Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: Teamspeak 3

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Teamspeak 3

    Zdravím...

    Chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné založit post "DJ" na vašem TSku jelikož tak je Kotelna Rádio takby se místo toho mohli udělat DJ roomky a pár lidem co by měli zajem dát DJ už párkrát jsem si tam chtěl jít zamixovat ale neměl jsem vždy právo "Grant Talk power"

    Děkuji za jakýkoliv smysluplný komentář
    S pozdravemrejdžyoda


  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Teamspeak 3

    Ahoj, táto zbytočnosť tu istý čas bola, ale zdá sa mi, že ku koncu svojej existencie nikto o takýto hudobný zážitok nejavil záujem a následne sa to zrušilo.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Teamspeak 3

    Aha to je škoda mě by to třeba bavilo ale to už pak záleží na vás


  4. #4
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Teamspeak 3

    Sám som to zakladal, nakoniec to dopadlo tak že prvé 2 dni tam niekto bol a potom už nikto. Ba čo viac aj keď tam niekto bol tak DJ išiel do prázdnej roomky si hrať.

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Teamspeak 3

    Aha no ja jsem na TSku každý den a hudbu poslouchám taky každý den a Soundboard používám taky každý den jelikož dělám i DJ jinde


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    77

    Cool Ts3 dj

    Zdravím viem, že reydžoya či ako už spomínal, že by chcel pridať resp. byť taktiež DJom ako väčšina milovníkov hudby na tomto teamspeaku. Mne osobne sekcia hudby čiže DJ roomky a všetko okolo toho chyba a určite to nechýba len mne. Viem, podľa niekoho je to zbytočné a myslí si, že budú to zneužívať niektorí ako mi písal nemenovaný kamarát na steam že budú zneužívať mikrofóny v roomke. Tak ale ja Vám napisem prečo sa to oplatí vytvoriť: - oživilo by to jb komunitu, ako už písal v predošlej teme reydz.. že jeho by to bavilo robiť tak už by som s nim mohol niečo urobiť, ja mám osobne veľmi dobre skúsenosti s Dj a celkovo s ts3, mám kamoša s ktorým by sme to tam pekne urobili aj vlastné jednoduché pravidla a ikonu DJ by mohol nahadzovať len hl.dj ktorý by mal možnosť move a upravovať descripton v roomkach (ale len v dj sekcii) + mikrofon je samozrejmosťou. A obyčajný DJ by si mohol zapnúť mikrofon len v dj sekci. Ako väčšina ma poznáte z jailbreaku alebo ts3 viete, že určite by som to nezahodil a nevyprdol sa na to. Dám si záležať a zaručujem že tento návrh sa skutočne oplatí pridať už len kvôli viacerým zaujmom od ľudí ktorí si chcú sem tam prísť vypočuť niečo a pri hudbe oddýchnuť napríklad. Ďakujem za Vaše názory, otázky atd. S pozdravomall by myself

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Ts3 dj

    Citovat Původně založeno allbym Zobrazit příspěvky
    Zdravím viem, že reydžoya či ako už spomínal, že by chcel pridať resp. byť taktiež DJom ako väčšina milovníkov hudby na tomto teamspeaku. Mne osobne sekcia hudby čiže DJ roomky a všetko okolo toho chyba a určite to nechýba len mne. Viem, podľa niekoho je to zbytočné a myslí si, že budú to zneužívať niektorí ako mi písal nemenovaný kamarát na steam že budú zneužívať mikrofóny v roomke. Tak ale ja Vám napisem prečo sa to oplatí vytvoriť: - oživilo by to jb komunitu, ako už písal v predošlej teme reydz.. že jeho by to bavilo robiť tak už by som s nim mohol niečo urobiť, ja mám osobne veľmi dobre skúsenosti s Dj a celkovo s ts3, mám kamoša s ktorým by sme to tam pekne urobili aj vlastné jednoduché pravidla a ikonu DJ by mohol nahadzovať len hl.dj ktorý by mal možnosť move a upravovať descripton v roomkach (ale len v dj sekcii) + mikrofon je samozrejmosťou. A obyčajný DJ by si mohol zapnúť mikrofon len v dj sekci. Ako väčšina ma poznáte z jailbreaku alebo ts3 viete, že určite by som to nezahodil a nevyprdol sa na to. Dám si záležať a zaručujem že tento návrh sa skutočne oplatí pridať už len kvôli viacerým zaujmom od ľudí ktorí si chcú sem tam prísť vypočuť niečo a pri hudbe oddýchnuť napríklad. Ďakujem za Vaše názory, otázky atd. S pozdravomall by myself
    Souhlasím s názorem allbyma co tu podotknul vždy když jsem na TSku tak se občas podívám na "Rádio Kotelna" a občas tam někdo je myslím si osobně kdyby se tam hrála normální muzika na hraní, relax a pod např na hraní bych pustil EDM(Garix, Avici, Hardwell apod.) a na relax takové ty klasiky třeba ty co slyšíte na MTV, Očku a pod. A tím se opakuji myslím že to bude fajn a lidi aspoň budou mít místo kde si můžou jít poslechnout hudbu bez starostí a zbytečného přepínání písniček a mohli by si vlézt tam kam by chtěli buď si poslechnout pohodu nebo něco rychlejšího nebo mix

    Když se to zavede tak to bude přínosem, ale musí se nabrat schopný Hl. DJ který nebude nabírat kde koho, ale rozumný lidi co to nebudou zneužívat. A kdyby se ty roomky nějak opravili že jejich práva budou jen v těch DJ roomkách, ale to by si na to museli na chvilinku sednout TS3 admini a poupravit ty roomky zabere to max 5-10 min. teda záleží na schopnostech admina a jeho práce na TSku


  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Ts3 dj

    Citovat Původně založeno rejdžyoda Zobrazit příspěvky
    Souhlasím s názorem allbyma co tu podotknul vždy když jsem na TSku tak se občas podívám na "Rádio Kotelna" a občas tam někdo je myslím si osobně kdyby se tam hrála normální muzika na hraní, relax a pod např na hraní bych pustil EDM(Garix, Avici, Hardwell apod.) a na relax takové ty klasiky třeba ty co slyšíte na MTV, Očku a pod. A tím se opakuji myslím že to bude fajn a lidi aspoň budou mít místo kde si můžou jít poslechnout hudbu bez starostí a zbytečného přepínání písniček a mohli by si vlézt tam kam by chtěli buď si poslechnout pohodu nebo něco rychlejšího nebo mix

    Když se to zavede tak to bude přínosem, ale musí se nabrat schopný Hl. DJ který nebude nabírat kde koho, ale rozumný lidi co to nebudou zneužívat. A kdyby se ty roomky nějak opravili že jejich práva budou jen v těch DJ roomkách, ale to by si na to museli na chvilinku sednout TS3 admini a poupravit ty roomky zabere to max 5-10 min. teda záleží na schopnostech admina a jeho práce na TSku
    tie roomky sú maličkosť nastaviť aspoň pre mňa, len musí sa aj chcieť zaviesť tých Djov a kľudne by ste mohli osksuat ako Hl.Djov nás dvoch a Vám zaručujeme že nebudete ľutovať

  9. #9
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Teamspeak 3

    I vás to po týdnu přestane bavit a opět to zůstane prázdné, jak minulé dva pokusy.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Teamspeak 3

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    I vás to po týdnu přestane bavit a opět to zůstane prázdné, jak minulé dva pokusy.
    Ver tomu, že neprestane

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Ts3 dj

    Citovat Původně založeno allbym Zobrazit příspěvky
    tie roomky sú maličkosť nastaviť aspoň pre mňa, len musí sa aj chcieť zaviesť tých Djov a kľudne by ste mohli osksuat ako Hl.Djov nás dvoch a Vám zaručujeme že nebudete ľutovať
    Líbí se mi tvůj optimismus, ale myslím si že nebude problém tak každý den hrát jelikož stejně když hraju TSko tak mám puštěnou hudbu takže bych hrál i v roomce


  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268

    Odpověď: Teamspeak 3

    Je tam RADIO KOTELNA a nikoho nevídam, že by tam hral (Naruto ale ten veľmi málo). Keď chce, tak si tam môže púšťať.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Teamspeak 3

    Neviem o tom aby sa dalo hrať v roomke radio kotelna, keďže som tam bol a nedá sa zapnúť mik

    Tak co pridáte to alebo ako? Nech rozhodne Kopr
    Naposledy upraveno Samco; 29-03-17 v 22:16. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Teamspeak 3

    Taktiež nevidím v tom zmysel, podstatu a praktický úžitok. Bolo to tu už niekoľkokrát, menilo sa aj kompletne TS prednedávnom (asi hosting), čiže sa na ňom zatiaľ vyskytuje menej ľudí ako kedysi.

    Ak je niekomu potrebné mať hudobný zážitok, môže si to zariadiť individuálne, že si pustí hudbu sám a podľa vlastného gusta.

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Teamspeak 3

    Podľa mňa celá tá dj roomka a rádio či čo to je je zbytočné. Stačil by jednoduchý music bot a človek by si pustil čo chce.



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •