestal som strielat, kebyze mam wh a vidim neviditelneho hraca preco by som ho proste nezabil a preco som prestal strielat?
    39:25 - pozri sa dierujem fulloutim, ide mi to dolava dole :(
    40:24 - dierujem fulloutim (ukaz mi kedy inokedy fulloutim, vynimka je na blizku hrac, co zjavne pri tej bedne nebol na blizku)
    42:05 - idem dierovat miesta kde ich pocujem (ano je to prave tam pri krabici)
    42:15 - rushujem katy, viem ze su pri schodoch, dieroval som ich predchadzajuci cas, nikto tam nieje .. vasho neviditelne hraca nevidim, lebo by som strielal hned, mozete si pozriet viac dema ake mam ja reflexy a toto by som reflexol hned... zacnem dierovat po strelbe po ktorej si myslim ze ide z miest kde dierujem...
    42:20 - po fulloute idem prec a hrac je stale nazive.. preco by som nevybral pistol a nedorazil ho kebyze ho vidim ako vy tvrdite? pretoze s pistolom sa dierovat neda :( skoda...
    42:25 - vraciam sa nazad do kat a nemierim zase po hracovi po ktorom som strielal ako vy hovorite, pretoze som vedel ze tam nie je ale zrazu sa objavil.. kebyze mam to wh? tak po prve zabijem ho uz a strielam dokym neskape, alebo vyberem pistol a dorazim ho, alebo ked sa vraciam do kat tak zase zacnem po nom strielat ale ja o nom nemam ani paru... rozumiete vobec tomu? alebo zase budete vsetko riesit len subjektivne?
    https://www.youtube.com/watch?v=i2Remg3aKnI skoda,. ze to BEE zmazal a hanbi sa za to, ze ukazal, ze WH nema :)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •