Zobrazit výsledek ankety: Vyměnit klasiku za Assault_lol?

Hlasující
31. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • ANO

    20 64.52%
  • NE

    11 35.48%
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Výměna Assault - Assault_lol

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Lightbulb Výměna Assault - Assault_lol

    Zdravím..

    Co se týče maplistu na Oldu, tak k tomu nemám velkých výhrad, výjma toho assaultu.


    Na lolce se dá krásně zahrát za obě strany a není to žádný nudný remake, ba právě naopak, ale na klasickém se jedná hlavně o to, že se hodně lidí odpojuje a samotná hra taktéž omrzí.

    Když jsem hrál za Ts, měl jsem tam pokaždé s přehledem 40:0, za chvilku tam ani nikdo nebyl a lidi to odradilo. Za CTs je to obtížnější dobít, ale když si tam zakempí 5 lidí ke každému vchodu a jsou schopni tam 2 minuty klečet, tak je to taktéž o ničem..

    Zkrátka to jaksi nemá žádnou šťávu ta hra, byť už je to Old, nebo ne, tak by Lolku i tak za mě přivítalo více hráčů. To, že se tu vyjádří 2 hráči, kteří tam hrajou a zbytek ani nemá páru, že nějaké fórum, či maplist topic vůbec existuje, nějak neberu v potaz, ale z hlediska vyváženosti a celkové pestrosti hry, by to určitě nebyl špatný nápad.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Zdravím..

    Co se týče maplistu na Oldu, tak k tomu nemám velkých výhrad, výjma toho assaultu.


    Na lolce se dá krásně zahrát za obě strany a není to žádný nudný remake, ba právě naopak, ale na klasickém se jedná hlavně o to, že se hodně lidí odpojuje a samotná hra taktéž omrzí.

    Když jsem hrál za Ts, měl jsem tam pokaždé s přehledem 40:0, za chvilku tam ani nikdo nebyl a lidi to odradilo. Za CTs je to obtížnější dobít, ale když si tam zakempí 5 lidí ke každému vchodu a jsou schopni tam 2 minuty klečet, tak je to taktéž o ničem..

    Zkrátka to jaksi nemá žádnou šťávu ta hra, byť už je to Old, nebo ne, tak by Lolku i tak za mě přivítalo více hráčů. To, že se tu vyjádří 2 hráči, kteří tam hrajou a zbytek ani nemá páru, že nějaké fórum, či maplist topic vůbec existuje, nějak neberu v potaz, ale z hlediska vyváženosti a celkové pestrosti hry, by to určitě nebyl špatný nápad.
    Přesně tak souhlas

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    Za mě Pro...

  4. #4
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Zdravím..

    Co se týče maplistu na Oldu, tak k tomu nemám velkých výhrad, výjma toho assaultu.


    Na lolce se dá krásně zahrát za obě strany a není to žádný nudný remake, ba právě naopak, ale na klasickém se jedná hlavně o to, že se hodně lidí odpojuje a samotná hra taktéž omrzí.

    Když jsem hrál za Ts, měl jsem tam pokaždé s přehledem 40:0, za chvilku tam ani nikdo nebyl a lidi to odradilo. Za CTs je to obtížnější dobít, ale když si tam zakempí 5 lidí ke každému vchodu a jsou schopni tam 2 minuty klečet, tak je to taktéž o ničem..

    Zkrátka to jaksi nemá žádnou šťávu ta hra, byť už je to Old, nebo ne, tak by Lolku i tak za mě přivítalo více hráčů. To, že se tu vyjádří 2 hráči, kteří tam hrajou a zbytek ani nemá páru, že nějaké fórum, či maplist topic vůbec existuje, nějak neberu v potaz, ale z hlediska vyváženosti a celkové pestrosti hry, by to určitě nebyl špatný nápad.
    Čau, ne že bych ti chtěl něco kazit.
    Ale kempu u dveří se nevyhneš ani na klasickém assautlu, ani na lol.
    btw, když je to old, tak za mě ne i když tam nehraju. Proč ne? Protože už ten název OLD má být se starými mapami. ^-^

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    pro
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Apr 2017
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    nie.

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele TlustejFatty
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    pro

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Mr.Socks
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    Pro, už jenom kvůli bugovaní střechy.


  9. #9

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    Pro

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Čau, ne že bych ti chtěl něco kazit.
    Ale kempu u dveří se nevyhneš ani na klasickém assautlu, ani na lol.
    btw, když je to old, tak za mě ne i když tam nehraju. Proč ne? Protože už ten název OLD má být se starými mapami. ^-^

    Tebe jsem tam nevidel asi tak od r. 2012 co tam aktivne hraju, takze Tvuj nazor jaksi neberu uplne v potaz , ale i tak diky, jsme prece demokraticka zeme
    Naposledy upraveno DiEAcE; 06-05-17 v 14:33.

  11. #11
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    Už radšej nech sa zmaže assault úplne z oldu. Ak sa dobre pametám, tak s touto mapou sa hrá riadny tenis. Keď tam je lol, prídu sem že chcú normal, vyhovie sa a o 3 mesiace chcu zase spet lol a takto to bolo stale dokola

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Moryk
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    71

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    Proti Kappa

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    Konečný stav po 9 měsících je 16:6, je v něčích silách tu mapu změnit? Díky..

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Azareth
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Domov
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    Ja som za odstránenie oboch máp - klasický Assault síce oldschool je, ale je to nevýhoda pre CT a určite nie jeden má nervy, keď nejaký overak bude 2 minúty čupieť na jednom mieste - vtedy začnú camp miesta využívať aj CT a bude v tom zmätok. LOL je v podstate o tom istom s tým rozdielom, že CT majú väčšiu šancu zvíťaziť, pretože k rukojemníkom je veľa ciest - čo ale beriem za mínus, pretože tá hrá potom bude hlúposť a tiež by na old mali patriť oldschool mapy - nie nejaké zmesi a zbytočnosti..

    Osobne by som sa ale prikláňal skôr k Assaultu, pretože keď tam sú normálni ľudia, hrá sa veľmi dobre a tiež je to jedna z najhlavnejších klasických máp.
    Čo o LOL povedať nemôžem, pretože to patrí skôr na PUB.
    Takže za mňa NIE, je to zbytočnosť (už tam je aj hromada máp bez toho)

  15. #15
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Výměna Assault - Assault_lol

    Není problém nechat classic assault a přidat assault lol. Klidně můžou být na serveru obě mapy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •