Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: VIP dozorcovia

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    77

    Thumbs up VIP dozorcovia

    Ahoj chcel by som navrhnúť paru vecí ktoré by som pridal pre VIP dozorcov. Vzhľadom k tomu, že VIP hráči za T majú viac výhod ako CT, tak by som niečo aj pridal pre CT keďže oni nemajú skoro nič jedine HP za kill. Takže : + dvojskok - ctčkam by sa veľmi zišiel hlavne v takých situáciách ako je vzbura keď väzeň ma drogy a behom niekoľkých sekúnd je v zbrojke a CT je bez šance (ak nemá aim), alebo rýchlejšie sa môžu dostať na nejakú krabicu kam sa väzeň nedostane a pozornejšie strážiť simona
    + scout, mp5, he, flash - pridal by som do shopu ktorý je teraz len pre VIP hráčov aby si mohli vybrať zbrane ako sú napríklad scout a mp5, pretože tieto zbrane nie su myslím v žiadnej zbrojke iba určené pre T ktoré sú rozmiestnené po mape, scout má viacero hráčov rád tak by to bodlo no a he a flash je klasika keďže flash nemajú CT možnosť veľmi vziať, skratka je to fast menu pre VIP
    + pekný vzhľad - pod týmto pojmom si predstavujem nejakú maličkosť zmenenú na klasickom skine dozorcu, keďže VIP väzeň ma zmenenú farbu tak v tomto prípade u CT by sa napríklad zmenila taktiež len farba a dozorca by nevyzeral tmavo modro ale napríklad čierny (u Simona by skin ostal), alebo zmenila by sa napríklad len pokryvka hlavy a zmenila by sa farba, že by ju mal napríklad červenú aby bolo vidno kdo je u CT VIP


    To je všetko, dúfam že aspoň jedno plus+ pre CT prejde a ďakujem za vaše názory k týmto návrhom s pozdravom all by myself

  2. #2

    Odpověď: VIP dozorcovia

    Co by měl dělat na Jailbreaku od Kotelny double jump? Tohle mi nějak hlava nebere.

    VIP zbraně a granáty se už řešili zde. (MP5 tam už je dávno)

    Nevím, co si představuješ pod pojmem "pěkný vzhled". Podle mě jsou momentální skiny CTček, Tček a Simona dost pěkný.
    A vytvoření vlastních skinů pro CTčka taky není dobrá myšlenka. Je to neskutečná dřina.
    Naposledy upraveno Latins; 18-03-17 v 11:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •