Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Chci změnit tento portal k lepšímu

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Vyhrožuješ ? :D Ty si dobře mentálně chorý. Místo cska se jdi raději léčit, očividně tuto situaci nezvládáš. Taky mám pár lidí co mi potvrdí co si zač, co si v té době dělal a mluvil do miku, mám jim taky říct, aby došli na forko a vyjádřili se k tomu ? Aby sis snad nemyslel, že když si začneš spamovat na serveru, at se lidi sem jdou vyjadřovat, tak se něco změní. Prostě spam posty - delete = ban. Žádný jiný admin, ti s tím nic neudělá. Já žádnou chybu nedělala :D tak co bych si měla přiznávat, ty už trošku přemýšlej, než něco napíšeš.. Však to je jedno hovno za druhým, za chviku tu čekám texturu na D2
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #17


    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Přeber si to jak chceš, to co jsem napsal. Já si to co, jsi mi řekla do mikrofonu ,vzal taky jako výhružku... A dělej si co chceš. klidně at se vyjádří admini, ale do stížnosti, tam kam to patří(kam bys to měla přesunout), ale pak čekej i reakce obyčejných hráčů, kteří na tom serveru byli, kdyby byla jen reakce o adminů, zase by to nebylo spravedlivý, pač by byl jen názor z jedné strany.......

    Nechápu britny, že je pro tebe problem , přiznat chybu a omluvit se, že jsi to přepískla, proste za takhle malo zavažnou věc, jako je mluvení do mikrofonu, par minut(dejme tomu 7 minut a bylo to rozkouskovaný, rozhodně sem nemluvil od začatku hry do konce a šlo by to zjistit z hltv ,pač jsem mluvil jen co jsem tam byl a pak jsem odešel., pač jsi mi zkazila naladu,takže jsem tě podle pravidel měl nahlásit za otravování a měla jsi dostat ban podle toho co řikáš!! ) a ohledně turnaje, by sakra neměl bejt ban, ale slay nebo kick maximálně!!!

    A jak jsem řek ,kdybych nebyl rozumnej a neustopil a neodešel bych, tak bych ten ban dostal.... Za chvili se bude dávat ban za pozdravení do mikrofonu?? Pač to je taky mimo téma hry, když už chceš bejt takhle striktní.....Já to chtěl vyřešit po dobrym, kdežto ty jsi to chtěla řešit po zlém.Já chtěl aby jsi použila mute jako ostatní hráči, kteří to pravidelně využívají(nemyslim kůli mě), kterejm jde akorat o osobní score jako tobě a nemuseli sme tu být, kdybys to tak udělala, bylo by vše v pohodě.... ale to ty jsi byla zlá už od začátku.... Tak kdo se zachoval špatně a kdo správně??? Fakt přemejšlej, když i jeden admin , se mnou souhlasí , že meleš blbosti a že to nechápe(ale zřejmě se tě bojí)..... A odpověz mi, dal by ti the frisco ban za kempení na spawnu bez plnění ukolu?? jako ho dostal nahoda? určitě by si to nedovolil.... . Takže vy můžete porušovat bezstrestně pravidla? a i jsem viděl jak admini uráželi hráče To je taky v pořádku podle tvého mínění.....

    Tak když si tu texturu vytáhla, tak to mi taky nepřijde v pořádku, že některý admini to tolerují a přijde jim to v pohodě ,páč je to stará hra s chybama.... Jiný by za to dávali bany..Přece pravidla jsou jenom jedny, každý admin nemá vlastní pravidla, jsou společná pro všechny..... Nebo tobě se zdá tohle v pořádku taky?? A já jsem slušný hráč , který nechce porušovat pravidla a proto jsem se na to ptal několika adminů, ovšem nazory se rozcházeli....

    Tědka mě zase urážíš, že jsem mentálně chorý, kdo ti dá ban??? i jsem tě viděl urážet hráče, psat o nich že jsou noobové, místo abys jim poradila...... a jako zkušená hráčka je nečemu přiučila, což bych očekával od adminů, místo ponižování.... Fakt spravedlnost..... Tobě dojdou argumenty a začneš urážet , klasika u lidí s nízkou inteligencí.... Ženy to dělají takto a Chlapy místo toho hned vytahujou rukavy a šli by rozbíjet hubu....

    Třeba dneska se sešlo na severu několik adminů a hromadně spamovali admin chatem věci mimo téma hry, blikalo to všema barvama a kolikrat to zabíralo 1/3 obrazovky. Tohle neni zneužívání práv? a obtežování hráčů?? bezpochyby je, ale podle tebe , to je jen zřejmě další hovno ..... Mě to obtěžovalo a nikdo je nezabanuje za obtěžování...... fakt spravedlnost. Měli podle tebe přece využít obyčejný chat, takhle jen obtěžovali hráče....

    Odpověz mi prosím na mé otázky a nepiš mi sem další urážky a hovna díky...... Nazval jsem tvoje řeči , stejně jako ty moje. Jelikož jak řiká české přísloví: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozyvá!


    Máš pravdu, že nevím ,jak to tu na foru chodí, ale těd už to chápu.... Admin má vždy pravdu i když je uplně mimo......

    A jestli mi dáš ban, tak budiž, alespon půjdu podpořit jiný server, kde si budou slušných, poctivých hráčů(kteří hrají podle pravidel) a kteří radí začátečníkům namísto adminů vážit!!!!
    Naposledy upraveno knedlo12345; 27-02-17 v 05:54.

  3. #18


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Mne je normálne na piču z tohto. A tie dlhé sci fi sračky aj tak nikto čítať nebude..
    Naposledy upraveno Baxo15; 27-02-17 v 08:05.


  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Nevím, jestli si mam dnes koupit kebab nebo pizzu....

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    No tak se k tomu asi také vyjádřím.. :D Vím, že moje slova nebudou mít takovou váhu:)
    Oba máte svojí pravdu, tu Vám vážně nikdo brát nebude...
    Ale u koho začnu prvně je asi Britny a už u té stížnosti. Nikde psáno není, že se voice chat správně smí používat jen ke sdělování polohy enemy hráčů atp.. Je pravda, že knedla do toho mluví furt a hubu nezavře :-D Ale pokud to někomu vadilo je tam to /mute, ale s tím, že si byla na serveru a snažíš se udělat pořádek na serveru to chápu.. zodpovídáš za chod serveru :-) a knedla tam někdy mluví víc než dost.
    Strategie - s tímhle souhlasím, že hráč by měl hrát strategicky a i myšlenkově vyhrát nad soupeřem. Víceméně na serveru jsem nebyl, tak nevim na čem stojí pravda toho, že jsi kempila, když proti tobě hraju, tak tě vidím většinou rushovat :-D. S tím že na hltv nejde zvuk, tak dokazuje, že to tu knedla trochu hrotí..
    Dále, jak ti knedla říkal, že do voicu si může říkat co chce, tak to není a v tom máš pravdu, ale né úplnou.. Neměl by asi nadávat adminům(což si myslím že nedělal), ale ten turnaj vlastně z menší části je a z větší části není součástí hry.. A s tim že lidi si tma kecají co chtějí.. :D tak už se tu děje dlouho..
    K čemu bych se vyjádřil další je to co jsi napsala. Bylo mi na něj hlášeno, že do logu totiž spamuje něco o tom, aby se zde hráči začali vyjadřovat - což je vlastně pravda. Ano s tím to souhlásím, sám knedlo mi řekl, ať se zde vyjádřím. Nechtělo se mi to moc číst, tak jsem si počkal jak se to vyvine.
    Pak si psala, že každý admin řeší ban/kick/slay trošku jinak.. a v tom je možná i trošku chyba, ale jde o typ člověka, takže to Vám vytknout nemohu..
    A knedla asi může být rád, že nedostal nějaký hodinový/denní ban za spamování voice chatu atp...

    Teď ke Knedlovi
    Tomu to bych asi tak zneužívání práv neříkal, zneužívání bych bral, kdyby Britny používala nějaké příkazy k vyhrání hry atp..
    Pravdu máš v tom, že když jsi mrtvý, nikoho to při hraní rušit nemůže, protože živí hráči tě neslyší, tak že si je rušit nemohl. Z toho vyplývá, že to co psal Mája je blbost. No vyhrožovala, jako nebyl jsem u toho, nemohu soudit, pokud jo, tak bylo asi něco špatně, ale jestli se tě snažila jen utišit a neuposlechl si... Tak se asi moc nedivim :-D mně osobně nevadí, když mluvíš do voicu, ale musíš brát ohled i na ostatní :-/. S tím, že si jím řekl ať si tě dají /mute tak to ti asi věřim, podle toho co jsme byli na skypu, přijdeš mi fér člověk a nelhal bys. Pak jsi dále psal, že děti do toho melou furt. Ano to je pravda, ale u nich se nebere v potaz, že budou mít rozum. Tak že to ber, že se Britny snažila vyřešit problém s rozumným člověkem :-).
    Další co čtu, tak pokud poslední hráč kempí a nejde pro bombu, tak asi nemá peníze a chce si ponechat zbraň a dokoupit si raději náboje. Pokud se ocitl v situaci sám proti několika dalším CT... Je to sice public, ale i já se tak někdy zachovám. Někteří admini to řeší banem.. záleží na jejich tolerantnosti a myslím, že v tomhle Britny tolerantní je.
    Pak na každého stejný metr, mělo by to tak být, ale jak jsem už psal, záleží jak se k tomu postaví admin a někdy jde i o to jakou mají náladu :-D.
    Pak admini s cheaty... no tak v tomhle si myslím, že už to trošku hrotíš. Mohl si Britny napsat na forum a vyřikat si to třeba na tsku.. věřím, že by jste se dohodli.
    Hltv... jestli to tam není, tak se už pak nedá zjistit pravda.. bohužel no :-/
    Hele nad tím jestli si admini dají navzájem ban za kemp si nelam hlavu. Nikdy to neudělají, protože jde vlastně o takové neplatné výhody hráči s právy, ale o tom já nic nevim. Je psáno, že admina a hráče rozlišuje jenom zodpovědnost na serveru, ale v tomto případě to tak nechodí. Tak je zbytečné do toho šťourat klackem :-D

    Shrnutí
    Tento spor je víceméně jenom mezi Vámi 2-ma a měli by jste si k tomu nějak najít své řešení, jak k tomu dále budete přistupovat, podle toho že se lockla stížnost. Hádám že Britny to už nadále, nechce řešit. Nevim jak je to na knedlově straně a pak těch ostatních, ale mně to přijde jako zbytečnost toto už nadále řešit. Zvlášť potom co se to locklo.

    Jen teď pro Britny :-D Toto sis mohla odpustit. :-D
    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    rakovina

    Jrk.
    Naposledy upraveno Faero; 27-02-17 v 11:42.

  6. #21
    Petr Staniševský
    Guest


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    Nevím, jestli si mam dnes koupit kebab nebo pizzu....
    pizza jasná volba než jebab z :D

    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    Mne je normálne na piču z tohto. A tie dlhé sci fi sračky aj tak nikto čítať nebude..
    Nikdo Tě to nenutí číst šašo :-)

    Teď vážně nemá cenu něco chtít zlepšovat co stagnuje poslední roky na jednom místě..

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Chci změnit tento portal k lepšímu

    Jdete se provetrat ven a nereste kktiny. Lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •