Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: Žádost o práva na Knife servery

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Žádost o práva na Knife servery

    Asi těžko budu psát něco do žádosti,když to ještě nebylo rozhodnuté...že? :) A vůbec nemám tu vypsat vše???Prostě není čas bohužel...a když vše musí řešit jen jeden člověk tak je to o to těžší...což ty,co bydlíš ještě s rodičema a nemáš děti "nepochopíš"....:) Víc se k tobě nevyjadřuji.Žádost klidně vymažu a nebo jí vymažte....Děkuji a přeji krásný zbytek večera =)

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Žádost o práva na Knife servery

    A to je přesně ono, takhle to pak i s kvalitními uchazeči dopadá, jen tak dal ;)

    E: nezlobte se na mě za to že říkám co si myslím :) ovecek je tu až až :*
    Naposledy upraveno Penegal; 16-04-17 v 23:58.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  3. #18

    Re: Žádost o práva na Knife servery

    Neřeš je, většina adminů by byla nejradši, kdyby sis vedla excelovskou tabulku komu hlásíš a každýmu z nich nahlašovala stejně, nedej bože, kdybys jednomu nahlásila o 2 cheatery víc, ale snad tyhle lidi saintpepo ani nebere vážně...

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Žádost o práva na Knife servery

    Já už čekám dlouho pokud vím a když jsem na serveru tak vždy nahlásím někoho přes chat....Bohužel,ted chřipka a plus to stěhování takže nic moc...A jak už jsem psala,na jednoho člověka to je až až....Milion zařizování a balení a atd.Nebylo to aktuální,proto to v žádosti nemohlo ani být....Knife hraju tady dlouho lidi mě znají,tedy aspon z těch starých hráčú a adminů....Chtěla jsem jen pomoct na knifu...

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Žádost o práva na Knife servery

    Anička hrá na knife veľmi dlhú dobu, hrávala keď som ja ešte začínal a vidno, že ju to stále baví.
    V mode sa veľmi dobré vyzná, a taktiež aj v cheatoch. Pozerám, že už znova stúpa aktivita.

    Som pre a dúfam, že knife bude mať konečne dobrú adminku. (pro platí iba v prípade, že aktivita nebude klesať)
    E: Občas rozmýšľam, či som sa neunáhlil s tým vyjadrením, pretože už nehlási(aspoň mne nie), aktivita síce pohoda ale mne vadí to tvoje vyplakávanie, že ostatní deffujú, pritom je normlálny štýl hry, ktorý používali aj profíci a bojím sa, že či budeš takéto veci riešiť s chladnou hlavou. btw. Skús nahlásiť knifebotera na fórko
    E2: Britny, nehovoríme tu o hráčovi, čo tu hráva pár mesiacov, ale o hráčovi ktorý tu hráva asi 5 rokov.
    Naposledy upraveno sAid; 23-05-17 v 12:35.

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Žádost o práva na Knife servery

    Díky moc a vážím si toho :)

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Žádost o práva na Knife servery

    Zdravím chtěla bych se omluvit za svou neaktivitu.Stěhovala jsem se a net mi zapojili až včera.Včera jsem už na knifu byla.Hlásím i přes steam a přes "!".Doufám že se tu vyjádří i jiní děkuji a přeji krásný den :)

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Žádost o práva na Knife servery

    Zdravím zajímalo by mě jestli to tak je u všech co si žádají o práva na jakýkoliv mod...Trvá to už 3 měsíce a pořád nic.Člověk se snaží a pořád nic...nechápu.

  9. #24
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Žádost o práva na Knife servery

    Hlášení jsem postřehl, pro.

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Žádost o práva na Knife servery

    Citovat Původně založeno sAid Zobrazit příspěvky
    Anička hrá na knife veľmi dlhú dobu, hrávala keď som ja ešte začínal a vidno, že ju to stále baví.
    V mode sa veľmi dobré vyzná, a taktiež aj v cheatoch. Pozerám, že už znova stúpa aktivita.

    Som pre a dúfam, že knife bude mať konečne dobrú adminku. (pro platí iba v prípade, že aktivita nebude klesať)
    E: Občas rozmýšľam, či som sa neunáhlil s tým vyjadrením, pretože už nehlási(aspoň mne nie), aktivita síce pohoda ale mne strašne vadí to tvoje vyplakávanie, že ostatní deffujú, pritom je normlálny štýl hry, ktorý používali aj profíci a bojím sa, že či budeš takéto veci riešiť s chladnou hlavou. btw. Skús nahlásiť knifebotera na fórko
    Hlásím většinou přes chat a když nejsi online píšu Burákovi.No a když jsme tak u všeho...když je skoro věčně prázdný server mám hlásit sebe a nebo mám tam být napojená ???Tam nejsou věčně lidi málo kdy se stane a na knife chodím aj tak.Pak bylo to stěhování,bohužel to že mi net zapojili až po delší době to já neměla jak ovlivnit.A s tím vyplakáváním píšu jen názor a rozhodnětam nepíšu kdo ví co :D Jo a knifebotera super to by tam muselo chodit dost lidí...nevím co se to děje ale 2-3 roky zpět byli pořád plné servery...nedalo se ani napojit.Penegal dobře ví když tam ještě hrával....Takže to je k celé věci.A ještě něco...nezlobte se na mě člověk chce pomoct,máte tu plno žádostí a pořád nic...spíš to ty Lidi odrazuje.Lidi vám chtějí pomáhat a odpovědi se nedočkají cca třeba 3 měsíce.Děkuji a krásný večer přeji.

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Žádost o práva na Knife servery

    Zdravím,žádost můžete klidně smazat...Já jí chtěla smazat ale nejde mi to.Protože takové rádoby slohovky které se pak následně mažou a i tak lidi pak píšou co to má být a proč ...Jak já to mám asi vědět že?Když se chce někdo vyjádřit at se vyjádří a nechá to tu.Jinak žádost můžete klidně smazat,děkuji a přeji krásný den.

  12. #27
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Žádost o práva na Knife servery

    Adminů je dost, takže žádosti se odkládají na neurčito.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •