Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 38 z 38

Téma: Horské kolo

  1. #31
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110


    Odpověď: Horské kolo

    Ešte že nejazdim ma horskýh bicykloch..... tie treba omnoho viac servisovat ako ten moj cestačik ;) každy pinda na karbon a mam ho uz 3 roky a jedine co robim ma tom bicykli je menim retaz a kazetu po 1500 km nic viac nepotrebuje ;) (okrem pravidelneho mazania po každych 200km a umyvania)



  2. #32
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Horské kolo

    Kolo je již doma. Hned ujeto 18+ km bez problémů, občas mírně zapíská při brždění. Avšak je to o mnoho lepší než předtím. Z kopečka jsem se již takřka nepřizabil jak na začátku.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #33
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: Horské kolo

    Stále čekám na nějaký ten držkopád :DDD

  4. #34


    Odpověď: Horské kolo

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Kolo je již doma. Hned ujeto 18+ km bez problémů, občas mírně zapíská při brždění. Avšak je to o mnoho lepší než předtím. Z kopečka jsem se již takřka nepřizabil jak na začátku.
    Cos dělal na tom kole? Já myslel, že jen sedíš na jb :( + v Ostravě není kam jezdit, okolí je stejně hnus pfff

  5. #35
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Horské kolo

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Cos dělal na tom kole? Já myslel, že jen sedíš na jb :( + v Ostravě není kam jezdit, okolí je stejně hnus pfff
    Abych pravdu řekl, po okolí jsem nejel, jel jsem ze servisu domů.. blbý je to že je to v Hrabůvce a já bydlím na druhé straně Ovy :D .


    peto - Ten už byl :p video i fotečky existují , ale zůstane to jen u mě , radši. hh
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #36
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: Horské kolo

    Ehm.. :DDD Já čekal že se pochlubíš aby jsme se mohli zasmát na real failem a Ty raději ne. Zlý Kopr doufám že nedostaneš výplatu za práci moda tento měsíc!!!

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    peto - Ten už byl :p video i fotečky existují , ale zůstane to jen u mě , radši. hh

  7. #37
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Horské kolo

    Aktualizace, kdyby někoho zajímaly nějaké ty dojmy atááák.

    Před měsícem jsem se rozhodl dat kolo na generálku ( sice trošku pozdě, než je dle papíru napsáno.. ale přeci jen). K tomu jsem i udal dosavadní chyby na kole.
    - Přehazovačka nepřehazuje, brzdy stále pýskají - někdy ani nedobržďují.. takže se člověk na tom může i zabít když jede z kopečka...

    Kolo jsem si po pár dnech vyzvedl a fičel jsem na něm hned domů, přeci jen nebylo hezké počasí.... Týden mi kolo leželo doma, v pokoji.
    Když už bylo přehezké počasí, rozhodl jsem se že se půjdu s kamarády projet... ujelo se ani ne 3km(?)... řetěz se zablokoval a já hodil držku na zem... a proč se zablokoval? Vyskočilo mi zadní kolo z rámu...+ přehazovačka stejně blbla. Po generálce a ujeto dohromady 5km po něm se stane takovejhle nesmysl... spadl jsem tak nešťastně že jsem sotva týden chodil... po uzdravení jsem valil okamžitě do servisu ( Ano, zas Insportline) kde se mi omluvila paní jak na přepážce a jak kolega který objednávku příjmu... avšak se mi nikdy neomluvil pán, který na tom kole robil... akorát se povyšoval a arogantně diskutoval o tom, že to nebyla jeho chyba že to musel udělat někdo jiný... - tedy povolit rychloupínák. Docela srabárna od něj...
    Profesionální přístup.
    Kolo je tedy zase v servise a já čekám kdy se zas ozvou... beztak zase za 2 měsíce. Smutné.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #38
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: Horské kolo

    Koprakek, tak co kdy sem teda postneš nějaký ten držkopád? Docela je to tu suché..


    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    peto - Ten už byl :p video i fotečky existují , ale zůstane to jen u mě , radši. hh

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •