Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí zamykáte!

  1. #1


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Angry Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí zamykáte!

    Pokračování této diskuze http://csko.cz/forum/showthread.php?...168#post441168

    Těd jste mi fakt už naštvali...

    Nechápu, že britny mi to přesune do volné diskuze, abych mohl diskutovat a druhy admin mi to zamkne, si sami podražíte nohy??? Tohle je pravdu volná diskuze za všechny prachy, ani mě nenecháte dodat dukazy to hltv(ktere po mě sama britny chtěla), ani nazor dalších hráčů...
    Názor hráčů, kteří tvoři tuhle komunitu, bez kterých byste neměli komu dělat adminy, by vás měl zajímat!!!!!!!!!
    Ale to by se ukazalo , že mám pravdu a pravda bolí a proto jí nikdo nechce slyšet...... Honte si teda dál ego a dělejte machry na normální hráče, když vám to dělá dobře....Já na vás totiž seru, když si serete do huby a řikáte at dodám důkaz a přitom mi zamknete téma ve VOLNÉ DISKUZI!!!! To fakt dává logiku a tímto jste potvrdili , že jsem měl ve všem pravdu!!!

    A klidně mi dejte ban, alespon půjdu podpořit jiný server, kde si snad budou slušných poctivých hračů, kteří radí,,hrají dle pravidel, pomahají začátečníkům, namísto adminů vážit!!!! jelikož tady si nevažíte ani sami sebe, když si podražíte nohy!!!!
    Zvítežily jste jen díku tomu, že máte adminská práva, ale pravdu bohužel ne....

    Tohle téma rovnou můžete uzavřit, páč já vidim, že jste zabedněný tupci a pravdu slyšet nechcete.... Howgh

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Ked sa chces s niekym bavit, je lepsie pouzit teamspeak, discourse, mumble alebo skype.
    V hre len esencialne info (lisi sa od modu, neviem ako je to na JB napr.).
    Keby si kecal do hry moc na classicu kde som admin ja dostal by si asi len mute, ban jedine keby niekoho nejako urazas.
    Celkovo nechapem z coho si tak pohorseny, ked chces kludne chod hrat inam :)
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  3. #3
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Citovat Původně založeno knedlo12345 Zobrazit příspěvky
    Těd jste mi fakt už naštvali...
    https://www.youtube.com/watch?v=usa58qh1Sis
    Naposledy upraveno eriew; 27-02-17 v 17:55.

  4. #4


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Tak těd jsem to na přání britny, místo ní, vyčastoval z hltv . Zde odkaz na HLTV - http://hltv.csko.cz/?port=27053 Datum 25.2. čas 21:31

    Tak ve 21:44 jsem přišel- 13.minuta od začátku dema. a ve 26. minutě, jsem odešel. Tudíž jsem na serveru byl pouze 13 minut.

    A jak jsem psal ,mluvil jsem použe na začátku kola, než se došlo na pozice(ke dveřím na long, nebo před katy a pak jsem čekal až umře richard, abych mu to mohl dopovědět-TAKŽE JSEM BYL OHLEDUPLNÝ!!)rozhodně jsem nemluvil celou hru, jak říkala britny a na to mám svědka Rich@arda, který tam hral, a určo by mi to potvrdili i další hráči, co byli na serveru.

    Takže čístého času jsem mohl mluvit, tak celkem 2-3 minuty maximálně, pak je vidět v chatu, že mi britny napsala, že tohle neni diskuzní kroužek,což bylo 2-3 kola předtím než jsem odešel a od ty doby jsem přestal mluvit a i jsem jí odepsal do chatu, což tam je taky vidět!

    Takže britny ,těd se tě znova ptám, kde je těch tebou zminovaných minimálně 15 minut mluvení a otravování hráčů??? Když jsem byl na serveru , pouze 10 minut?

    Další lež byla, že to nikoho nezajimalo a že to obtěžovalo celý tým.

    Další lež co jsi řekla , že prý to tam psalo několik lidí , at držim hubu, psal to tam 1 člověk a vytáhl jsem to z hltv : " *MRTVY* Renraku : chalani chodte na TS rozoberat taketo temy"

    A ostaně i když není vidět ani slyšet mluvení v hltv, tak je poznat , kdy jsem mluvil , podle stylu mého hraní, nebo lepé řečeno, podle nehraní a to moc dobře!!!!!

    Tak britny čekám omluvu v původní stížnosti na tebe, že jsi lhala a upravovala si pravdu ke svému dobru....

    Vyhrožovat banem za ohledleduplné mluvení, tak krátkou dobu mi přijde, dosti brutální postih, za to by měl být max slay nebo kick.

    A nebo ještě lépe, jak jsem ti já říkal do mikrofonu, at si mě mutneš, jelikož to vadilo pouze 2 lidem.Tak to by tyla ta nejlepší varianta a já jí po tobě chtěl a ty jsi mi na to přesně řekla : " Já si nemusím nikoho mutovat, já ti dám ban!"
    Bylo to težce arogantním tónem, jelikož si zřejmě chtěla poslouchat , jak ti radí kamarádi polohy hráčů na TS , jelikož jsem sledoval i styl tvého hrání, házela jsi lidem zbraně(přitom jsi do mikrofonu ve hře nemluvila, ani nepsala)
    Takže z toho je jasně vidět, že jsi byla na TS a chtěl jsi mě pouze umlčet pro své dobro.Nikoli pro dobro ostatních hráčů, jak jsi tvrdila!!!
    A tohle je přece jasný zneužívání práv ve svůj prospěch!

    Takže když lže, to pak může zabanovat kohokoliv a říct že obtěžoval tým přes mikrofon, a jak se ten člověk bude bránit??? Když na hltv není vidět ani slyšet mluvení!

    Jestli chces abych řekl richardovi a hráčům z tý hry, aby sem napsali svědectví, o tom , že, jsem nemluvil každé celé kolo, že jsem byl ohleduplný, nebude problem, všichni se mnou souhlasí, že tě nechápou, už jsem se jich na to ptal.....
    Naposledy upraveno knedlo12345; 27-02-17 v 20:49.

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    napsat 487 slov na téma "nespravedlivost na herním portálu" je celkem haluz, vyvenči se.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Jediné co bych k tomu dodala je, že 26 - 13 je 13 a ne 10. Takže pokud si vymýšlíš už takto veřejně čas, jak tě potom má brát někdo vážně?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Lo7oR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    69


    Re: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí zamyk


  8. #8


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jediné co bych k tomu dodala je, že 26 - 13 je 13 a ne 10. Takže pokud si vymýšlíš už takto veřejně čas, jak tě potom má brát někdo vážně?

    Hm to sem se přepsal-překlik přecejen na mé numerické klávesnici sousedí 3 s 0, opravil jsem to a můžu ti klavesnici vyfotit jestli neveříš. A to furt to nemění nic na tom, že jsi lhala , když jsi tvrdila , že jsem mluvil minimálně 15 minut. A přitom jsem by na serveru jen 13, takže to potvrzuje co jsem psal a čistýho času jsem mluvil tak ani ne 1/3 tebou zminovaného času a ohleduplně.
    A proč jsi mi zase neodpověděla na ani jednu z otazek???? Je vidět, že jsi se ani na hltv nekoukla, přitom jsi po mě chtěla, at ti to takhle načasuju! a at ti to sem nahraju!!!

    Takže když neodpovidáš na otazky jen souhlasíš s tim co jsem napsal, protože mlčení známená tichý souhlas........ A tebe máš někdo brát vážně? Když lžeš prakticky v každým příspěvku a nejsi schopná odpovídat na otazky??? To mluví samo za sebe, já ti odpověděl vždy na vše, ty na nic, jen se snažíš vykrucovat jak poslanci nebo jak bývalý policista Karel Kadlec,(který v praze naboural hromadu aut) ktérého určo všichni znáte z televize.... Laskavě odpovídej na otazky a neříkej něco co mě nezajimá, jelikož to není vůbec podstatné!!! Podstatná jsou fakta a těch já jsem napsal dost, narozdíl od tebe.....
    Naposledy upraveno knedlo12345; 27-02-17 v 20:54.

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Já jsem pro návrh pisatele.. tuhle sračku lockonout a dát mu ban na fórum, tak na měsíc ať vychladne. Ztráta času.

  10. #10


    Odpověď: Re: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když

    Citovat Původně založeno romana Zobrazit příspěvky
    Nemám zvykom sa vyjadrovať ale chlapče ty sa daj liečiť, lebo tento spam čo tu zakladáš to už je trošku za hranicou pochopenia ....a ešte k tvojím lžiam, v danom čase som bola prítomná na servere a niekoľko krát som ti aj ja hovorila, že máš byť ticho lebo nás to otravuje alebo si podobné veci riešiť na ts alebo skype. Neviem čo si akože o sebe myslíš ale otravovalo to všetkých, možno jedine richarda na ktorého to bolo smerované nie. A miesto toho aby si sa spamätal a išiel na ten TS, ktoré má kotelna sprístupnené aj pre verejnosť, tak si začal potiť bludy, za čo máš akože dostať BAN aj keď predtým si bol niekoľkokrát upozornený. Mal by si sa mohol nad sebou zamyslieť, lebo toto čo tu predvádzaš nie je správanie hodné 27ročného. Trošku pokory a rešpektu by sa ti v živote zišlo, tak pre tvoje dobro dúfam, že ich čoskoro nájdeš.

    Respekt k někomu , kdo lže prakticky v každým příspěvku?? Neumí slušně odpovědět,místo toho mě uráží , jelikož nemá argumenty... To sorry fakt nerespektuju takový lidi, neveřim jí už ani ,že je to žena.....Možná jí tam dole něco visí a ještě neproběhla kompletní přeměna :D:D

    Respektuju slušný lidi,poctivý kteří mluví pravdu a uměj přiznat chybu a omluvit se za ní.

  11. #11
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Já jsem pro návrh pisatele.. tuhle sračku lockonout a dát mu ban na fórum, tak na měsíc ať vychladne. Ztráta času.
    Nelockovat!
    Založí třetí thread.

  12. #12


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Já jsem pro návrh pisatele.. tuhle sračku lockonout a dát mu ban na fórum, tak na měsíc ať vychladne. Ztráta času.
    Koukám všichni jste posraný z vrchních adminů, aby jste nepřišly o práva a lezete jim do zadku a to pořádně hluboko :D :D Tědka když jsem si dal práci s tím hltv, jelikož to po mě britny chtěla!
    !!!!!, Tak at se tědka vyjádří a odpoví na všechny otázky, jinak si bude sama proti sobě, když to po mě chtěla... Taky se ještě nevyjádřil richard, který tam byl a potvrdí , že jsem mluvil max 5 kol!!!!

    TAKŽE LOCK JEŠTĚ NE, JELIKOŽ JE TO NA BRITNY PŘÁNÍ , KDYŽ PO MĚ CHTĚLA TO HLTV!!!! Tak at první odpoví!!

  13. #13


    Odpověď: Re: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když

    Nechápu , že vám přijde v pohodě, že server admin lže? Řikám to by pak mohla ve hře komukoliv(kdo jí třeba bude nesympatický) dát ban za udajné otravování mikrofonem!! Jak by se dotyčný měl bránit, když neni v hltv mluvení vidět, ani slyšet???? to mi odpovězte vy chytráci!

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Citovat Původně založeno knedlo12345 Zobrazit příspěvky
    Koukám všichni jste posraný z vrchních adminů, aby jste nepřišly o práva a lezete jim do zadku a to pořádně hluboko :D :D Tědka když jsem si dal práci s tím hltv, jelikož to po mě britny chtěla!
    !!!!!, Tak at se tědka vyjádří a odpoví na všechny otázky, jinak si bude sama proti sobě, když to po mě chtěla... Taky se ještě nevyjádřil richard, který tam byl a potvrdí , že jsem mluvil max 5 kol!!!!

    TAKŽE LOCK JEŠTĚ NE, JELIKOŽ JE TO NA BRITNY PŘÁNÍ , KDYŽ PO MĚ CHTĚLA TO HLTV!!!! Tak at první odpoví!!
    V první řadě, Britny není žádnej hlavní admin. V druhé řadě na všechny tvoje (vcelku hloupé a neopodstatněné) výhrady slušně a rozumně odpověďela. A za třetí, jak si můžeš přečíst, já jediný s tebou souhlasím. Přál sis, aby se to vlákno zamknulo a abychom ti dali ban. Jsem pro. Všema deseti.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  15. #15
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Citovat Původně založeno knedlo12345 Zobrazit příspěvky
    Koukám všichni jste posraný z vrchních adminů, aby jste nepřišly o práva a lezete jim do zadku a to pořádně hluboko :D :D Tědka když jsem si dal práci s tím hltv, jelikož to po mě britny chtěla!
    !!!!!, Tak at se tědka vyjádří a odpoví na všechny otázky, jinak si bude sama proti sobě, když to po mě chtěla... Taky se ještě nevyjádřil richard, který tam byl a potvrdí , že jsem mluvil max 5 kol!!!!

    TAKŽE LOCK JEŠTĚ NE, JELIKOŽ JE TO NA BRITNY PŘÁNÍ , KDYŽ PO MĚ CHTĚLA TO HLTV!!!! Tak at první odpoví!!

    FAKT SI ROZJEL TAKOVÝ SHITFEST KVŮLI ZASRANÝMU UPOZORNĚNÍ KDYŽ SI ANI TEN TUPÝ BAN NEDOSTAL?

    Jak tady psala romana.. Dej se léčit. Nehraj tolik to csko. Leze ti to na mozek..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •