Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Tvůrčí psaní

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Tvůrčí psaní

    Zdravím všechny čtenáře,

    do tohoto příspěvku se budu snažit každý den umístit jeden z mých článků, které jsem za několik let napsal. Veškeré mé žurnalistické výtvory budete pak moct najít přehledně seřazené ve spoileru níže. Zakládám toto téma, jelikož mě zajímá kritika zdejší, převážně studentské komunity. To ovšem neznamená, že nebudu brát v potaz názory starších lidí, o kterých vím, že zde aktivně hrají.

    Jelikož jsem za těch pár dní, co zde působím, zjistil o zdejší komunitě, že se nebojí ostře vyjádřit svůj názor, velice se těším na vaše komentáře, jež mi zajisté dají výbornou zpětnou vazbu o mé tvorbě.

    *****

    30.3. 2017 Fejeton- Snídaně

    Spoiler Spoiler:

  2. #2
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422


    0 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tvůrčí psaní

    "velice se těším na vaše komentáře, jež mi zajisté dají výbornou zpětnou vazbu o mé tvorbě."
    Je to shit.
    Nemáš zač.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819


    0 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tvůrčí psaní

    19:59 dáš fejeton o snídani ... nemáš tam večeři ?
    Souhlas s nismem !
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  4. #4
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,046


    7 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tvůrčí psaní

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    "velice se těším na vaše komentáře, jež mi zajisté dají výbornou zpětnou vazbu o mé tvorbě."
    Je to shit.
    Nemáš zač.
    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    19:59 dáš fejeton o snídani ... nemáš tam večeři ?
    Souhlas s nismem !
    Tady aby si člověk nemohl založit ani normální thread, který o něčem je, jelikož většina lidí jsou pod 15 let a mají nad vším strašnou srandu, takže ze sebe nedokážou dostat normální větu, nebo když už nemáte co říct, tak se laskavě ani nevyjadřujte, děláte ze sebe ještě větší kokoty, než za které tu už jste. :)

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43


    4 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tvůrčí psaní

    Ahoj, máš naprostou pravdu, ale upřímně mě tihle lidé moc nezajímají. Časem si najdou něco lepšího na práci, než že se snaží být vtipní na internetu a stejně jim to nejde.
    *****
    Včera jsem byl celý den pryč, takže dnes přidám rovnou dvě díla. První bude jedna z mých starších básní, co jsem našel v notebooku s pro básníky tak typickým motivem lásky a později odpoledne přidám ještě nějaký další fejeton.

    1.4. 2017 Báseň- Láska okamžiku
    Spoiler Spoiler:

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tvůrčí psaní

    Podla mna by bolo lepsie v prvej strofe v tom poslednom versi ze "snim o tom dotknout se ich jemne" daj tam to "ich" alebo jich neviem ako sa to povie po cesky :D dalej v predposlednej strofe 3 vers to "miluji te uz navzdy,rekne" to rekne sa mi tam velmi nehodi aj ked ti to zrusi rym ale mne sa to tam velmi nehodi :(
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tvůrčí psaní

    Jeremy, osobně to vnímám nejlépe tak, jak to je. V první strofě mi tvůj návrh nezní rytmicky, a když to není tak konkrétní, dodává to veršům jistou jinotajnost. Ta přímá řeč, to byl spíše takový experiment, do celého konceptu to úplně nezapadá. Nechám to v původním znění a každý, kdo si to přečte, může posoudit báseň sám. Každopádně děkuji za zpětnou vazbu a přidávám další výtvor.
    *****
    1.4. 2016 Fejeton- Lež a pravda
    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno spisovatel; 01-04-17 v 19:58. Důvod: Korektor Maja

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tvůrčí psaní

    Celkem dobré číst něco po někom, kdo má ponětí o gramatice. :D .... (Ale v posledním příspěvku v prvním souvětí má být za slovek tak čárka. :D)

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tvůrčí psaní

    Máš pravdu, ale jak sis všimla gramatiku řeším jen ve svých dílech, takže doufám, že tam žádná chyba není, jinak nejsem jak můj bratr, že musím pořád psát háčky, čárky, atd... v tomhle příspěvku se sice snažím, ale jinak píši prostě co nejrychleji.

  10. #10
    Petr Staniševský
    Guest


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tvůrčí psaní

    Snad všiml ne? To je chlap ne ženská..

    Citovat Původně založeno spisovatel Zobrazit příspěvky
    Máš pravdu, ale jak sis všimla gramatiku řeším jen ve svých dílech, takže doufám, že tam žádná chyba není, jinak nejsem jak můj bratr, že musím pořád psát háčky, čárky, atd... v tomhle příspěvku se sice snažím, ale jinak píši prostě co nejrychleji.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    6 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Tvůrčí psaní

    Ku básni- Obsahovo slabá, proste o láske nepíš pokiaľ si ju nezažil, zbytočne tam tlačíš rýmy, kľudne napíš báseň ktorá sa nebude rýmovať ale píš o niečom z vlastnej skúsenosti, toto je strašne povrchné, také niečo ti napíše hocikto a mám pocit z tej básne, že si ju napísal len aby bola, nie z emócie a potom takéto básne strácajú zmysel.-
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tvůrčí psaní

    Na tomto portále nepůsobím moc dlouho, takže tu všechny dobře neznám. *Maja* jsem bral jako zdrobnělinu ženského jména *Marie*, ale vidím, že je tomu jinak, tak se omlouvám, snad se moc nestalo.

    *****

    Idea- děkuji za upřímný názor, i když nerad, musím uznat, že máš pravdu. Báseň asi před rokem skutečně vznikla *jen aby byla* v hodině jazyka českého. Tehdy jsem ji bral jako veledílo, ale s čím větším odstupem se na ni dívám, tím více zjišťuji, že tomu ani zdaleka není tak a tvůj komentář mě v tom utvrdil. Je dobré mít i zpětnou vazbu od úplně cizích lidí a náhodný čtenářů, zítra bude další výtvor.

    Děkuji za dnešní kritiku, přeji příjemný večer.

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43


    3 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tvůrčí psaní

    Měsíc se s měsícem sešel a já za tu dobu neměl čas ani chuť cokoliv dalšího psát či přepisovat. Souviselo to také s rodinnými problémy a dalšími potížemi, co mě potkaly. Budu se stěhovat a čeká mě tolik starostí, že nebude čas ani možnost na hry nebo psaní, což znamená že mě tu delší dobu neuvidíte. Může to být pár měsíců, rok nebo dva, kdo ví.

    Mrzí mě, že jsem nerozjel mé tvůrčí psaní, jak jsem chtěl, ale přesto mě těší, že jsem se setkal s lidmi, co pochopili mé myšlenky a názory a cením si toho.

    Další velmi podstatná záležitost je má veřejná omluva administrátorovi Troppe, jehož jsem bez dostatečných důkazů obvinil v mé stížnosti. Troppe, omlouvám se.

    Abych neporušil tradici tohoto tématu na dlouhou dobu jej uzavřu básní, jež je čerstvá a vyjadřuje některé mé vnitřní pocity:

    Spoiler Spoiler:


    Třeba se zase někdy vrátím. Do té doby se určitě změní mnoho věcí- Unihoc po páté požádá o práva, Zoida zase někdo chytne s cheaty a Dejvo se vrátí v plné síle zpět.

    Přeji hezké dny,
    spisovatel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •