Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Žiadosť na server Aim

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    12

    Question Žiadosť na server Aim

    Zdravím Vás


    O mne
    Som Tomi,mám 29 rokov. Pochádzam zo slovenska,mám ženu,malého syna Patrika má 4 roky. Pracujem v drevo výrobe.Som v pohode chalan-chlap ktorý nerobí zo somára komára a jedná na rovinu a vraj som srandista :D Vo voľnom čase hrávam CS alebo chodíme na výlety ako počasie dovolí.

    CS 1.6
    CS hrávam cca 7 rokov Steam vlastním o niečo menej mám odohraných nad 3000 hodín.Na vašom portáli som pod nickom Smajlo88 ale v hre som stále Smajlo. Bol som adminom na portáli MPgaming asi 2 roky. Neskôr sa mi podarilo byť admin na Gamasites ale v tom období som si dal pauzu od CS. Teraz hrávam for fun na vašich serveroch ale bohužial som sa k nim dostal nedávno :( aj to náhodou cez google.

    Prečo chcem byť jeden z Vás?
    Rád by som sa stal adminom na Aim pretože od kedy mám vaše servery hrávam iba tam.Sú tam super ľudia,super pluginy,super mapy.Rád by som odbremenil servery od Cheaterov a ľudí ktorých baví znepríjemňovať hru ostatným. Vždy keď odhalím nejakého cheatera nahrávam demo a postujem ho na fórko,ako vidím máte tu super team ktorý to hneď rieši.Skúsenosti v odhalení cheatu mám myslím dosť dobré a odhalím ich aj keď ich hráč tají.

    Steam
    STEAM_0:0:44676672

    P.S.
    Pri zamietnutí žiadosti kôli neodohratým 3 mesiacom,by som rád keby si ma pridali na Steam aktuálny admini aby som im mohol hlásiť cheaterov alebo nejakých kazičov hry. Nájdete ma pod menom Smajlo mam takého čierneho avatara.

    ĎAKUJEM za možnosť !!!

  2. #2
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    Když jsi žádal před půl rokem na gs, měl jsi 27 let a synovi byly 4 roky. Teď žádáš u nás, máš 29 let (a to uplynulo teprve půl roku) a synovi jsou pořád 4.
    Co tak dále vidím, tak 300 nahraných hodin za 2 týdny, to jako fakt?
    Téměř žádné hlášení jak na fóru, tak ve hře. Aktivita na serverech taky není nejlepší.. na to že máš 300 hodin. Registrovaný teprve nedávno.

    Podle všeho máš navíc práva i zde http://banlist-alfa.zakalenezraky.com/admin_list.php

    Podtrženo sečteno, proti.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    To z gs neviem z kade je. Ale teraz mam 29 a syn ma 4 :D a tych 300 je malo ? No aktivita je mala lebo mam ip nedavno :/ A ano som admin tam to ano ale ziadam ich kazdy den o odobratie ale to je taky portal ze.....nechapu asi co chcem. No a ohladom hlasenia pisem to co sa deje ked nic tak nemam co hlasit.

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    300 hodin za 2 týdny je právě že strašně moc, ještě když máš rodinu.

    E: 21,3h denně, to máš jako tu hru zaplou přes noc? To nevypínáš pc?

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    To bola len zhoda nahod som sam doma zena je s malym odcestovana za rodinou. Ja to mam tak hram a ked sa mi nechce kukam hracov ci niekto nieco nema v spec. Preto by som bol rad admin lebo mam na to kopu casu. Napr posledne 2 dni co mam volno som tam stale.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    Takže 300h za 2 týdny... to máme přes 21h denně, 2,5 spánku, a takto jedeš minimálně 14 dní. Práci, jídlo, starost o rodinu asi nebudeme počítat. A ještě tvrdíš, že je máš nahrané xD. A teď kolik je z těch 3000h opravdu nahraných? Takže bych se s tím taky nechlubila.

    První připojení na server, nejspíš na začátku března, podle statistik nemáš nejspíš nahraný ani den (na všech serverech dohromady).

    A to z GS je z Tvé žádosti tam (která ti nevyšla) - lhal tam nebo tady, ale to je jedno. Máš práva na jiném portálu.

    PROTI

  7. #7
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    Citovat Původně založeno Smajlo88 Zobrazit příspěvky
    Napr posledne 2 dni co mam volno som tam stale.
    to zas nemusíš, nám stačí pár hodín denne na serveroch, ak to robíš kvôli nam tak si kludne užívaj voľno inak

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    No v poriadku :D tak čo mám robiť aby som mal možnosť byť admin ? Troška poradte nezhadzujte ma stále. No asi je pre vás vela 300 ja ked mam cas to nieje vela :P A nechapem ked idem do roboty robim 12cky a CS offnem. Tak netusim co az tolko tam mate .

    Nie ja mam aj ine aktivity ,,vravim zhoda nahod ked nieje co hram CS. A máte to tu super tak by som chcel byt admin tu.
    Naposledy upraveno Samco; 07-03-17 v 17:29. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    Podľa mňa ani do práce nechodíš keď máš toľko volného času na csko.
    Čerstvo registrovaný profil na fórum z toho mi vyplýva že tu hráš dosť krátko.
    F4Ke

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    Citovat Původně založeno cipko Zobrazit příspěvky
    Podľa mňa ani do práce nechodíš keď máš toľko volného času na csko.
    Čerstvo registrovaný profil na fórum z toho mi vyplýva že tu hráš dosť krátko.
    Robim 12cky :D fakt. Ja neviem preco tam mate 300 hodin. A registrovany som kratko to ano dovod som udal v ziadosti.

    Tak prosím vyjadrite sa ako ďalej ? :( Zvýšit aktivitu ? Aby som bol admin ?
    Naposledy upraveno Samco; 08-03-17 v 21:57. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    To z gs neviem z kade je.
    Ja neviem preco tam mate 300 hodin
    A kdo jiný to má vědět? Myslím, že moc dobře víš "z kade tudy" Za mě PROTI

    Nikdo tě tu nezná, hlášení 0, lžeš (zapíráš). Na práva nevím zda máš vůbec někdy šanci s takovou.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    A kdo jiný to má vědět? Myslím, že moc dobře víš "z kade tudy" Za mě PROTI

    Nikdo tě tu nezná, hlášení 0, lžeš (zapíráš). Na práva nevím zda máš vůbec někdy šanci s takovou.
    Tych 300 hodin FAKT netusim z kade mate ale ok !!! A stale sa tocite o aktivite a okolo toho ze ma nikto nepozna ok :P tak budem hrat 3 mes ako chcete a potom dam ziadost znova . DAKUJEM majte s prijemnu hru a prijemnu pracu.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    .

  14. #14
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    Řekl bych, že žadatel konstatuje pouze pravdu a vůbec nám tu nelže.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Žiadosť na server Aim

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Řekl bych, že žadatel konstatuje pouze pravdu a vůbec nám tu nelže.


    JAAAJ takto :D ja ze na vasich serveroch. Ano nvm ako to funguje a akot vzniklo. ALE...ked hram cs tak hram,,,,a potom sa dam spec.ALE to po par min vyhodi hraca lebo nehra nie ? Tak neviem co to tolko naratalo :/ Uprimne hram tych cca ked mam cas.....5-6 hodin denne. Tych 300 hodin FAKT nechapem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •