Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 35

Téma: Camping s awp

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Camping s awp

    ač nejde jen o awp tohle by nebylo špatný např https://www.youtube.com/watch?v=IAM3KEC_0-8https://forums.alliedmods.net/showth...77672?p=477672
    kemperství by vymizelo

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Camping s awp

    To je až moc velký zásah do hry

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Camping s awp

    Já se nestačím divit, kdo se tady ozývá :D. Tvoje chování puberťačky, kdy ti tady hráč napsal, jestli sem hodíš nějaké demo a ty mu začínáš psát, jestli umí číst, je ukázkové. Vzhledem k tomu jak se chováš ti sem napíšu pár věcí. Jsi ukázkový hráč, co leží nad tím CT spawnem na dustech a chceš wipo zakázat jen proto, že tě lepší hráč bude pořád a pořád vypínat a ty si nebudeš moct huntit fragy na spawnu. Druhá věc je, co se týče overu. Neustále mi píšeš, jak mě nikdo nemá rád, chováš se, jako by ti patřil celý svět, ale to je POUZE, když hraju proti tobě. Když hraješ se mnou, tak je vše najednou v pořádku. Neustále lezeš za mnou do týmu a toho už si tady všimlo pár lidí. Pokud si myslíš, že kecám, tak se na názor zeptej Walatera nebo Seabíka. Zamysli se nad svým chováním, protože s tímhle dříve nebo později někde tvrdě narazíš.

    Teďka k tématu -> Wipo nezakazovat, jen by se mohlo nějak omezit to kempení s tím, ale to už si musí dořešit admin na serveru. U spousta map se dá wipu překazit kemp házením smoku a flashu a spousta hráčů o tom ví a aktivně to tak dělá.
    Naposledy upraveno Amaterasu; 11-03-17 v 10:49.

  4. #19

    Odpověď: Camping s awp

    Delší respawn time a spawn protection time. Dražší schopnosti a zbraně. Camp meter se na tento mód a cs všeobecně absolutně nehodí. Kempení obzvlášť v CTF je dost důležitá věc. Jestli se s tím nejste schopni smířit, tak to nehrajte.

  5. #20

    Odpověď: Camping s awp

    Citovat Původně založeno Amaterasu Zobrazit příspěvky
    Já se nestačím divit, kdo se tady ozývá :D. Tvoje chování puberťačky, kdy ti tady hráč napsal, jestli sem hodíš nějaké demo a ty mu začínáš psát, jestli umí číst, je ukázkové. Vzhledem k tomu jak se chováš ti sem napíšu pár věcí. Jsi ukázkový hráč, co leží nad tím CT spawnem na dustech a chceš wipo zakázat jen proto, že tě lepší hráč bude pořád a pořád vypínat a ty si nebudeš moct huntit fragy na spawnu. Druhá věc je, co se týče overu. Neustále mi píšeš, jak mě nikdo nemá rád, chováš se, jako by ti patřil celý svět, ale to je POUZE, když hraju proti tobě. Když hraješ se mnou, tak je vše najednou v pořádku. Neustále lezeš za mnou do týmu a toho už si tady všimlo pár lidí. Pokud si myslíš, že kecám, tak se na názor zeptej Walatera nebo Seabíka. Zamysli se nad svým chováním, protože s tímhle dříve nebo později někde tvrdě narazíš.

    Teďka k tématu -> Wipo nezakazovat, jen by se mohlo nějak omezit to kempení s tím, ale to už si musí dořešit admin na serveru. U spousta map se dá wipu překazit kemp házením smoku a flashu a spousta hráčů o tom ví a aktivně to tak dělá.
    Ano a toto mi tady bude psát (bývalý) cheater :-). Nikdo se sem nepřišel hádat a dokonce i tebou zmiňovaný Sei to dokázal překousnout a napsat sem normální názor, aniž by sem tahal cokoliv osobního ;). Zamyslet by ses tu měl ty :-).

  6. #21
    Nováček Avatar uživatele piju_RUM
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    BRNO pi*o
    Příspěvky
    116

    Odpověď: Camping s awp

    Amatere, nejdřív než něco napíšeš tak o tom přemýšlej :) nvm jestli huntíš posty nebo lezeš do anusu zdejším adminům abys dostal práva ale pro mě tvůj názor je vedlejší, protože člověk co zapne je pro mě ubožák.. Téma zde je založený aby se začal aspoň trochu řešit kemp ale to si asi přehlídl (vzhledem k tvé inteligenci to aji chápu) ... Abych nebyl OT, co takhle vyzkoušet že po určitým čase by to začalo ubírat ty HP? Podle mě by to mohlo fungovat :) je jasný že na Ctf kemp je součást hry ale ruku na srdce koho baví pořád chcípat kvůli volovy, co čumí půl mapy s wipem na spawnu? Jo a Amatere šup s tvejma hejtama do mě ty zaplej hrdino :D

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Camping s awp

    Já teda nejsem "zaplej hrdina" jak píšeš, ale rozhodně nepřidávat takovou kravinu, že ti to začně ubírát HP. Každej kemp v tom módů, je součástí tý hry (dokonce byl bych i pro zrušení). Nějaký zamezování kempů, co tady navrhujete je k ničemu a akorát uděláte, už s tak upadajícího serveru, ještě větší hov*o :).. Taky nechápu RUMe, od kdy, mají zapatci nižší IQ od těch co nezapli ?

  8. #23

    Odpověď: Camping s awp

    Stručně:
    Za 1-vé: Camp ke CTF (nejen) patří...
    Za 2-hé: Ubírání HP při campmetru je blbost, i tak uz me štve to ze se ti zatmaví obrazovka při campu...
    Za 3-tí: Viz SeaBi by bych byl radši aby se campmeter zrušil :D...
    Za 4-té: Lukaši taky si myslím, že byl by to velký zásah do hry...
    A za 5-té: Wipo NEZAKAZOVAT... (těchto návrhů o tomhle bylo hodně)
    Naposledy upraveno Medickkkkkkkk; 19-03-17 v 16:25.

  9. #24

    Odpověď: Camping s awp

    Ja teda nejsem žádnej proaimer, spíš netrefím nic než něco. Ale jestli si vás (např. 10 ctcek) podává jeden týpek s wipem tak buď hraješ bez brainu nebo více pláčete o kempu než se snažíte vyřešit tuto ošemetnou situaci. :d

    Kemp k CTF patří (nebo spíš jak psal seabicek se dá vždycky nějak odůvodnit). Ale spíš se naráželo na ty, kteří si místo ukradnutí vlajky čupnou za krabici a rankujou. Ale to se dá opět odůvodnit tím, že kryl kamaráda aby ukradl vlajku.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Camping s awp

    I když jsem na CTF už hodně dlouho nehrál, tak jsem tam svého času byl hodiny denně a to asi 2 roky v kuse. Vše je nastaveno naprosto v pořádku a nic nebych neměnil.

    Jinak k tomu kempení:

    1) Pokud o někom vím že tam neustále kempí, tak ho sundám o to dřív a pokud toho nejsou hráči schopní, tak jsou neschopní.
    2) 1 jde pro vlajku a další 4 kempí, aby jej ochránili. Tak to bylo, tak to je a tak to bude.

    WIPO je součástí hry a taky tam zůstane a návrhy na ubírání HP jsou možná vhodné do nějakého "very fun" módu, ale absolutně ne do CTF.

    Asi budu muset občas na CTF zajít a omrknout to tam :-)

  11. #26

    Odpověď: Camping s awp

    Já nikde nenavrhovala zakázat kemp úplně, nevím kde jste to všichni vyčetli. Je rozdíl kemp a kemp - pokud jde tým pro vlajku a ostatní ho kempem kryjí, tak je to v pořádku, ale když ti po začátku mapy nejmenovaný hráč po 2 smrtích napíše něco ve stylu" no co, ještě 7x zemřu a můžu si koupit wipo" a pak z 40 minutové mapy 25 minut kempí na spawnu nebo u své flagy a jen míří na střed a čeká - to normální není. A ano můžu ho zabít, ale co z toho, když si tam hned po respawnu stoupne zase ? Pouvažujte nad tím ;)

  12. #27
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Camping s awp

    Osobne toto relativne tvrdo trestam, pritom sam hram skoro vyhradne s AWP.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  13. #28

    Odpověď: Camping s awp

    Citovat Původně založeno Kajunkka Zobrazit příspěvky
    Já nikde nenavrhovala zakázat kemp úplně, nevím kde jste to všichni vyčetli. Je rozdíl kemp a kemp - pokud jde tým pro vlajku a ostatní ho kempem kryjí, tak je to v pořádku, ale když ti po začátku mapy nejmenovaný hráč po 2 smrtích napíše něco ve stylu" no co, ještě 7x zemřu a můžu si koupit wipo" a pak z 40 minutové mapy 25 minut kempí na spawnu nebo u své flagy a jen míří na střed a čeká - to normální není. A ano můžu ho zabít, ale co z toho, když si tam hned po respawnu stoupne zase ? Pouvažujte nad tím ;)
    Co z toho? To je jeho problém, že z toho nic nemá. Ty ho můžeš zabít a vlajku sebrat jak to děláš vždycky. To, že nějaký hráč hraje nenormálním stylem, neznamená, že je potřeba ho hned zabanovat. Uvědom si, že se jedná o public servery (mimochodem dost upadající), kde hrají nováčci s lepšími hráči. Lepší hráč by s kempícím nováčkem neměl mít problém. Protože kemp do této hry patří. A ani se nedivím, že ten mod upadá, jestli tam je zhruba taková komunita, která prosazuje špatnost kampu a admini to ještě podporují. Jestli já bych tam někdy dostal ban za neobvyklý způsob bránění vlajky, protože jsem měl na to zrovna náladu, už bych na ten server v životě nevkročil a zhejtil bych ho před ostatníma (a takhle uvažuje spousta dalších lidí. Pořád se divíte, proč ctf upadá?).
    Naposledy upraveno Grakon2702; 28-03-17 v 06:57.

  14. #29
    Nováček Avatar uživatele AtN
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Camping s awp

    osobne tiez nemam rad ked niekto vacsinu casu z mapy cusi na jednom mieste s awp a nahana score ale treba to brat ako sucast samotneho CTF modu a na druhu stranu aspon ja osobne to beriem ako taku malu zabavku ked takychto ludi mozem potom huntit :D
    Homo homini lupus...

  15. #30
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: Camping s awp

    Málokdy se k něčemu vyjadřuji, ale tady mi to nedá. Hraju na CTF velmi často a vyskytují se tam dva typy pravidelných kemperů s awp. 1. Schopní, kteří umí hrát i s jinou zbraní a odnést vlajku, ale baví je to huntit fragy s awp. 2. Neschopní kempeři, kteří neumí nic jiného, jen našetří a kempí a kempí. Upozorňuji na to hráče občas, pokud opravdu celou mapu jen huntí s awp, ale nebaví mě se s nimi dohadovat o tom jestli to je ok nebo ne. Proto jasný souhlas. Ano jsem pro omezení awp. Nejsem si úplně jistý jak, ale podmínka donesení alespoň dvou vlajek na jedno zakoupení awp se mi dost líbí. Ti schopní to budou mít motivaci udělat (donášet vlajky) a neschopní aspoň nebudou kempit a budou se muset naučit hrát i jinak. Myslím si, že to přispěje k lepší hře. Nevím ale, zda to je technicky splnitelné.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 08-04-17 v 01:24.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •