Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Antivir

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Antivir

    Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá tip na nějaký dobrý antivirový program, případně něco, co umí dobře optimalizovat systém (vyčistit ram, registry, atd...) a v ideálním případě je taky zdarma, anebo není cenově naprosto přemrštěný (tak do té tisícovky cca). Používal jsem AVG, ale úplně mi to nevyhovovalo. Aktuálně mám od microsoftu security essencials, ale hodilo by se něco víc. Za jakékoliv tipy či rady budu moc rád

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Antivir

    Já používám ESET a k tomu jsem si stahl CCleaner.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Antivir

    Eset vyzkouším zkušební verzi a uvidím- jen tak pro info, kterou verzi máš zakoupenou ty? Jinak CCleaner používám, ale nemám tu koupenou verzi... vyplatí se do toho vrážet 40€ ?

  4. #4

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Antivir

    co to je přesně? není tam k tomu žádný bližší popisek...

  6. #6


    Citovat Původně založeno Mr. Sliši Zobrazit příspěvky
    Jinak CCleaner používám, ale nemám tu koupenou verzi... vyplatí se do toho vrážet 40€ ?
    podle mě nevyplatí a navíc není v top 10 cleaner registrů http://www.toptenreviews.com/softwar...pair-software/

    Citovat Původně založeno Mr. Sliši Zobrazit příspěvky
    co to je přesně? není tam k tomu žádný bližší popisek...
    udělám screenshot jak to vypadá u mě, aby jsi věřil, že to tomu tak je a není vir :)

    takhle to vypadá u mě ve spodní liště https://s16.postimg.org/7coqlf811/image.jpg ovládání je jednoduchy, registrace u bitdefenderu je jednuduchá, antivir tě upozorní na viry a když stahuješ zazipovaný soubor, tak ho nejprve proskenuj antivirem ;) vlastně každý soubor i když tě to někdy upozorní samo rychle

    NECHÁM VÝBĚR AV NA TOBĚ A JINÝCH CO TI PORADÍ ZE SVÝCH ZKUŠENOSTÍ ALE JÁ TENHLE MÁM ASI 4 ROKY A NESTĚŽUJI SI
    Naposledy upraveno Koprakek; 26-02-17 v 18:06.

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Antivir


  8. #8


    Odpověď: Antivir

    ano ale raději bych šel do toho free co jsem upnul na uložto je free a je jednodušší ovládání. Dříve bitdefender měl jednoduchy ovládání u placených ale když jsem si ho kupoval před půl rokem, tak to bylo jiny než na to, ktery jsem byl zvyklej..ale jak chceš

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Antivir

    V jednoduchosti je krása, čím víc sranců si do toho PC dáš, viz něco nahoře tím hůř ti to půjde.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603


    Odpověď: Antivir

    Idealne je mat windows10 uplne cistu instalaciu a ziadne nastoje na cistenie nepotrebujes. BTW CCleaner je znamy tym, ze dojebava siroku skalu programov - v minulosti hlavne office, teraz hlavne adobe, neodporucam hlavne pretoze vyzeras ako total novacik co sa tyka pc.

    Co sa tyka AV, ak chces free tak avast (mimochodom cesky av) alebo avira.
    Ak plateny tak eset.
    Myslim ze ti ale bohato staci free veria avastu :)
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  11. #11


    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    V jednoduchosti je krása, čím víc sranců si do toho PC dáš, viz něco nahoře tím hůř ti to půjde.
    ano :) proto jsem doporučil to co jsem dal na uložto

    firewally, antispywary, antimalware,.... v počítači nepotřebuji, tak proto mi stačí to co mám v pc..co je free

    Citovat Původně založeno LeBaux Zobrazit příspěvky
    BTW CCleaner je znamy tym, ze dojebava siroku skalu programov - v minulosti hlavne office, teraz hlavne adobe, neodporucam hlavne pretoze vyzeras ako total novacik co sa tyka pc.
    aha, tak ten půjde z pc pryč. Jsem odinstaloval jednu hru pomocí ccleaneru a vymazalo mi to skoro celej pc, tak jsem musel provést novou instalaci. Používám windows 8 na dvd s integrovaným kms
    Naposledy upraveno Koprakek; 26-02-17 v 18:05.

  12. #12
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Antivir

    Zdar díky všem za rady, určitě na něco z toho kouknu ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •