Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Predám steam. Cena dohodou

  1. #1


    Predám steam. Cena dohodou

    Zdravím.

    Chcel by som predať môj steam účet ( https://steamcommunity.com/id/kenjiroo/)
    https://steamdb.info/calculator/7656...3424483/?cc=us - nejaký stručnejší prehľad zoznamu hier.. (tu cenu neviem z kadiaľ nabrali čiže si ju ani nevšímajte)
    Steamu sa chcem zbaviť z toho dôvodu, že nepotrebujem tieto všetky hry, z ktorých hrám tak možno 2.. Jediné čo chcem je predať steam, a z peňazí si kupiť hry, ktoré ma budu baviť, nakoľko tieto ma omrzeli. Poprípade skúsim gambling na goučku


    Je tam cez 190 hier... Z toho 90% bullshitov z rôznych giveaway-ov.... No nachádzaju sa tam aj nejake fajnové vypaľovačky ako
    CS ANTHOLOGY, CS:GO, L4D2, Just Cause 2, Saint Row 4, Dirt3 Complete edition + Dirt showdown, Dont Starve Together. Portal 2, Lucius, Amnesia..

    Tak či tak, tie bullshity možte brať ako darček, cenu nijak neovplyvnia.


    Ako som si čítal poniektoré príspevky tak poniektorí z vás radi riešia totálne blbosti. Takže chcel by som vás poprosiť, aby ste sem dačo písali len ked mate záujem poprípade otázky.. Beriem len PSC poprípade skiny/kľuče. Cenu, akú by ste mi dali, mi ponúknite sem alebo do SZ.

    Toto je už moj X-tý pokus o predaj steamu, dúfam že to už výjde no..
    Nakoniec by som ešte chcel dodať, že všetko to bude prebiehať na tsku (Môžeš si vkľude aj kamarata zavolať) + bude to nahrávané. Čiže prosím, ľudia ktorí si myslíte že ma okoňujute, ani sem nepíšte..
    Naposledy upraveno adamvandame; 24-02-17 v 19:02.

  2. #2
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: Predám steam. Cena dohodou

    Ahoj,

    nemůžeš prodávat steam účet který nepatří Tobě ale Valve. Pokud si dobře pamatuji když se na to přijde tak tito Valve klidně může blokovat. Nejsem si jist jestli to platí do dnes ale dříve tomu tak bylo bo se to x krát všude možně řešilo je to proti pravidlům a nevím co z toho budeš mít na tomhle nikdy nikdo nezbohatl a většinou nenajdeš tak blbého kupce aby si měl z toho něco. Být to blizz acc s wowkem, etc.. tak to prodáš určitě ale toto ne.. jak jsem psal jenom blbec by to koupil a jiný vychcaný člověk jako já bych to mohl nahlásit.. :D Peace

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •