Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Chci změnit tento portal k lepšímu

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    9


    Chci změnit tento portal k lepšímu

    " Obnovuji tohle téma , jelikož adminka Britney se snaží umlčet hlas lidu a zřejmě jí nezajímá co si myslí hráči , hrající na vašem serveru, což myslím že je hodně špatně!! Tento níže uvedený příspěvek jsem chtěl odeslat na ty předchozí stížnosti..jenže Britney to uzamkla..ona si myslí že umlčí csko hráče?? Tak to ne to v žádném případě budu za všechny bojovat...máme své práva na csku....nikdo opakuji (NIKDO) nám je brát nebude!!!




    Hele , mikrofon slouží ke komunikaci a nikde není psáno, že se nemůže mluvit mimo téma hry, pokud za to chceš banovat, tak to sakra dejte do pravidel!!!! Jelikož Kdyby knedlo nebyl rozumnější než ty, tak by neodešel a ten ban by dostal! . Za tohle nemůžeš dát ban, obtěžování hráčů, to rozhodně nebylo, možná jen těch 3 , kteří to psali do chatu. Kdyby někoho slovně napadal, tak to beru a nic neříkám, ale jen za to že mluví ohledně turnajů, na který přece chcete aby se přihlásili lidi, tak to jste mu měli dát ban , i za to že sháněl hráče, do týmu.... Takže on mluvil ohledně hry, jelikož turnaj byl kotelňácký....... a Navíc vyhrožovat banem? První by snad měl být slay, kick a až pak ban ne? nejde přece o tak závažnou věc??? zamysli se nad sebou, měla by jsi se mu omluvit, a chovat se jako hráč a ne jako nadřazená rasa!!!!

    názor hráčů, hrajících na vašem serveru, by vás měl zajímat, jinak si můžete udělat servery, akorát pro adminy!!!

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...nly-4&p=441144
    Předešlé diskuse zde..
    Naposledy upraveno Tlustej; 27-02-17 v 01:15.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Chceš diskutovat s hlasem lidu, proti adminům? Máš to dané v sekci "volná diskuze" tam si to třeba zaspamujte blbina, třeba si toho někdo všimne. Já to svoje vysvětlilo - tím to pro mě končí. Aloha
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Ty si fakt egoistka, to tě nezajimá co si myslejí hráči hrající na vašem serveru? To je hodně špatné !! tohle je vážne téma !!! Neodpověděla jsi mi na otazky a Jen lžeš, dostaneš zdě i vyjádření jednoho z vás adminů!!! a další hráči, chtějí vyjádřit svůj názor na tuhle situaci a to by vás mělo zajímat, takže to neuzavírej, a já chci dodat ten důkaz, to demo, ktere jsí po mě chtěla? A bude jdeš ty sama proti sobě? a chtěl jsi důkaz a nenecháš mě ho sem vložit??? to jsi pak opravdu skvělá adminka!!!!!! Jestli to uzavřeš, objeví se další téma, tomu veř! a založí ho další kamarád, mě mají lidi radi a to hraji na kotelne 4 měsíce!. Mělo by vás zajímat , co si hrači hrající na vašem serveru myslí!!!

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    9


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Končí jako fakt?? Ta tvá gramatika by se dala vylepšit ale nevím nevím....a tobě je jedno co si o tobě hráči myslí?? No tak oki no

  5. #5


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    tys to přesunula, fakt tě nechápu, tohle neni volná diskuze, tohle je stížnost na tvoje chování!!! přemejšlíš vůbec??? ale zítra, se objeví znovu ve stížnostech!!! kamarádů, kteří mě mají rádi, jsem si za 4 měsíce hraní udělal dost, na to aby se to objevovalo ve stížnostech každý den celý měsíc! pokud mě rovnou nezabanuješ, ale to už by si opětovně zneužívala svoje práva, ve vlastní prospěch!!! A tím bys potvrdíla všechno co jsem psal!!!! Kdyby jsi se mi omluvila, mohlo to být v pořádku, ale nejsi schopná uznat svojí chybu, že jsi to přepískla!! první za takhle málo zavážnou věc, by se měl dávat slay, pak kick, a až pak ban a ty rovnou vyhrožuješ banem??? Kdybych já nebyl rozumnejší než ty, a neustoupil bych, tak bych ten ban dostal, a tohle by se nepsalo ve stížnosti, ani ve volne diskuzi, ale v žádosti o unban, takže se laskavě zamysli nad sebou sakra!!!
    Naposledy upraveno knedlo12345; 27-02-17 v 01:30.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    9


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    A Ku***** tohle není volná diskuse....!!!! Je to stížnost!!!!

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    9


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Ty už se asi nezměníš Britny :(

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Nemám důvod se ti vůbec omlouvat, to by bylo to poslední co by sem měla dělat, abych se lide co obtěžují jiný lidi na serveru omlouvat. Spíš bych se měla omluvit jim, že sem ti ban nedala, když si vyrušoval. Ale to nená parketa, takhle horlivě banovat.

    Tlustej psal si že chceš diskutovat o portálu, aby byl dobrej, tak na co si chceš stěžovat? Když ti to jednou nestačí vysvětlit, tak se musí už potom rázně zakročit. Pro mě tu stále píšeš jenom lži o mě, to si moc líbit nenechám, když vím jak v té hře hrávám a mám nahráno dost, ty tu hráš 4 měsíce, já 4 roky. Takže to jak to tu chodí, asi ani nemáš ponětí.

    Ve stížnostech se ti bude mazat, zde máš diskuzi, pokud jenom ban tě zastaví, není problém to vyřešit po zlém.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    9


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Jestli si myslíš že když jsi V.I.P můžeš vše tak to si na omylu...nás nikdy neumlčíš...zničíš jednoho vrátí se nás dalších 7 a tak dále a dále až do nekonečna...uvědom si s kým si zahráváš..já nejsem obyčejný hráč ani člověk...víš...já knedlo atd...my už něco znamenáme ty ale ne...zapiš si to za uši..až se k tomu postavíš jako správný hráč a uznáš svou chybu tak budeš mít u nás respekt...dříve ale ne!!! To si pamatuj....

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    rakovina
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Jestli mě chceš dát ban, tak jenom potvrdíš všechno ,co jsem psal! to ty jsi lhala, že jsem mluvil 15 minut!! doložím sem demo, a uvídíš kdo lhal!!! protože to bude poznat podle toho, že jsem začal mluvit tak 2 kola po tom co jsem přišel na server, a skončil jsem mluvit tak 2 kola předtím , než jsem opustil server!! tím se ukáže kdo lhal!!
    Taky jsi lhala , že jsi nekempila cele kolo na t spawnu , bez plnění ukolu!! na to budu mít taky svědka , jelikož hraji pravidelně, ze stejnými hrači, takže jeden z nich bude mít svědectví!! a Bejt na serveru admin The frisco, myslíš že by ti dal ban, jako ho dostal kámoš náhoda cz?? težce pochybuju, takže kde je spravedlnost???

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    9


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    NemŮŽeŠ dávat ban za to Že mluví do pr*** a uŽ mám nervy ty jsi tak neskuteČný ČlovĚk......nemŮŽeŠ dát ban jen za to Že mluví to já bych tĚch banŮ dostal miliony.....a navíc chceŠ to ŘeŠit po zlém jen do toho.....slay....následuje kick a pak ban tak si to zapamatuj...nemám náladu plýtvat svŮj drahocený Čas....

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    9


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    A uŽ dost!!!!!!!! MyslíŠ si Že jsi drsná????!!!! Hej ti Říkám takovou politiku na tebe rozjedu Že budeŠ mít hubu u zemĚ ku**** takový nervy chytám !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Den ban ale potvrdíŠ Že máme pravdu!!!!!!! Sakra mám nervy

  14. #14


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Jestli mě chceš dát ban, tak jenom potvrdíš všechno ,co jsem psal! to ty jsi lhala, že jsem mluvil 15 minut!! doložím sem demo, a uvídíš kdo lhal!!! protože to bude poznat podle toho, že jsem začal mluvit tak 2 kola po tom co jsem přišel na server, a skončil jsem mluvit tak 2 kola předtím , než jsem opustil server!! tím se ukáže kdo lhal!!


    Taky jsi lhala , že jsi nekempila cele kolo na t spawnu , bez plnění ukolu!! na to budu mít taky svědka , jelikož hraji pravidelně, ze stejnými hrači, takže jeden z nich bude mít svědectví až se jich zeptam kdo tam v ten den byl!!!
    Bejt na serveru admin The frisco, myslíš že by ti dal ban?, jako ho dostal kámoš náhoda cz?? težce pochybuju, takže kde je spravedlnost??? Jestli mě budeš mazat stížnosti, tak k čemu tady ta sekce je? když si nemůžu stěžovat na adminka, a mažeš mi to?? k ničemu prostě!!! Kamarádi zítra začnou zakládat ty samý stížnosti s odkazama, a ty se nezastavíš, chceš to takhle?? Evidetně jo, pač nejsi schopná přiznat vlastní chybu.....

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    9


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    #blbecekzaklavesnici

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •