Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 58

Téma: Pročistit admin team

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Pročistit admin team

    Tento thread je určen zvlášť pro Kotla. Začnu tím, že když se juknu na fórum tak je zde online tak 15 adminů.... Ve hře je jich tak polovička aktivní a ostatní to mají pro ,,machring´´př. Jóó já jsem modrý a jsem PAN... Myslím, že by byla potřeba pročistit admin team a nechat zde pouze kvalitní adminy, kteří opravdu pečují o Kotelna servery. Nebudu zde jmenovat, jaký admin by tu měl být či ne. Každý z vás nechť si sáhne do svědomí. Zbytečné, aby bylo na Classicu 5 adminů online a na dm2 zavítá jednou za den na jednu admin. Jak jsem psal, rozhodnutí je na vedení... Dík



    EDIT : ruším předchozí edit....
    Naposledy upraveno headmaker; 26-02-12 v 19:56.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno headmaker Zobrazit příspěvky
    Tento thread je určen zvlášť pro Kotla. Začnu tím, že když se juknu na fórum tak je zde online tak 15 adminů.... Ve hře je jich tak polovička aktivní a ostatní to mají pro ,,machring´´př. Jóó já jsem modrý a jsem PAN... Myslím, že by byla potřeba pročistit admin team a nechat zde pouze kvalitní adminy, kteří opravdu pečují o Kotelna servery. Nebudu zde jmenovat, jaký admin by tu měl být či ne. Každý z vás nechť si sáhne do svědomí. Zbytečné, aby bylo na Classicu 5 adminů online a na dm2 zavítá jednou za den na jednu admin. Jak jsem psal, rozhodnutí je na vedení... Dík
    Ty teď máš dost komplexů po tom, co tě nevzali, viď?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    NN, tady nejde o mě :D Může se to tak zdát ale já vyčkávám a budu tak půl roku. Přidej si mě kam chceš, jen se píšu své názory omg....

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno petržalka Zobrazit příspěvky
    pročistít tobě kanál a všem dát ban a admini tady jen nechat. Protože jsou dobry a já taky budem adminka xd Forum bude jen pro adminy a adminky lamo :P
    Co to tady píšeš? Meleš kraviny mimo téma... Admin si buď klíďo i na gamesites, me to nevadi

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno |B4D B0YS|xXx Zobrazit příspěvky
    Pol roka je málo, ale aj tak pochybujem že ti to vydrží dlhšie ako dva týždne. A to že si tu napísal že je to v sračkách, to už vieme, čo tak prísť s konkrétnym riešením?
    Ano, víte ale hovno s tím děláte...Viděl jsem, že to vadí pár lidem a napadlo mě, že když to sem hodim tak to má šanci na řešení..

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno |B4D B0YS|xXx Zobrazit příspěvky
    A čo tak namiesto zakladania threadov aka masonakostech radšej hľadať? Napríklad tu?. A písalo sa to už na tak veľa miestach, že by si pri náhodnom prezeraní threadov natrafil asi tak na 5. krát.
    ALe neřešilo se TO!!!

  7. #7
    BUBEN
    Guest

    Re: Pročistit admin team

    A co třeba natočit demo? Já se snažím být na DM1 co nejdéle. Na DM2 zatím fakt nechodím, protože tam je přepojených 9 AFK z DM1 a 4:4 fakt hrát nebudu. Kdyby jsi natočil demo, pomohl by jsi všem. Já jsem to musel celé přečíst. Pak se nediv, že všichni jsem jen na forum, když musíme tohle všechno číst. Kdyby jsi místo toho času, co jsi strávil psaním tohoto threadu natočil demo s cheatrem a upnul ho sem, udělal by jsi lepe.

  8. #8
    Kotel
    Guest

    Re: Pročistit admin team

    Ja hraju a jsem zaroven online na foru (auto odhlaseni je az po pul hodine). Kdyz admin nebude chodit na forum, napises stiznost, ze nechodi na forum (neboj, je to prokazane).

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    A co třeba natočit demo? Já se snažím být na DM1 co nejdéle. Na DM2 zatím fakt nechodím, protože tam je přepojených 9 AFK z DM1 a 4:4 fakt hrát nebudu. Kdyby jsi natočil demo, pomohl by jsi všem. Já jsem to musel celé přečíst. Pak se nediv, že všichni jsem jen na forum, když musíme tohle všechno číst. Kdyby jsi místo toho času, co jsi strávil psaním tohoto threadu natočil demo s cheatrem a upnul ho sem, udělal by jsi lepe.
    Na dm jsem často a vidím tě tam, tím pádem jsem o tobě necekl ani slovo. Cheater na dm teď není, tak nebudu lézt na každý server a huntit cheatery. Když tam je tak napíšu adminovi nebo to hodím na fórum.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ja hraju a jsem zaroven online na foru (auto odhlaseni je az po pul hodine). Kdyz admin nebude chodit na forum, napises stiznost, ze nechodi na forum (neboj, je to prokazane).
    Kotle a tebe nenapadlo, že by si taky mohl zkontrolovat adminy jak dobře vykonávají svojí funkci? Myslím, že by si byl na práškách...

  11. #11
    BUBEN
    Guest

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno headmaker Zobrazit příspěvky
    Na dm jsem často a vidím tě tam, tím pádem jsem o tobě necekl ani slovo. Cheater na dm teď není, tak nebudu lézt na každý server a huntit cheatery. Když tam je tak napíšu adminovi nebo to hodím na fórum.
    OK. Když je na serveru admin, napiš. Já jsem rád, když někdo napíše. Něčeho si všimnu, ale všeho ne. Já spíš myslel, když na serveru není admin a nikdo třeba nepřijde. Nechci po tobě, aby jsi huntil. Já jsem to pochopil tak, že se bavíš o DM. Já hraji téměř jen na DM. Proto jsem reagoval.

  12. #12
    Kotel
    Guest

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno headmaker Zobrazit příspěvky
    Kotle a tebe nenapadlo, že by si taky mohl zkontrolovat adminy jak dobře vykonávají svojí funkci? Myslím, že by si byl na práškách...
    To me fakt nenapadlo, protoze to resim kazdy den.

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    To me fakt nenapadlo, protoze to resim kazdy den.
    OK a že nepřišla změna??

  14. #14
    Kotel
    Guest

    Re: Pročistit admin team

    Myslíš, že sám spasíš celý server?

  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Myslíš, že sám spasíš celý server?
    Ne, nemyslím. Jsem je malá rybka v oceánu. Ty ho řídíš, tak ty to můžeš spasit, já jen napsal názor...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •