Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí zamykáte!

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Knedlo, nevim na co to zase obnovováváš... už tím níc nezískáš, maximálně tak pozornost ostatních.. ale nic se tím nevyřeší

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Dej se léčit.
    Být tebou bych v tomto mlčel. :-)
    Naposledy upraveno Faero; 27-02-17 v 21:23.

  2. #17
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Citovat Původně založeno JirQaHunter Zobrazit příspěvky
    Knedlo, nevim na co to zase obnovováváš... už tím níc nezískáš, maximálně tak pozornost ostatních.. ale nic se tím nevyřeší



    Být tebou bych v tomto mlčel. :-)
    Wtf. Ty si zase co za dementa že to takto musím říct?

    E: Poslal tě sem mě triggernout triggernutý Petr? :-D
    Naposledy upraveno ^nismo; 27-02-17 v 21:33. Důvod: <3

  3. #18


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    V první řadě, Britny není žádnej hlavní admin. V druhé řadě na všechny tvoje (vcelku hloupé a neopodstatněné) výhrady slušně a rozumně odpověďela. A za třetí, jak si můžeš přečíst, já jediný s tebou souhlasím. Přál sis, aby se to vlákno zamknulo a abychom ti dali ban. Jsem pro. Všema deseti.


    Tak mi přesně ukaž, kde mi odpověděla na moje otazky?? Ohledně těch jejích zminovaných 15 minut neodpověděla, ohledně toho , jak se bude bránit člověk, který dostal neprávem ban za otravování přes mikrofon, tak jak se bude branit, na to taky neodpověděla!!

    A přát mi, abych dostal rakovinu a nazývat mě mentálně chorým, je podle tebe slušné??? tak to asi nevíš co je být slušný......

    Bež se vysmívat vozíčkáčům, retardovaným lidem v nějakém ústavu nebo lidem nemocným rakovinou veřejně a uvidíš co si o tobě budou lidi myslet...... To fakt slušný neni.

    Já napsat britny ve hře, at dostane rakovinu, že je mentálně chorá ,tak mám hnedka perma ban!!!!! A ona to může beztrestně dělat?? Takže to je opravdu féeer.......

  4. #19
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Já jsem pro návrh pisatele.. tuhle sračku lockonout a dát mu ban na fórum, tak na měsíc ať vychladne. Ztráta času.
    S tímhle se dá jedině souhlasit!

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    FAKT SI ROZJEL TAKOVÝ SHITFEST KVŮLI ZASRANÝMU UPOZORNĚNÍ KDYŽ SI ANI TEN TUPÝ BAN NEDOSTAL?

    Jak tady psala romana.. Dej se léčit. Nehraj tolik to csko. Leze ti to na mozek..
    To jste dva co by jste měli jít léčit a nejlíp nějakou společnou dovolenou tak půl roku či rok..

    Citovat Původně založeno JirQaHunter Zobrazit příspěvky
    Knedlo, nevim na co to zase obnovováváš... už tím níc nezískáš, maximálně tak pozornost ostatních.. ale nic se tím nevyřeší



    Být tebou bych v tomto mlčel. :-)
    +1

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Wtf. Ty si zase co za dementa že to takto musím říct?

    E: Poslal tě sem mě triggernout triggernutý Petr? :-D
    nismo, na tvém místě bych tu mlčel ze všech nejvíce si ten poslední co by měl o někom něco psát sám si úplně na tom stejně jako tvůj kolega knedlo.. Otázka kdo je na tom hůře zda Ty či on to už si přeberte vy dva!
    Jestli tu budeš psát sračky typu že jsem si Tě smazal kvůli Zoyera, které ho jsem si smazal protože je jako admin totálně k hovnu tak si zase mimo realitu chlapče. Berzo Tebe jsem si smazal bo si mi tolikrát sám psal shitstormy že to nebylo možné a když jsem Ti na to odepsal joke a udělal si z Tebe srandu tak si mi tam brečel jaký jsem cringe kokot (tvoje slova). Takže si to nepleť že jsem si Tě smazal kvůli Zoyera nebo tak něco jak tu píšeš někde na forku.
    Hlavně Zoyer vůči Tobě je normální člověk ale Ty ne bohužel. Pokud máš nějaký připomínky další strč si je někam každou věc co tu budeš o mně psát budu komentovat a pak si můžeš plakat u fialového nicku. Doufám že jsi mě pochopil proč sem si Tě smazal bo Ti vadilo si se mnou psát bo i když iniciator si byl Ty kdo psal většinou první mě, etc..

    PS: snad sem to máš vysvětlené dobře a pochopíš to správně pokud ne mohu tito v PM vysvětlit ještě několikrát klidně pokud nechápeš. Sorry za tento OT ale Ty jeho posty nejde ignorovat když někdo píše své smyšlené příběhy, etc..

  5. #20
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Niektoré argumenty sú až zbytočne nafúknuté, navyše ani v skutočnosti by tomu tak nebolo, viď. napr. spomínaná perma.

  6. #21


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Přečti si aspon tu stížnost a vše co jsem psal , vytržený z kontextu je to k ničemu a vidím že jsi to nečetl....

    A jde o to že britny lhala v mnoha věcech a že mi chtěla dát ban i když ani není v pravidlech, že se do mikrofonu nesmí mluvit mimo téma hry, taky jde o to , že tvrdila že jsem obtěžoval celý tým, i když to tam do chatu napsal pouze jeden člověk . V pravidlech je pouze , že je zakázano otravování hráčů, tím se oháněla a taky v těch pravidlech je, že by tomu banu měl předcházet KICK!!! A ONA MI HNED VYHROŽOVALA BANEM BEZ KICKU NEBO SLAY!! Kdybych nebyl rozumný a neustoupil,Tak sama by porušila vaše vlastní pravidla , kdybych dál mluvil... tak ten ban bezpochyby mám.... a jelikož já jsem tím mikrofonem nikoho neurážel,nenadával, pouze jsem mluvil o turnaji tak ban rozhodně není dobré řešení, jak ona tvrdila, takže další lež, vyhrožoval tím nejhorším trestem jaký hráč může dostat.......
    Jde o princip, máte pravidla, tak at je respektují i admini, měla mi vyhrožovat slayem nebo kickem, rozhodně neee banem!!!!
    Ale bezpochyby nerozumejší by bylo použít /mute!!!

    A kde je v pravidlech napsano co přesně lze považovat za téma mimo hru??? Myslim že turnaj zde na kotelně rozhodně neni mimo téma.... i mě prý lidi nahlašovali , když jsem scháněl na serveru, hráče do týmu.Tak mi odpověz, jak by měl člověk sehnat lidi do týmu, když třeba jeho partaci na fb ,skype atd. nebudou mít čas??? nerozumnější způsobem je určitě je sehnat na serveru přímo......


    Kdyby použila mute, jak jsem jí říkal, byl by klid a všichni by byli spokojený.....
    Naposledy upraveno knedlo12345; 27-02-17 v 22:46.

  7. #22
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Kde jsem psala, aby si dostal rakovinu? :) Tady http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post441155 tvůj kamík mi začal vyhrožovat, natož sem mu dala post "rakovina" v tomto smyslu to znamená, že to "useless" post.. To že jsem napsala 15 minut, tak před to jsem dala slovo cca - cca je "asi" bylo to 13 minut, tak sem se spletla o 2 minuty no :)

    Víc retardovanýhho člověka a to ted píšu už od huby jsem vážně neviděla. Já nemusím dávat nikomu kick ani slay, proč bych nemohla dát hned ban? Kdyby sem mohla, tak na forku už ho máš dávno, aby ses trošku hodil do klidu, protože co tu předvádíš, to je už trošku moc a je vidět, že jsi nejspíš psychický nemocný. Furt meleš dokola to samé a je to už otravné. Na serveru si na tebe už budu dávat pozor.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #23
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437


    Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když jí

    Sledujem to už 2 dni, ale stále všetko čo píšeš zbytočne veľmi dramatizuješ. V pravidlách všetko uvedené nemôže byť. V mnohých prípadoch zapojiť rozum a uvedomiť si odkiaľ pokiaľ sú hranice. Zopakujem znova, zbytočne to hrotíš a zveličuješ.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Chci změnit portál k lepšímu 2 alias volná diskuze neni volná!!!!!Když

    Tak urobiť z komára somára sa ti už podarilo. Ban si nedostal. Horšie si nazvať to vlákno ani nemohol, namiesto toho aby sme robili niečo zmysluplnejšie musíme čítať X-té vlákno o tom ako ti Britny nedala ban. Založ o tom ešte jedno vlákno a dostaneš ban na fórum. Lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •